Kas ir VEAN TATTOO? - VeAn Tattoo
FAQ

PAR VEAN TATTOO

"VEAN TATTOO" ir lielākais tetovēšanas studiju tīkls Pasaulē. Zīmols ir dibināts 2011.gadā un kopš tā laika aktīvi attīstās, iegūst plašāku mērogu.

Tīkla specializācija ir pietiekami plaša, pamata virzieni ir tetovēšana un pīrsinga industrija. Mēs šai sfērai sasniedzām principiāli jaunu un augstu standartu līmeni.

Uz šodienu studiju skaits sastāda 150.

"VEAN TATTOO - tā nav franšīze. Mēs esam liela ģimene un Jūs varat kļūt par mūsu partneri. Par sadarbības nosacījumiem Jūs varat sīkāk uzzināt lapā https://vean-tattoo.lv/partneriba. Ja Jums ir interese par kopīgu darbu - aizpildiet formu un mēs sazināsimies.

Meistarklase VEAN akadēmijā paredz kursus gan iesācējiem, gan pieredzējušiem speciālistiem, pateicoties kuriem katrs var kļūt par tetovēšanas/pīrsinga, permanentā grima meistaru.

Mēs izstrādājām unikālu meistarklase programmu, kas vērsta uz visām industrijas nozarēm, kas ietver gan teorētiskās, gan praktiskās nodarbības uz modeļiem, gan meistarklases.

70% kompānijas meistaru ir izgājuši meistarklase mūsu Akadēmijā un ir kļuvuši par augsti kvalificētiem speciālistiem mūsu studiju tīklā VEAN TATTOO.

Kas ietilpst meistarklase programmā:-iespēja izvēlēties profila kursus

 • Tetovēšanas pamati, tehniku mācīšana: līniju, vilcienu, punktu, krāsu tetovējums, iepazīšanās ar drošības un higiēnas noteikumiem, instrumentu un aprīkojuma sagatavošana
 • Dizaina izstrāde, skiču izveide, ievērojot visas kompozīcijas un proporciju nianses
 • Darbs ar ādu, tās īpatnības dažādās ķermeņa zonās un tetovēšanas tehnikas dažādiem ādas tipiem
 • Portfolio izveides pamati, klientu piesaiste, biznesa, mārketinga vadība, ieteikumi virzīšanai sociālajos tīklos
 • Iespēja izvēlēties kuratoru-individuāls nodarbību grafiks
 • Personālais menedžeris, kurš būs Jums blakus visā apmācību laikā un sniegs palīdzību jautājumu rašanās gadījumā
 • Nodrošināšana ar izejmateriāliem-iespēja apmeklēt studiju, kur Jūs varat vērot meistara darbu ne tikai mācību dienās-palīdzība aprīkojuma piemeklēšanā-atlaide līdz 15% mūsu veikalā-vietas īre ar 50% atlaidi mūsu studentiem

Premium kursā ir paredzēta video bibliotēka ar nodarbībām un rekomendācijām no labākajiem tīkla meistariem.

Iespēja kļūt par mūsu partneru un atvērt savu studiju.

Pēc meistarklase beigām, tiek rīkots eksāmens, lai novērtētu teorētiskās un praktiskās zināšanas. Skolniekiem, kas iegūs maksimālo vērtējumu, ir garantēta darbiekārtošana vienā no VEAN studijām.

VEAN TATTOO ir ieinteresēti darbiekārtot akadēmijas absolventus mūsu studijās ar mērķi iegūt plašu mērogu visā pasaulē. VEAN HR aģentūra var ieteikt Jūs arī kādai no 400 partneru studijām.

Iespēja kļūt par Nacionālās un Eiropas tetovēšanas, permanentā grima, pīrsinga meistaru asociācijas locekli.

Lai saņemtu detalizētu informāciju, griezieties pie studijas administratora vai konsultanta mājaslapā.

Starptautiskā parauga VEAN diploms ir apliecinājums par profesionālo izglītību tetovēšanas, pīrsinga, permanentā grima un dzēšanas jomā un kotējas 140 valstīs.

Dotais diploms, kā arī tā pielikums, ir atzīts Eiropas Meistaru Asociācijā.

Diploms ir izgājis atestāciju Čehijā, kas apstiprina tā atbilstību Eiropas standartiem un prasībām šajā jomā.

Viņš sniedz iespēju strādāt tetovēšanas un pīrsinga industrijā Eiropas Savienības valstīs. Turklāt, tas var kļūt par svarīgu dokumentu licences vai sertifikāta saņemšanai citās valstīs, kurām ir prasības pret izglītību un meistara profesionālajām iemaņām.

