Pareiza permanentā grima kopšana - VeAn Tattoo
Permanentā grima kopšana

Pareiza permanentā
grima kopšana

Tatuāža jeb permanentais grims – tas ir efektīvs veids kā izpildīt noturīgu sejas grimu, kas ļauj daiļā dzimuma pārstāvēm jebkurā situācijā izskatīties pievilcīgi.

Šīs metodes būtība ir sekojoša: seansa laikā meistars ar speciālu pigmentu palīdzību, kas tiek ievadīti pēc ādas, veido lūpu, uzacu un acu kontūras, veic korekcijas sejas vaibstos. Pieredzējis speciālists piemeklē modernu skici un krāsu, kas maksimāli izcels sievietes pievilcīgumu.

Pēc profesionāli izpildītas tatuāžas vairākumā gadījumu zūd nepieciešamība ikdienā nodarboties ar meikapa uzklāšanu. Parādās ne tikai brīvais laiks, bet arī būtiski tiek ietaupīti naudas līdzekļi, kas agrāk tika tērēti kosmētikas iegādei vai skaistuma salonu apmeklējumiem. Permanentais grims izslēdz arī alerģiskas reakcijas risku, kura bieži rodas, izmantojot dekoratīvo kosmētiku.

Permanentā grima kopšana
Permanentā grima kopšana
Permanentā grima kopšana

Tatuāža, ko izpilda pieredzējis meistars, saglabājas bez izmaiņām 3-4 gadu garumā.

Visā šajā laikā, pievilcīgais ārējais izskats, ko veido permanentais grims, priecēs gan apkārtējos, gan pašu sievieti. Pēc tam pigments izšķīst un tiek izvadīts ar limfu. Meitene saņem iespēju izvēlēties jaunu lūpu, uzacu vai acu līnijas formu un veikt procedūru atkārtoti.

Tomēr uztaisītās tatuāžas kvalitāte un ilgmūžība ir atkarīga ne tikai no meistara profesionalitātes līmeņa, krāsvielu kvalitātes un izmantotā aprīkojuma. Pietiekami svarīgs nosacījums, kura ievērošana nodrošina ilgstošu kontūru saglabāšanos sākotnējā izskatā, ir pareiza permanentā grima kopšana. To veic tikai klients, kuram 100% jāievēro saņemtās no meistara kopšanas instrukcijas.

Pateicoties stingrai meistara rekomendāciju ievērošanai, apstrādātā ādas laukuma dzīšana noris ātri un nesāpīgi, svarīgākais, bez jebkādām sekām veselībai. Svarīgākais uzdevums, ko risina apstrāde – nepieļaut infekcijas iekļūšanu iedarbības vietās.

Permanentā grima kopšana
Permanentā grima kopšana

Dzīšanas procesa īpatnības

Neatkarīgi no procedūras veida, permanentā grima kopšana ir pietiekami vienkārša.

Uzacu kopšanas shēma nedaudz atšķiras no lūpu apstrādes shēmas.

Ja runā par dzīšanas procesu, tad tas noris sekojoši:

 • Uz ādas laukuma iedarbības vietā veidojas krevele. Tā nokritīs pati pēc 4-7 dienām. Noplēst to nav ieteicams, jo atkailinās brūce, kurā var iekļūt patogēnā mikroflora.
 • Pigmenta krāsa zem dermas slāņa ir tumšāka un spilgtāka. Pēc noteikta laika, kura garumā āda atjaunojas, krāsvielas krāsa kļūst gaišāka aptuveni uz 2 toņiem. Tāpēc nav jāuztraucas par pārlieku spilgtām lūpām vai tumšām uzacīm.
 • Tūska un apsārtums – tās ir dabīgas audu reakcijas uz instrumenta adatas iedarbību sekas. Šī parādība pāriet pēc aptuveni 4 dienām.Svarīgi: Ja jūs plānojat uztaisīt lūpu tatuāžu, iesakām sākumā iziet profilases kursu pret herpi. Pat ja ārējo izpausmju procedūras brīdī nav, ir liela varbūtība, ka pēc permanenta uztaisīšanās parādīsies izsitumi sīku pūslīšu izskatā. Inficēšanās ar herpi latentā formā ir 90% iedzīvotāju.

