Nodarbinātība VEAN: Iespējas iesācējiem un pieredzējušiem meistariem - VeAn Tattoo
Nodarbinātība VEAN

Sasniedzot 80 no 100 punktiem, jūs garantēti kļūsiet par mūsu komandas daļu.

Vairāk nekā 30% studentu, kas pārsnieguši sliekšņa punktu, jau ir integrējušies mūsu kolektīvā.

Priekšrocības, strādājot VEAN TATTOO

Nodarbinātība VEAN: darbs iesācējiem un pieredzējušiem meistariem

VEAN salonu tīkls ir lielākais pasaulē, piedāvājot labākos nosacījumus darba iekārtošanai un profesionālai meistaru attīstībai:

  • Nodrošinām darbiniekus ar aprīkojumu un patēriņa materiāliem, kas nepieciešami, lai sniegtu pakalpojumus augstākajā līmenī. Tetovētājs pats iegādājas tikai tetovēšanas mašīnu un barošanas bloku.

  • Aprīkojuma un patēriņa materiālu iegāde tiek veikta, balstoties uz meistaru vajadzībām un vēlmēm.

  • Nodrošinām mārketinga atbalstu - reklamējam mūsu meistaru pakalpojumus specializētās interneta vietnēs un mūsu oficiālajās mājas lapās. Visiem tetovētājiem ir paredzēts atsevišķs profils pasaules meistaru katalogā TattooLog.

  • Daļēji apmaksājam dalību specializētajos meistarklasēs un festivālos 50-70% apmērā no izmaksām.

  • Vairāk nekā 30% mūsu skolēnu, kas sasnieguši nepieciešamo punktu skaitu, ir atraduši savu aicinājumu VEAN studijās visā pasaulē.

  • Vēl 20% talantīgu absolventu ir turpinājuši savu karjeras ceļu pie mūsu partneriem Art Ink.
Nodarbinātība tetovējumu meistaru
Nodarbinātība tetovējumu meistaru
Nodarbinātība tetovējumu meistaru

VEAN meistaru
profesionālā izaugsme

Mēs esam ieinteresēti mūsu meistaru kvalifikācijas paaugstināšanā, radām apstākļus radošai izaugsmei un attīstībai.

Pilnveidojiet savu mākslu un sasniedziet augstus mērķus profesijā, izmantojot dažādus projektus – apmācieties pie tīkla labākajiem tetovētājiem, iegūstiet piekļuvi progresīvām tehnoloģijām un instrumentiem. Jau šodien mēs plānojam meistarklašu un citu pasākumu organizēšanu, kur tetovētāji varēs sazināties, iegūt jaunas zināšanas un prasmes, demonstrēt personīgos sasniegumus un iegūt profesionālu pieredzi. Sekojiet informācijai mūsu mājaslapā un sociālajos tīklos, lai nepalaistu garām paziņojumu.

Izvēlieties ērtu darba grafiku un darba režīmu – administrators pieraksta klientus laikā, kas saskaņots ar meistaru. Tetovētājam ir tiesības pašam noteikt cenu sarakstu, ievērojot salona cenu politiku. Procents tiek noteikts individuāli. Lai pieņemtu apsvērtu lēmumu, padomājiet par priekšrocībām, ko iegūstat, strādājot izkoptā, prestižā salonā. Cilvēki ir apmierināti ar mūsu pakalpojumiem un uzticas mūsu meistariem. VEAN nosaukums runā pats par sevi. Tas pats par sevi piesaista jaunus klientus. Mūsu tetovētājiem tiek nodrošināta pastāvīga darba slodze. Mēs garantējam ienākumu pieaugumu, sākot no otrā darba mēneša. Papildus iemesls strādāt VEAN – lojāli vadītāji, ar kuriem varat apspriest jebkurus jautājumus un regulēt darba attiecības.

Nodarbinātība tetovējumu meistaru
Nodarbinātība tetovējumu meistaru

Pašu ražošana un partnerība ar pasaules tirdzniecības zīmoliem

Uzņēmums VEAN ir plašs tetovējumu salonu un veikalu tīkls, kur var iegādāties pēcapstrādes līdzekļus pīrsingam un tetovējumiem, citus preces un aksesuārus, kas nepieciešami personīgai lietošanai un darbam.

Mēs sadarbojamies ar vadošajiem pasaules zīmoliem, kas ražo produktus tetovējumu industrijai. Ražojam preces tetovējumu sfērai Ukrainā un Polijā. Visa ražotā produkcija atbilst Eiropas kvalitātes standartiem, kas apstiprināts ar starptautiskiem sertifikātiem. Vēl viens svarīgs pluss – iespēja iegādāties mašīnas, aprīkojumu un patēriņa materiālus ar lielām atlaidēm.

Nodarbinātība tetovējumu meistaru
Nodarbinātība tetovējumu meistaru
Nodarbinātība tetovējumu meistaru

VEAN salona tīkla īpatnības

Mūsu meistariem ir garantētas priekšrocības – komfortabli darba apstākļi, profesionāla attīstība un nepārtraukta klientu plūsma.

VEAN salonu īpatnības:

  • Atrašanās vieta pilsētu centrālajās daļās ar augstu caurlaidību.
  • Pastāvīgs mārketinga atbalsts – reklāma internetā un uz ielu informācijas nesējiem.
  • Estētiski noformēta, lietotājiem ērta korporatīvā mājaslapa, ko ikdienā apmeklē 5000 cilvēku.Palīdzēsim veidot pareizu pieeju darbam, mācīsim, kā uzlabot apkalpošanu un palielināt pakalpojumu pieprasījumu. Ievērojot ieteikumus, jūs varēsiet pastāvīgi palielināt cenu par sesiju, piesaistīt jaunus klientus un attīstīties kā personībai. Darbs VEAN salonu tīklā – reāla iespēja uzlabot materiālo stāvokli, paaugstināt sociālo statusu, kļūt par cienījamu cilvēku. Mums ir svarīgi, lai jūsu ienākumi nepārtraukti augtu, jo no tā atkarīgs mūsu bizness. Nodrošināsim ar visu nepieciešamo un radīsim apstākļus veiksmīgai karjeras izaugsmei. No jums tiek prasīta vēlme strādāt, radoši attīstīties un apgūt jaunus profesijas horizontus. Atrodiet savu vietu mūsu draudzīgajā, radošajā komandā un uzlabojiet savas dzīves kvalitāti. Lai spertu pirmo soli savas sapņa virzienā –iesniedziet pieteikumu mūsu mājaslapā, kas tiks izskatīts tuvākajā laikā.

Nodarbinātība tetovējumu meistaru
Nodarbinātība tetovējumu meistaru

Mēs izmantojam sīkfailus, lai uzlabotu jūsu pārlūkošanas pieredzi, rādītu personalizētu reklāmu vai saturu, kā arī analizētu mūsu trafiku. Nospiežot „Pieņemt“, jūs piekrītat sīkfailu izmantošanai.