Lai saņemtu sīkāku informāciju, vērsieties pie studijas administratora vai pie konsultanta mājaslapā.

VEAN TATTOO palaiž paplašinātu lojalitātes programmu klientiem! Tagad jums ir iespēja kļūt par VIP un saņemt patīkamus bonusus.

VIP klientiem būs vairākas priekšrocības, salīdzinājumā ar vienkāršiem klientiem.

Svarīgākie piedāvājumi, ko iekļauj sevī VIP:

Prioritāra apkalpošana:

 • VIP klienti saņems augsta līmeņa servisu un ātru atgriezenisku saiti atbildēs uz jautājumiem;
 • Maksimāli ātrs pieraksts, ja meistaram ir brīvs logs;
 • Situācijā, ja meistaram veidojas logs;
 • Prioritāte pierakstam būs klientam ar VIP statusu.

Vairāk iespēju: VIP klientiem būs piekļuve unikāliem pakalpojumiem vai produktiem, kas nav pieejami citiem. Piemēram, viņi varēs saņemt bezmaksas dzīšanas kursu uz 7 dienām vai pēc saviem ieskatiem varēs izvēlēties suvenīru.

Katram VIP klientam, saņemot VIP statusu, kontā parādīsies 1000 VEAN TATTOO COIN. Kas ir VEAN TATTOO COIN un kā tas strādā:

 1. Ja klients min cilvēka, kas ieteicis VEAN TATTOO, numuru - abos kontos tiek ieskaitīti 100 koini
 2. Uzkrātos koinus var izmantot dzīšanas procesam vai 50% no pakalpojuma izmaksām.
 3. Koinu var izmantot kā atlaidi seansam. Lai saņemtu kāroto VIP statusu, jāiegādājas pakalpojumi, kuru summa sastādīs 1000 Eiro. Piedalieties lojalitātes programmā un sekojiet mūsu tālākajiem piedāvājumiem!
PAR VESELĪBU

Pretindikācijām var būt gan medicīnisks, gan kosmētisks raksturs.

Medicīniskās pretindikācijas ietver:

 • Asins saslimšanas, īpaši izteikta asins recēšanas pazemināšanās;
 • Onkoloģiskās un asas iekaisuma saslimšanas;
 • Garīgi traucējumi un epilepsija;
 • Slimības, kas saistītas ar būtisku imunitātes pazemināšanos;
 • Smagas vīrusa saslimšanas (hepatīts, HIV/AIDS).
 • Hroniskas saslimšanas, tādas kā 1.tipa diabēts (atkarīgs no insulīna) vai smaga 2.tipa diabēta ārstēšana, sirds un asinsvadu saslimšanas, hipertonija;
 • Noteiktu ārstniecisko preparātu, kas var pasliktināt dzīšanu, lietošana;
 • Alerģiska reakcija uz krāsvielām vai citiem materiāliem, kas tiek izmantoti procedūras laikā.

Kosmētiskās pretindikācijas ir sekojošas:

 • Ādas saslimšanas, tādas kā ekzēma vai psoriāze;
 • Individuāla nosliece uz keloīdu rētu veidošanos;
 • Grūtniecība vai barošana ar krūti.

Pirms procedūras ar praktizējošu speciālistu jāapspriež visi iespējamie riski un pretindikācijas. Ja jums ir jebkādas medicīniskas problēmas vai ir iestājusies grūtniecība, ir svarīgi paziņot par to jūsu meistaram pirms procedūras.

Lai iegūtu sīkāku informāciju, vērsieties pie studijas administratora vai pie konsultanta mājaslapā.

Eksistē vairākas saslimšanas un stāvokļi, pie kurām nav ieteicams taisīt tetovējumus, jo tas var izraisīt sarežģījumus un pasliktināt esošās veselības problēmas. Daži no šādiem stāvokļiem ietver:

 1. Infekciju saslimšanas, tādas kā AIDS, B, C hepatīts, sifiliss. Šajā gadījumā ir ļoti liels risks, ka infekcija nonās no tetovēšanas instrumenta pie ādas, tāpēc šādu saslimšanu gadījumā ārsti neiesaka taisīt tetovējumus.
 2. Alerģiskas reakcijas uz tetovējumu krāsām. Dažiem cilvēkiem var būt alerģiskas reakcijas uz noteiktām krāsām, kas tiek izmantotas tetovējumiem. Tas var izraisīt ādas kairinājumu, niezi un citas problēmas.
 3. Hroniskas ādas saslimšanas, tādas kā ekzēma, psoriāze un dermatīts. Šī saslimšanas var progresēt pēc tetovējuma un izraisīt sāpīgas reakcijas uz ādas.
 4. Daži ādas vēža veidi. Cilvēkiem, kuriem ir melanoma vai citi ādas vēža tipi, nav ieteicams taisīt tetovējumus, jo tas var izraisīt vēža šūnu izplatīšanos citās ķermeņa daļās.
 5. Grūtniecība vai barošana ar krūti. Šajā periodā sievietēm jābūt īpaši uzmanīgām, jo tetovēšanas krāsas var nonākt asinīs un ietekmēt bērna veselību.

