Tetovējums Jūrmalā - VeAn Tattoo
pilsēta Jūrmala
Jomas iela, 44
Pirm-Sekm 11:00 19:00
Kāpēc jums vajadzētu izvēlēties "VEAN"?
5 akcijas piedāvājumi
no VeAn Tattoo!
Saņem SAVU atlaidi!
Mūsu meistari
avatar
Jūrmala Sertificēts Tetovēšanas asociācijas biedrs

Valērija Neņa

Vērtējums: 5 (20)
avatar
Jūrmala Sertificēts Tetovēšanas asociācijas biedrs

Ervins Pauce

Vērtējums: 5 (20)
avatar
Jūrmala

Nadezda Percova

Vērtējums: 5 (20)
avatar
Jūrmala

Artem Mikhno

Vērtējums: 5 (20)
SAZINĀTIES AR MUMS

Tetovējums Jūrmalā

Tetovējuma – moderns trends un stilīgs rotājums, atmiņas par svarīgu notikumu un individualitātes aspekts.

Ar ķermeņa zīmējuma palīdzību cilvēki paziņo par uzskatiem un dzīves pozīciju bez vārdu izmantošanas. Nereti zīmējums uz ķermeņa atspoguļo tieksmi būt līdzīgam slaveniem aktieriem, mūziķiem, sportistiem. Daudzi cilvēki taisa zīmējumus uz ķermeņa, lai izceltos starp apkārtējiem un piesaistītu uzmanību. Citi seko savām spontānajām vēlmēm.

Eksistē daudz iemeslu uztaisīt tetovējumu. Kopsaucējs katrā gadījumā ir laba meistara meklējumi, lai viņš uztaisītu skaistu tetovējumu Jūrmalā. Tikai profesionālis ir spējīgs radīt patiesus šedevrus, kuri noteikti kļūs par iemeslu sajūsmai un komplimentiem. “VeAn” salonā strādā talantīgi meistari, kuri īstenos realitātē jūsu sapņus. Ko mēs varam piedāvāt:

 • Aktuālas skices, kas izstrādātas, ņemot vērā modes tendences.
 • Ekskluzīvas skices piemeklēšana, izmantojot programmu – tetovējumu neirotīklu. Unikāls pielikums ģenerē attēlus, balstoties uz teksta informāciju. Vienkārši uzrakstiet, kādām detaļām un elementiem jābūt attēlā, izvēlieties vēlamo stilu un saņemiet rezultātu – skici, ko agrāk nav izmantojis neviens cits.
 • Mūsdienīgākās pigmenta uzklāšanas tehnoloģijas un tehnikas.
 • Mūsdienīgi izejmateriāli, kas ir droši veselībai un noturīgi pret izbalēšanu.Izvēlieties skices jebkurā stilā – Minimālisms vai Reālisms, Fineline vai Oldschool. Neatkarīgi no jūsu izvēles, jūs saņemsiet rezultātu, kuru jūs sagaidāt.

Ja jūs esat nolēmuši uztaisīt tetovējumu Jūrmalā, “VeAn” salonā, jums ir garantēta drošība un veselības aizsardzība. Meistari strādā vienreizējos cimdos. Maisiņu ar vienreizējiem instrumentiem atver pirms seansa, klienta klātbūtnē. Mūsu tetovētāji velta īpašu uzmanību sanitārijas jautājumiem. Darba virsmu apstrāde ar dezinfekcijas sastāviem – tas ir obligāts procedūras sagatavošanās posms.

Tetovējums Jūrmalā
Tetovējums Jūrmalā
Tetovējums Jūrmalā

Izplatītākie stili

Ja jūs esat nolēmis uztaisīt tetovējumu Jūrmalā, pirmais uzdevums – skices un zīmējuma izpildes stila izvēle.

Pasaules kultūrā ir aptuveni 50 pamatstili. Attīstoties tetovēšanas mākslai, pastāvīgi radās jaunas plūsmas un virzieni. Daudzi mūsdienu mākslinieki izstrādā jaunus stilus, lai radītu aktuālus attēlus uz ķermeņa. “VeAn” salona apmeklētāji var izvēlēties jebkurus virzienus. Mūsu meistari veiksmīgi tiks galā ar jebkuriem uzdevumiem. Populāri stili:

 1. Grafika.
  1. Attēli ornamentu izskatā ar daudzām ģeometriskām figūrām un formām.
 2. Abstrakcija.
  1. Īpatnība – nav skaidru kontūru, kas sniedz zīmējumam vieglumu un gaisīgumu.
 3. Oldschool.
  1. Ilustrāciju raksturo skaidras kontūras un spilgtu pigmentu izmantošana.
 4. New school.
  1. Lai radītu zīmējumus, izmanto plašu krāsu paleti. Lai izceltu fragmentus un detaļas izmanto krāsas pārejas bez izteiksmīgām melnām kontūrām.
Tetovējums Jūrmalā
Tetovējums Jūrmalā
 1. Čikano.
  1. Visbiežāk brutāli zīmējumi, kas veltīti ieroču, skaistu sieviešu, nāves simbolu un plēsēju tēmai.
 2. Akvarelis.
  1. No citiem stiliem atšķiras ar to, ka nav skaidru kontūru un spilgtu nokrāsu. Ilustrācijas ir it kā uzgleznotas ar akvareļu krāsām.
 3. Blackwork.
  1. Īpatnība – blīva iekrāsošana ar melnu pigmentu.
 4. Minimālisms.
  1. Maza izmēra zīmējumi, kas bieži satur dziļu jēgu.
 5. Fineline.
  1. Raksturīga smalku līniju izmantošana.
 6. Reālisms.
  1. Attēli, kas izskatās kā fotogrāfijas.


Uztaisiet tetovējumu Jūrmalā, “VeAn” salonā, lai izskatītos efektīvi un stilīgi. Mūsu meistari palīdzēs izvēlēties skici un nākamā tetovējuma atrašanās vietu. Izvēloties piemērotu vietu, ir svarīgi ņemt vērā ķermeņa anatomiskās īpašības. Tad attēls izskatīsies organiski, izcels figūras plusus.

Tetovējums Jūrmalā

Priekšrocības “VeAn”
salona klientiem

Nāciet uz bezmaksas konsultāciju uz “VeAn” salonu, lai aplūkotu talantīgu tetovētāju darbus, uzzinātu par tetovēšanas kultūru un stiliem.

Pie mums var nopirkt profesionālus tetovējuma kopšanas līdzekļus. Mūsu priekšrocības:

 • Individuāla pieeja.
 • Patīkama un komfortabla atmosfēra.
 • Kvalificēts personāls.Uztaisīt tetovējumu Jūrmalā mūsu salonā var cilvēki ar dažādu ienākumu līmeni. Mēs regulāri rīkojam akcijas, pateicoties kurām var saņemt atlaidi līdz 80% visiem pakalpojumiem. Pie mums piepildās sapņi!

Tetovējums Jūrmalā
Tetovējums Jūrmalā
SAZINĀTIES AR MUMS

Mēs izmantojam sīkfailus, lai uzlabotu jūsu pārlūkošanas pieredzi, rādītu personalizētu reklāmu vai saturu, kā arī analizētu mūsu trafiku. Nospiežot „Pieņemt“, jūs piekrītat sīkfailu izmantošanai.