Pareiza tetovējumu kopšana - VeAn Tattoo
Tetovējumu kopšana

Pareiza tetovējumu kopšana

Pēdējo pāris desmitgažu laikā tetovēšanas pakalpojumi ir stabili pieprasīti.

Ķermeņa rotājumu uzklāšana ir populāra dažāda vecuma, dzimuma un sociālā stāvokļa cilvēku vidū. Tetovējumus taisa ar dažādu mērķi. Vieniem tas ir pašizpausmes līdzeklis, citiem – skaistuma elements. Vieni zīmējumi ir veltīti nozīmīgiem notikumiem un datumiem, citi – garīgajām vērtībām, pasaules uzskatiem, trešie – ir vienkārši sekošana modes vēsmām. Nereti ir gadījumi, kad cilvēks ar tetovējuma palīdzību grib apslēpt rētu vai citu defektu uz ķermeņa. Bet patiesi tetovējumu pielūdzēji ar attēliem un uzrakstiem pārklāj praktiski visu ādas virsmu.

Nav svarīgi, kādu attēlu un kāda iemesla dēļ izvēlējāties jūs. Lai tetovējums būtu skaists, bet āda iedarbības vietā pilnīgi atjaunotos, to vajadzēs kopt. Pareiza tetovējuma kopšana ir pietiekami vienkārša. Svarīgākais ir sekot visām rekomendācijās, ko meistars sniedz pēc seansa. Kā dezinficējošos un brūces dziedējošos līdzekļus jāizmanto tās ziedes un šķīdumi, ko iesaka meistars. Nopirkt tos var uzreiz pēc seansa pabeigšanas “VeAn” salonā.

Svarīgi: dažādu meistaru rekomendācijas var nedaudz atšķirties. Tas ir skaidrojams ar dažādām zīmējumu uzklāšanas tehnikām un izmantojamo pigmentu raksturojumiem. Dzīšanas ātrums ir atkarīgs arī no klienta organisma individuālajām īpatnībām.

Pareiza tetovējuma kopšana

Aizsardzības pasākumi

Uzreiz pēc seansa pabeigšanas ādai tetovējuma uzklāšanas vietā ir nepieciešama maksimāla aizsardzība.

Tetovējums tiek taisīts ievadot pigmentu ar adatas palīdzību. Tādējādi āda saņem “dubulttriecienu”. Sākumā to caurdur adatas, tad tās augšējos slāņos ievada krāsvielu. Lai āda ātrāk atjaunotos pēc šādas iedarbības, svaigu tetovējumu apsedz ar piesūcinātu ar antiseptiķi saiti un speciālu plēvi. Pateicoties šādam aizsargājošam segumam, uz ādas nenokļūst patogēnie organismi un mitrums. Tie ir galvenie brūces ienaidnieki, kas var palēnināt dzīšanas procesu un kļūt par iemeslu iekaisuma procesam, infekcijai.

Vēlāk saiti un plēvi vajadzēs mainīt mājās patstāvīgi. Profesionālus tetovējuma kopšanas līdzekļus visām ieinteresētajām personām par pieejamu cenu piedāvā salonu tīkls “VeAn”. Katalogā ir slavenu zīmolu produkcija, ko ražo šīs jomas speciālisti ar jaunākajām izstrādnēm. Pie mums var izvēlēties vajadzīgos materiālus un preparātus, lai realizētu pareizu tetovējuma kopšanu mājas apstākļos.

Efektīvākais un populārākais līdzeklis ir speciāla dziedējoša plēve. Tas ir elastīgs materiāls, kas neizraisa alerģiju, kuru var bez jebkādiem palīglīdzekļiem droši fiksēt uz ādas virsmas. Ar dziedējošas plēves palīdzību var kvalitatīvi aizsargāt tikko uztaisītu tetovējumu uz ādas, ar nosacījumu, ka uz tās nav matiņu. Līmējošais plēves materiāls ir paredzēts 4-6 dienu nēsāšanai. Pēc šī termiņa beigām plēve tiek noņemta un tālāk iedarbības vietas apstrāde tiek realizēta saskaņā ar rekomendācijām, ko izstrādā meistars.

Ja tetovējumu aizlīmē ar šādu plēvi, var bez sarežģījuma riskiem nēsāt jebkuru apģērbu, izbaudīt ūdens procedūras. Pazūd nepieciešamība veikt ikdienas pārsiešanu. Dzīšanas plēvei ir arī citas priekšrocības:

  • Plēves struktūra ar mikroporām veicina brīvu skābekļa piekļuvi ādai, pateicoties tam dzīšana notiek ātrāk.
  • Caurspīdīga plēve ļauj novērot tetovējuma stāvokli.
  • Droši pasargā no mitruma iedarbības.
  • Pateicoties paaugstinātai plēves elastīgumam plēve viegli fiksējas uz nelīdzenām virsmām, nenoslīd.
Tetovējuma kopšana
Tetovējuma kopšana

Kā pareizi pielīmēt
dziedējošo plēvi

Pirms plēves līmēšanas, jāizgriež piemērota izmēra gabals, kas atbilst ādas laukumam ar uztaisīto attēlu.

