Permanentais grims Jūrmalā - VeAn Tattoo
pilsēta Jūrmala
Jomas iela, 44
Trešd-Svētd 11:00 19:00
Kāpēc jums vajadzētu izvēlēties "VEAN"?
5 akcijas piedāvājumi
no VeAn Tattoo!
Saņem SAVU atlaidi!
Mūsu meistari
avatar
Jūrmala Sertificēts Tetovēšanas asociācijas biedrs

Valērija Neņa

Vērtējums: 5 (20)
avatar
Jūrmala Sertificēts Tetovēšanas asociācijas biedrs

Ervins Pauce

Vērtējums: 5 (20)
SAZINĀTIES AR MUMS

Permanentais grims Jūrmalā

Tatuāža – izdevīga alternatīva dekoratīvajai kosmētikai.

Tas ir optimāls risinājums sievietēm, kas cieš no alerģijas uz kosmētisko līdzekļu komponentiem. Uztaisīt permanento grimu Jūrmalā – tas nozīmē tikt vaļā no nepieciešamības ikdienā uzklāt un nomazgāt kosmētiku. Laika un spēku ietaupījums ir laba noskaņojuma noslēpums. Procedūras būtībā ir tajā, ka nelielā dziļumā zem ādas tiek ievadīts pigments. Meistars veido uzacu un lūpu kontūras, zīmē acu līniju, aizpilda telpu starp skropstām. Izmantojot dažādas tehnikas un paņēmienus, var sasniegt dažāda plāna efektus:

 • Vizuāla lūpu apjoma palielināšana.
 • Skaista un izteiksmīga acu forma.
 • Vizuāli biezas skropstas un uzacis.
 • Precīzas lūpu un uzacu kontūras.
 • Moderna sejas daļu forma.
 • Vienmērīga noturīga lūpu, uzacu un vaigu kaulu iekrāsošana.
 • Precīza, tvirta sejas ovāla vizuālais noformējums.Mūsdienu sievietes izvēlas permanento grimi Jūrmalā, lai izskatītos nevainojami 24 stundas diennaktī. Tatuāža neizsmērēsies, ja jūs aizskarsiet vietu ar roku vai nokļūsiet zem lietus. Jūsu acu līnija un lūpu krāsa, uzacu, lūpu un acu kontūras paliek ideālas miega, ēšanas vai ūdens peldes laikā. Nodarbojieties ar sportu, izvēlieties ekstremālas izklaides vai atpūtieties pludmalē, neuztraucoties par to, kā jūs izskatāties. Jo ar tatuāžu jūsu skaistums paliks ideāls.

Permanentais grims Jūrmalā
Permanentais grims Jūrmalā

Permanentā grima priekšrocības

Galvenais iemesls uztaisīt permanento grimu Jūrmalā – modeles izskats.

Ar tatuāžas palīdzību meistars labo uzacu, acu un lūpu formu, piešķirot tām aktuālu un koptu izskatu. Jūs izskatāties kā meitene no žurnāla vāka, neatkarīgi no apstākļiem un ārējiem faktoriem. Citi procedūras plusi:

 • Naudas ekonomija. 1-3 gadu laikā aizmirstiet par nepieciešamību pirkt dekoratīvo kosmētiku – meikaps vienmēr ir uz jūsu sejas.
 • Laika ekonomija. Veiksmīgas sievietes zina cenu laikam un nav gatavas katru dienu tērēt 30-40 minūtes meikapa uzklāšanai.
 • Nevainojamas kontūras un formas. Uzklājot dekoratīvo kosmētiku ne vienmēr izdodas sasniegt vēlamo efektu. Nepareiza kustība, un acu līnija no labās puses ievērojami atšķiras no kreisās acs līnijas. Jums nevajadzēs sastapties ar šādām problēmām, ja jūs esat uztaisījuši permanento grimu Jūrmalā, “VeAn” salonā.Svarīgs nosacījums – laba meistara sameklēšana. Seja – ir pirmais, uz ko pievērš uzmanību cilvēki. Nav vērts riskēt un uzticēt savu skaistumu diletantiem. Nāciet uz “VeAn” salonu uz bezmaksas konsultāciju, lai uzzinātu par procedūras veikšanas kārtību un efektiem. Izlabot nekvalitatīvu darbu ir sarežģītāk, nekā uztaisīt labu tatuāžu.

“VeAn” salona meistari pastāvīgi pilnveido savas prasmes, piedalās starptautiskos konkursos un festivālos. Mēs piedāvājam klientiem mūsdienīgākos risinājumus – labākos izejmateriālus, aktuālas pigmenta uzklāšanas tehnikas, lai izceltu jūsu dabisko skaistumu. Pieredzējušiem meistariem nav neizpildāmu uzdevumu. Pie mums var uztaisīt dabisku permanento grimu Jūrmalā, kurš ir gandrīz nepamanāms uz sejas. Alternatīva – spilgta tatuāža, pateicoties kurai āriene kļūs spilgta un izteiksmīga.

Permanentais grims Jūrmalā
Permanentais grims Jūrmalā
Permanentais grims Jūrmalā

“VeAn” salona priekšrocības

Drošība klientiem – viens no svarīgākajiem darba principiem.

Darba virsmu apstrādāšana ar dezinfekcijas sastāviem tiek obligāti veikta pirms procedūras. Meistari taisa permanento grimu Jūrmalā vienreizējos cimdos, kas izslēdz roku kontaktu ar klientes ādu un samazina inficēšanās risku. Daudzreizējas izmantošanas instrumenti tiek sterilizēti autoklāvā. Iepakojums ar vienreizējiem instrumentiem tiek atvērts klienta klātbūtnē. “VeAn” salonā jūsu veselība ir drošās rokās. Mūsu priekšrocības:

 • Individuāla pieeja.
 • Komfortabli apstākļi, patīkama atmosfēra.
 • Kvalificēts personāls.Piedalieties akcijās un izlozēs, lai saņemtu atlaidi līdz 80% visiem pakalpojumu veidiem. Uztaisiet permanento grimu Jūrmalā “VeAn” salonā, lai justu pārliecinātību par sevi un viegli sasniegtu nospraustos mērķus!

Permanentais grims Jūrmalā
Permanentais grims Jūrmalā
SAZINĀTIES AR MUMS

Mēs izmantojam sīkfailus, lai uzlabotu jūsu pārlūkošanas pieredzi, rādītu personalizētu reklāmu vai saturu, kā arī analizētu mūsu trafiku. Nospiežot „Pieņemt“, jūs piekrītat sīkfailu izmantošanai.