Tetovēšanas salons Liepājā - VeAn Tattoo
pilsēta Liepāja
Zivju iela 10/12
Pirmd.-Sv 11:00 19:00
Kāpēc jums vajadzētu izvēlēties "VEAN"?
SAZINĀTIES AR MUMS
Mūsu meistari
avatar
Liepāja Sertificēts Tetovēšanas asociācijas biedrs

Dzintis Ločmelis

  • Tetovējums
  • Pārklāšana
  • Korekcija
Vērtējums: 5 (23)
avatar
Liepāja Sertificēts Tetovēšanas asociācijas biedrs

Iryna Yaremenko

  • Pīrsings
  • Korekcija
Vērtējums: 5,0 (32)
avatar
Liepāja Sertificēts Tetovēšanas asociācijas biedrs

Oleksandr Peshekhonov

Vērtējums: 5 (24)

Tetovēšanas salons Liepājā

Ja agrāk tetovējumi drīzāk bija modes lieta, nekā veids kā demonstrēt savu individualitāti, mūsdienās viss ir otrādi.

Mūsdienu tetovējumi ir praktiski pārvērtušies mākslā, bet to oriģinalitāte un daudzveidība ļauj izpausties neparastos veidos. Milzīgā tetovējuma izveides tehniku izvēle, dziļā jēga un simbolisms sniedz milzīgas iespējas daiļradei.

Lai radītu unikālus tetovējumus, nepieciešama meistarība un spēja saskatīt skaisto apvienojumā ar pieredzi un zināšanām tetovēšanas sfērā. Tetovēšanas salons Liepājā “VeAn tattoo” ir apvienojis labākos tetovēšanas meistarus un piedāvā plašu pakalpojumu sortimentu.

Augsta materiālu un instrumentu kvalitāte, individuāla pieeja katram klientam, profesionālisms un procedūru drošība – tas viss ir par VeAn tetovēšanas salonu Liepājā.

Tetovēšanas salons Liepājā

Kādus pakalpojumus piedāvā
tetovēšanas salons VeAn Liepājā

Klientu ērtībai mēs centāmies savā salonā apvienot visus pieprasītākos pakalpojumus:

  • Tetovējumi (populāri stili un tehnikas, jaunas tehnoloģijas un instrumenti).
  • Tatuāža (dažādas tehnikas, lai veidotu lūpu, uzacu, acu līnijas permanento grimu un aizpildītu starpskropstu telpu).
  • Pīrsings (sākot ar ausu ļipiņu duršanu, beidzot ar neparastākajiem pīrsinga veidiem).
  • Tetovēšanas, tatužās, pīrsinga apmācības (dažāda līmeņa kursi no vadošajiem speciālistiem, kuros teorija ar praksi ir ideālā līdzsvarā, lai pēc kursa pabeigšanas jūs varētu uzsākt patstāvīgu praksi).
  • Tetovēšanas un tatuāžas dzēšana (mūsdienīga, precīza un droša pigmenta dzēšanas tehnoloģija ar lāzera izmantošanu).Pirms jebkuras procedūras, vairāku seansu kompleksa vai apmācībām mēs piedāvājam arī iespēju saņemt konsultāciju pie attiecīgā speciālista.

Plašs pakalpojumu spektrs, profesionāli meistari un mūsdienu tehnoloģijas – kas jāzina, izvēloties mūsu tetovēšanas salonu Liepājā?

Tetovēšanas salons Liepājā
Tetovēšanas salons Liepājā

Kāpē mēs?

“VeAn Tattoo” — tas ir tetovēšanas salons Liepājā, kur jums sniegs Eiropas kvalitātes pakalpojumus augstākajā līmenī un garantēs pilnīgu drošību.

Visiem salona speciālistiem ir augsta kvalifikācija, medicīnas izglītība, turklāt, viņi pastāvīgi pilnveido savas prasmes un iemaņas šauri specializētos festivālos. Mēs izmantojam tikai mūsdienu tehnoloģijas un instrumentus, augsti kvalitatīvus materiālus un izejvielas.

Darba vietas sanitārā apstrāde tiek veikta pēc klienta aiziešanas un pirms klienta ierašanās, bet vienreizējie instrumenti tiek atvērti un apstrādāti tiešā klienta klātbūtnē. Mēs garantējam individuālu pieeju katram klientam un absolūtu visu veicamo procedūru drošību.

Tetovēšanas salons Liepājā

Kāpēc ir vērts pierakstīties uz konsultāciju?

Pat ja jūs precīzi zināt, kuru pakalpojumu gribat, ir ļoti svarīgi iepazīties ar meistaru, ar kuru jūs strādāsiet, jo uzticēšanās ir ļoti svarīga.

Jums vajadzēs apspriest procedūras detaļas: ādas tipu, alerģiskās reakcijas vai tādu neesamību, skici, krāsas, atsāpināšanu un daudzas citas detaļas, kas palīdzēs meistaram padarīt procedūru maksimāli komfortablu.

Ja jūs interesē procedūru kompleksi, konsultācijas laikā jūs varēsiet noteikt to intensitāti, ilgumu un seansu skaitu, piemeklēt kopšanas līdzekļus un daudz ko citu.

Pirms pierakstīšanās uz kursiem jānosaka jūsu zināšanu līmenis un kvalifikācija, lai jums varētu piemeklēt ideālu ilgu un intensīvu kursu.

Tā kā mēs lieliski saprotam pirmās konsultācijas pie speciālista svarīgumu, sniedzam jums iespēju saņemt šo konsultāciju bez maksas.

Sazinieties ar mums jebkurā ērtā veidā un mēs piemeklēsim jums labāko laiku jūsu vizītei.

SAZINĀTIES AR MUMS

Mēs izmantojam sīkfailus, lai uzlabotu jūsu pārlūkošanas pieredzi, rādītu personalizētu reklāmu vai saturu, kā arī analizētu mūsu trafiku. Nospiežot „Pieņemt“, jūs piekrītat sīkfailu izmantošanai.