Nākošā darbība – apakšslāņa noņemšana. Atliek fiksēt plēves gabalu iedarbības vietā. Lai ādas laukuma pārklājums ar plēvi būtu vienmērīgs un bez grumbiņām, uzliekot materiālu uz virsmas, tas tiek izstiepts. Tad plēvi uzmanīgi piespiež pie ādas, turklāt tās malām jābūt uz 1-2 cm lielākām par tetovējumu.

Tetovējuma kopšana
Tetovējuma kopšana
Tetovējuma kopšana

Kā apstrādāt tetovējumu?

Pēc 4-6 dienām pēc tetovējuma uztaisīšanas jums būs jāsāk iedarbības vietas apstrāde.

Viss tetovējuma kopšanas algoritms mājās izskatās sekojoši:

  • Obligāts pasākums pirms jebkuru procedūru uzsākšanas ir rūpīga roku mazgāšana ar ziepēm.
  • Maigi noņemiet no ādas virsmas dziedējošo plēvi. Ja uz tās būs redzamas pigmenta pēdas, nav jāuztraucas. Tas ir normāli.
  • Iedarbības vietu uz ādas nomazgājiet ar speciālu antiseptisku šķīdumu. Netīrumus no ādas virsmas novāc, izmantojot antiseptiskajā šķīdumā samitrinātus vates diskus. Šim mērķim ir aizliegts lietot sūkļus vai abrazīvas švammes.
Kā apstrādāt tetovējumu?

  • Mitruma paliekas vai pārpalikumus novāc, izmantojot tīru salveti, pieliekot to pie apstrādātā ādas laukuma. Berzēt nedrīkst nekādā gadījumā.
  • Pēc pilnīgas ādas virsmas izkalšanas, to apstrādā ar speciālu antibakteriālu ziedi. To uzklāj uz ādas ar vieglām kustībām, uzmanīgi pārklājot visu virsmu. Berzēt ādu nedrīkst.
  • Pēc ādas apstrādes ar ziedi, to atkal pārklāj ar aizsargplēvi. Lai fiksētu plēvi iedarbības vietā, tiek izmantots medicīnas plāksteris. Ja runa ir par dziedējošo plēvi, papildus fiksācija nav nepieciešama.Šo procedūru veic 3 reizes dienā ar vienādiem intervāliem (ik pēc 4 stundām). Izlietoto aizsargplēvi atkārtoti lietot ir kategoriski aizliegts.

Iegādāties piemērotu ziedi un citus līdzekļus tetovējuma kopšanai par pieejamām cenām var “VeAn” salonā. Jūsu tetovēšanas meistars ieteiks labākos variantus no šiem preparātiem, ņemot vērā ne tikai organisma individuālās īpatnības, bet arī lietotā pigmenta īpašības, kā arī paša tetovējuma raksturojumus. Šo ziežu priekšrocība salīdzinājumā ar tradicionālajiem analogiem no aptiekas – tās ir pilnībā neitrālas pret pigmenta krāsojošām īpašībām, tām ir dziedējošas īpašības.

Tetovējuma kopšana
Tetovējuma kopšana
Tetovējuma kopšana
Svarīgākās tetovējuma
kopšanas rekomendācijas

Pirmkārt, jāseko, lai iedarbības vieta paliktu maksimāli sterila un atbilstu sanitārajām prasībām attiecībā uz brūcēm.

Īpaša uzmanība ādai ar svaigu tetovējumu jāpievērš pirmajās 4-7 dienās. Izpausmes, kas ir normālas: mērena nieze un nepatīkas sāpju sajūtas. Nedrīkst kasīt ādu un berzēt uzklāto zīmējumu. Kategoriski aizliegts noplēst garoziņu, kas veidojas uz brūces virsmas. Ja jūs jūtat spēcīgas sāpes, iedarbības vietā ir tūska, āda ir mainījusi krāsu (apsārtums, zila krāsa), vērsieties mūsu salonā. Meistariem ir medicīniska izglītība, viņi varēs piedāvāt kompetentu bezmaksas konsultāciju.

Svarīgi: no tā, cik regulāri un pareizi tiek apstrādāta āda ar tetovējumu, ir atkarīgs brūces dzīšanas ātrums. Pareiza tetovējuma kopšana pazemina sarežģījumu risku, novērš dermas pārkalšanu un veicina uzklātā attēla saglabāšanu sākotnējā izskatā.

Tuvākajās 2-3 nedēļās pēc seansa atsakieties no pirts, saunas, baseina vai pludmales apmeklēšanas. Šajā periodā izvairieties no smagas fiziskas piepūles. Konsultējieties ar ārstu par atsāpinošu un citu ārstniecisko preparātu lietošanu.

Tetovējuma kopšana
SAZINĀTIES AR MUMS

Mēs izmantojam sīkfailus, lai uzlabotu jūsu pārlūkošanas pieredzi, rādītu personalizētu reklāmu vai saturu, kā arī analizētu mūsu trafiku. Nospiežot „Pieņemt“, jūs piekrītat sīkfailu izmantošanai.