Tetovējumu neirotīkls: izmantošanas priekšrocības - VeAn Tattoo
Tetovējumu neirotīkls

“VeAn” vietnes apmeklētāji var izmantot neirotīkla pakalpojumu. Tas nozīmē, ka jebkuras jūsu vēlmes attiecībā uz skici apstrādā speciāla programma, tās darba rezultāts ir ekskluzīva skice. Ja mūsu katalogā jūs nepiemeklēsiet sev pievilcīgu variantu, pateicoties tetovējumu neirotīklam jūs saņemsiet unikālu skici, kuru vēl nav izmantojis neviens meistars. Pielikums ar mākslīgo intelektu ir paredzēts mākslas attēlu izveidei. Izstrādā dizainu, balstoties uz jūsu vēlmēm. Jūs saņemsiet vairākus nākotnes tetovējuma projekta variantus, lai izvēlētos labāko.

Rezultāts

X

Iepriekšējā ģenerētā skice

SAZINĀTIES AR MUMS

Neirotīkls: inovācija
tetovēšanas sfērā

Tetovēšanas sfēra pastāvīgi pilnveidojas.

Parādās jaunas tehnoloģijas – pigmentu uzklāšanas tehnikas, instrumenti un aprīkojums. Ir pienācis laiks izmantot arī mākslīgo intelektu tetovējumu radīšanas jomā. Mākslīgais intelekts – programmas, kas pašas apmācās, kas darba procesā pilnveido savas funkcijas.

Programma strādā pēc dabiska neironu tīkla principa – bioloģiskā mehānisma, kas palīdz cilvēkam uztvert, apstrādāt un iegaumēt informāciju. Parasti pielikumi ar mākslīgo intelektu ir šauri specializētas – noregulētas uz viena tipa informācijas apstrādi, piemēram, balss vai grafiskā informācija.

Tetovējumu neirotīkls
Tetovējumu neirotīkls

Kā darbojas neirotīkls
tetovēšanas sfērā

Pastāvīga apmācīšana notiek ar piemēru palīdzību.

Programmā ielādē lielu skaitu tetovējumu attēlu. Kopējais attēlu skaits var pārsniegt desmitiem tūkstošu. Balstoties uz bāzes datiem un ziņām, kas tiek iegūtas no tekošā lietotāja, tetovējumu neirotīkls ģenerē attēlu, kas ir piemērots pieprasījumam.

Tetovējumu neirotīkls

Neirotīkls: izmantošanas priekšrocības

Speciāla programma ģenerē tetovējumu skices.

Galvenais lēmuma pluss – variants vienmēr ir ekskluzīvs. Tas ir labs papildinājums katalogā, kurā jūs arī varat izvēlēties skici. Tetovējumu neirotīkls atvieglos jūsu uzdevumu un ietaupīs laiku. Turklāt, jūsu tetovējums būs unikāls – tieši šādu pašu jūs neredzēsiet ne pie viena un nekad. Izmantošanas priekšrocības:

  • Iespēja ātri saņemt vairākus skices variantus.
  • Attēla detalizācija.
  • Tekstūru un ēnu izstrādāšana.
  • Iespēja paplašināt, mainīt vai apdomāt eksistējošo tēlu.Tetovējumu neirotīkli - noderīgi instrumenti, kas paplašina iesācēju un pieredzējušu tetovētāju iespējas. Intelektuālās vietnes attēlu ģenerēšanai būs noderīgas arī cilvēkiem, kas vēlas uztaisīt neatkārtojamu tetovējumu. Analoģiskas programmas izmanto mārketinga sfērā, lai izveidotu jaunas preces attēlu un iepakojumu. Skiču izstrādāšana tiek veikta, izmantojot pielikumus.

Tetovējumu neirotīkls
Tetovējumu neirotīkls
Tetovējumu neirotīkls

Neirotīkls: ekskluzīvs
pakalpojums “VeAn” salonā

“VeAn” vietnes apmeklētāji var izmantot neirotīkla pakalpojumu.