Jebkurā gadījumā, pirms tetovējuma taisīšanas jāvēršas pie profesionāla tetovētāja un jākonsultējas ar ārstu.

Lai saņemtu sīkāku informāciju, vērsieties pie studijas administratora vai pie mājaslapas konsultanta.

Tehniski, menstruācijas laikā var taisīt tetovējumu vai pīrsingu, bet tas var būt ne ļoti ērti sievietēm. Menstruācijas laikā āda var būt jūtīgāka, bet paaugstināta asinsrite var palielināt asiņošanas varbūtību procedūras laikā.

Tāpēc, ja jums ir izvēle, ir labāk atlikt tetovējuma vai pīrsinga procedūru uz periodu pēc menstruācijas. Taču, ja jūs neesat gatavi gaidīt, apspriediet to ar speciālistu, lai pārliecinātos, ka ir ievēroti visi nosacījumi drošai procedūrai. Ir svarīgi izvēlēties profesionālu meistaru, kurš palīdzēs tikt galā ar jebkuriem iespējamajiem sarežģījumiem.

Lai saņemtu sīkāku informāciju, vērsieties pie studijas administratora vai pie mājaslapas konsultanta.

Pirms taisīt tetovējumu vai permanento grimu, jāpārliecinās, ka jums nav alerģijas uz krāsu. Eksistē vairāki veidi, kā to pārbaudīt:

Ādas tests: pirms procedūras nelielu krāsas daudzumu uzklāj uz neliela ādas laukuma un atstāj uz vairākām dienām. Ja uzklāšanas vietā parādās apsārtums, nieze, tūska vai citas alerģijas pazīmes - krāsu izmantot nedrīkst.

Vēršanās pie alergologa. Tas var ietvert sevī testus uz ādas vai asins analīzes.

Vispārējie simptomi: ja jums jau ir bijušas alerģiskas reakcijas uz citām vielām, tādām kā pārtikas produkti, zāles un kosmētika, varbūtība, ka būs alerģija uz krāsu tetovējumiem un permanentajam grimam ir augstāka.

Ja Jums ir šaubas attiecībā uz alerģiju uz krāsu, obligāti apspriediet to ar jūsu meistaru un vērsieties pie alergologa, lai izvairītos no nepatīkamām sekām.

Alerģijas varbūtība ir 0,0001%. Bet par alerģijas gadījumā, alerģiskas reakcijas uz pigmentu bieži izpaužas vājā intensitātē.

Lai saņemtu sīkāku informāciju, vērsieties pie studijas administratora vai mājaslapas konsultanta.

Profesionālo līdzekļu izmantošana ir svarīga, lai nodrošinātu ātru, pareizu dzīšanu un izvairītos no sarežģījumiem, nodrošina aizsardzību no dažādām alerģiskām reakcijām, kas var rasties, pastāvīgas kopšanas laikā mājas apstākļos.

VEAN TATTOO studijas izmanto speciālus un augsti kvalitatīvus līdzekļus, kas izstrādāti, lai mazinātu iekaisumu, paātrinātu dzīšanu un novērstu infekcijas. Tie satur aktīvos komponentus, kam ir antibakteriālas un antiseptiskas īpašības, vitamīnus un minerālus, kas veicina ādas dzīšanu. Līdzekļi tiek pakļauti rūpīgai kvalitātes un drošības pārbaudei, kas garantē to efektivitāti un ļauj izvairīties no blakusparādībām.

Tādējādi, profesionālu produktu izmantošana pēc tetovēšanas, pīrsinga, permanentā grima un dzēšanas seansa ir nepieciešama, lai nodrošinātu ātru un drošu rētu dziedēšanu, kā arī veselīgas un pievilcīgas ādas uzturēšanu.