Permanentā grima kopšana
Permanentā grima kopšana
Permanentā grima kopšana

Tatuāžas kopšanas noteikumi

Uzreiz jāatzīmē divi svarīgi aspekti:

 • Speciāla permanentā grima kopšana, izmantojot ieteiktos līdzekļus mājas apstākļos jāveic katru dienu.
 • Procedūra neaizņems daudz laika. Nepieciešams rūpīgi, bet akurāti apstrādāt ādas laukumu ar antiseptisku šķīdumu, vēlāk tiek uzklāta ziede ar reģenerējošām īpašībām.Tradicionālās aptiekas ziedes izmantot nav ieteicams, jo vielas, kas ir to sastāvā, var veidot reakciju ar krāsojošo pigmentu. Speciālus dezinfekcijas līdzekļus un ziedes ādas apstrādei pēc tatuāžas uzreiz pēc procedūras var nopirkt “VeAn Tattoo” salonā. Mēs piedāvājam pārbaudītus sertificētus līdzekļus, kurus iesaka profila eksperti visā pasaulē. Atkarībā no ādas tipa, vietas un iedarbības mēroga, meistars ieteiks tieši tos kopšanas līdzekļus, kas ir optimāli piemēroti klientam.

Permanentā grima kopšanas kurss tiek izpildīts patstāvīgi, katru dienu mēneša garumā. Atkarībā no ādas atjaunošanās līdz sākotnējam stāvoklim ātruma speciālists veic korekcijas izmantojamajos līdzekļos un rehabilitācijas perioda ilgumā. Piemēram, klientiem, kuriem ir hronisks cukura diabēts, audu atjaunošanās notiek lēnāk, nekā veseliem cilvēkiem.

Svarīgi: “VeAn” salonā piedāvātie tatuāžas kopšanas līdzekļi neizraisa alerģiju, nebojā un neietekmē pigmenta krāsu. Turklāt, tie ir piemēroti jebkuram ādas tipam, tajā skaitā maigai un jūtīgai ādai, neizraisa kairinājumi. Krēmi un dezinfekcijas līdzekļi ir vairākkārtēji testēti, ko apliecina nepieciešamie sertifikāti.

Permanentā grima kopšana
Permanentā grima kopšana

Kādus līdzekļus izmanto
dažādu zonu apstrādei

Atkarībā no iedarbības vietas uz sejas tatuāžas kopšanai tiek izmantota sekojoša produkcija:

 • Zona apkārt acīm (plakstiņi). Apstrāde tiek veikta ar 4 stundu intervālu katru dienu, 5 dienu garumā. Tiek izmantots vazelīns un hidrokortizons.
 • Lūpas, uzacis. Katru dienu, katras 4 stundas, 7-10 dienu garumā. Ieteicams izmantot vienu no ziedēm, ko iesaka meistars.
 • Lūpas un zona blakus tām. Obligāta ir apstrāde ar pretvīrusa preparātiem, lai izvairītos no herpes izpausmēm. Piemēram, izmantot Aciklovir ziedi.Daži padomi pareizai kopšanai:

 • Uzklāt ziedi acu un uzacu zonā vajag uzmanīgi, izmantojot vates kociņus.
 • Ar kumelīšu novārījuma palīdzību var nesāpīgi un ātri tikt vaļā no tūskas plakstiņu zonā. Vates diski jāsamērcē novārījumā un jāpieliek klāt iedarbības vietai.
 • Lūpas jāapstrādā pirms katras ēdienreizes, kā arī pirms zobu tīrīšanas.Ja pareizi seko meistara rekomendācijām un izmanto profesionālus kopšanas līdzekļus, tad tūska, sāpīgas sajūtas un apsārtums var pāriet pēc 5-7 dienām.

Permanentā grima kopšana
Ko nevajag darīt?

Efektīvai ādas atjaunošanai pēc tatuāžas seansa jāievēro zemāk norādītie ierobežojumi:

 • 24 stundu laikā izvairieties no mitruma iekļūšanas iedarbības zonā.
 • Izvairīties no ādas kasīšanas, neberzēt šo vietu ar rokām vai citiem priekšmetiem.
 • Neplēst nost izveidojušos kreveli. Pēc noteikta laika tā nokritīs pati.
 • 3 nedēļu laikā neapmeklēt pirti, saunu, baseinu, solāriju vai pludmali.
 • Neizmantot krēmus vai citus kopšanas līdzekļus, ja tos nav ieteicis tatuāžas meistars.Līdz pat pilnīgai ādas atjaunošanai nav ieteicams izmantot dekoratīvo kosmētiku.

SAZINĀTIES AR MUMS

Mēs izmantojam sīkfailus, lai uzlabotu jūsu pārlūkošanas pieredzi, rādītu personalizētu reklāmu vai saturu, kā arī analizētu mūsu trafiku. Nospiežot „Pieņemt“, jūs piekrītat sīkfailu izmantošanai.