Tas nozīmē, ka jebkuras jūsu vēlmes attiecībā uz skici apstrādā speciāla programma, tās darba rezultāts ir ekskluzīva skice. Ja mūsu katalogā jūs nepiemeklēsiet sev pievilcīgu variantu, pateicoties tetovējumu neirotīklam jūs saņemsiet unikālu skici, kuru vēl nav izmantojis neviens meistars. Pielikums ar mākslīgo intelektu ir paredzēts mākslas attēlu izveidei. Izstrādā dizainu, balstoties uz jūsu vēlmēm. Jūs saņemsiet vairākus nākotnes tetovējuma projekta variantus, lai izvēlētos labāko.

Tetovējumu neirotīkls
Tetovējumu neirotīkls
Pielikuma darbības īpatnības

Eksistē dažādas programmas produkta versijas.

Vairākums tetovējumu neirotīklu izmanto vairāk kā 12 miljardus parametru attēlu radīšanai. Tās ģenerē skices, balstoties uz iepriekšējām zināšanām un saistītām koncepcijām. Attēls tiek veidots, balstoties uz ievadīto tekstu, kas raksturo plānojamo rezultātu. Darbs aizņem mazāk kā 1 minūti. Programma ļauj saņemt augsti kvalitatīvus, fotoreālistiskus attēlus. Universāls modulis ģenerē jebkuras skices, kuru projekts rodas lietotāja galvā.

Pielikums izmanto inovāciju algoritmus, lai veidotu iespaidīgus attēlus. Skices atšķiras ar augstu kvalitātes līmeni un fotogrāfisko reālistiskumu. Izmantojot etalonu attēlus, programma ģenerē ilustrācijas, kas apvieno elementus no dažādiem avotiem. Pateicoties lielam uzstādījumu skaitam, var saņemt skices, kas ir maksimāli pietuvinātas ieplānotajam tēlam.

Būtībā, programma pārvērš vienkāršus vārdus un fotogrāfijas mākslas darbos. Lietotājs ievada teksta datus un izvēlas stilu. Visu pārējo dara mākslīgais intelekts. Pateicoties lielajam uzstādīto stilu skaitam, var detalizēti virzīt un regulēt ģenerācijas procesu.

Tetovējumu neirotīkls
Tetovējumu neirotīkls
Tetovējumu neirotīkls
Kā tas strādā

Lai izmantotu vairākumu tetovējumu neirotīklu, nav nepieciešamas programmēšanas prasmes.

Mākslīgais intelekts veido attēlus, balstoties uz lietotāja teksta pieprasījuma. Lai saņemtu no neirotīkla maksimālo rezultātu, pareizi jāraksta promti – pieprasījumi.

Parasti promts ietver nākotnes attēla tēzes raksturojumu. Piemēram, melns kaķis vai Havaju meitene, japāņu vilnis vai dīdžejs ar atskaņotājiem. Raksturojumā jāietver vārdi, kas raksturo attēlu – fotogrāfija, fotoreālisms, konceptuālā māksla, augsta izšķirtspēja, detalizācija. Promts var ietvert arī papildus elementu nosaukumus – ziedi matos, varavīksnes spirāles, pūces maska, burvju augi.

Intelektuālais palīgs var pabeigt tetovētāja plānu. Jo skaidrāk tiek formulēts pieprasījums, jo vairāk rezultāts atbilst gaidītajam. Un nereti pat ir vēl labāks. Neirotīklu atjaunošanās notiek ik sekundi, kopā ar saņemtajiem pieprasījumiem un jaunu skiču ģenerēšanu. Resursu iemaņas tiek nepārtraukti pilnveidotas. Katrs var aplūkot mākslas sfēras apgūšanas rezultātus, kas tiek sasniegti ar gudrajām programmām.

Ir svarīgi saprast, ka mākslīgais palīgs ir tetovētāja palīgs un nekad nevarēs pilnībā to aizstāt. Lieta ir tajā, ka programmā nav jūtīgās uztveres un emociju. Programma nevar novērtēts, kādas emocijas izraisa ģenerētā skice, kā to uztvers apkārtējie. Uz to ir spējīgs tikai dzīvs cilvēks.

Tetovējumu neirotīkls
Tetovējumu neirotīkls
Pēdējās ģenerētās fotogrāfijas

Mēs izmantojam sīkfailus, lai uzlabotu jūsu pārlūkošanas pieredzi, rādītu personalizētu reklāmu vai saturu, kā arī analizētu mūsu trafiku. Nospiežot „Pieņemt“, jūs piekrītat sīkfailu izmantošanai.