Tetovējuma kopšana ir ļoti svarīga, lai tas dzītu bez sarežģījumiem un izskatītos skaisti vairāku gadu garumā. Lūk, daži padomi tetovējuma kopšanai:

 1. Meistari izmanto speciālu dzīšanas plēvi. Kopšana ar to ir daudz vienkāršāka, jo plēvi noņem tikai pēc 4-5 dienām, un Jūs uzreiz pārejat pie ādas mazgāšanas un mitrināšanas ar nelielu daudzumu šķidro antibakteriālo ziepju. Pirmajās dienās regulāri jāuzklāj mīkstinošs krēms ar dekspantenola bāzi, virs kura tiek uzlikts absorbējošs autiņš un plāksteris. Procedūru jāatkārto 2-3 reizes diennaktī 3-4 dienu laikā. Tetovējums jāmazgā un jāmitrina 2-3 reizes dienā, neuzliekot autiņu, kamēr garoziņa nepazudīs. Pēc uztaisīšanas tetovējums parasti sadzīst 2-3 nedēļu laikā. Atcerieties, ka vizuāli un pēc sajūtām āda var likties sadzijusi, taču pilnīga sadzīšana var ilgt līdz 6 mēnešiem.
 2. Neaiztieciet tetovējumu ar rokām un neskrāpējiet to. Tas var izraisīt infekciju vai bojāt zīmējumu.
 3. Neuzklājiet uz tetovējuma krēmus, losjonus vai eļļas pirmo 2-3 dienu laikā. Pagaidiet, kamēr āda sadzīs, rētas aizvilksies. Nav ieteicams izmantot krēmus ar vazelīna bāzi, jo tie veicina tetovējuma krāsas zaudēšanu.

Kopšana ar tetovējumu sākas ar tā uzklāšanu un turpinās vairāku nedēļu garumā līdz pilnīgai ādas sadzīšanai. Sekojiet jūsu tetovēšanas meistara norādēm, lai process noritētu bez sarežģījumiem.

Lai saņemtu sīkāku informāciju, vērsieties pie studijas administratora vai pie konsultanta mājaslapā.

Esiet gatavi tam, ka tetovējums kļūs blāvāks mēnesi pēc uztaisīšanas, bet ar laiku tas zaudēs krāsas intensitāti un līniju precizitāti. Lai tetovējums pēc iespējas ilgāk nezaudētu savu krāsu, primāri izvairieties no saules gaismas un centieties nesauļoties pārāk spēcīgi. Izmantojiet saules aizsargkrēmu ar UV50.

Lai saņemtu sīkāku informāciju, vērsieties pie studijas administratora vai pie konsultanta mājaslapā.

Jā, tetovējuma taisīšanas process var būt sāpīgs dažiem cilvēkiem, īpaši ar zemu sāpju slieksni, vai ja tetovējums tiek uzklāts uz jūtīgām ķermeņa zonām, tādām kā ribas, pirksti vai kakls.

Sāpes var būt atkarīgas arī no individuālām cilvēka īpašībām, tādām kā ādas jūtīguma līmenis, sāpīgu stāvokļu esamība, tādu kā artrīts, un noguruma un stresa līmeņa.

Lai mazinātu sāpes tetovējuma taisīšanas laikā, var uzklāt uz ādas atsāpinošus krēmus. Taču pirms jebkuru atsāpinošu līdzekļu izmantošanas jākonsultējas ar tetovētāju.

Lai saņemtu sīkāku informāciju, vērsieties pie studijas administratora vai pie konsultanta mājaslapā.

Nav ieteicams lietot jebkādus pretsāpju līdzekļus sāpju mazināšanas procedūras laikā. Bezrecepšu preparāti nesniegs nekādu efektu, bet recepšu preparāti nav droši.

Studijas VEAN TATTOO ir aprīkotas ar specializētiem sprejiem un putām vietējai anestēzijai, kuras var izmantot nepieciešamības gadījumā.

Pirms seansa obligāti konsultējieties ar tetovēšanas meistaru. Viņš/viņa pastāstīs, kāds līdzeklis būs piemērots tieši Jūsu ādas tipam.

Lai saņemtu sīkāku informāciju, vērsieties pie studijas administratora vai pie konsultanta mājaslapā.

Jauns tetovējums - tā ir svaiga rēta uz ādas, tam nepieciešams laiks dzīšanai. Ja Jūs apmeklējat vietas ar lielu mitrumu, lielu baktēriju daudzumu, kur ir mehāniska berze, tas var kaitēt brūcei, palielināt infekcijas risku un palēnināt dzīšanas procesu.

Šādu vietu apmeklēšana nav ieteicama pirmajās divās nedēļās pēc tetovējuma uztaisīšanas.

Ir svarīgi atcerēties, ka jāievēro sava tetovēšanas meistara rekomendācijas un jautāt, kad ir droši uzsākt nodarboties ar sportu vai apmeklēt vietas, kas var kaitēt tetovējumam.

Lai saņemtu sīkāku informāciju, vērsieties pie studijas administratora vai pie konsultanta mājaslapā.

Virs dažām rētām var uztaisīt tetovējumu, bet tas ir atkarīgs no rētas tipa un dziļuma. Rētas var būt traumas, operācijas vai cita ādas bojājuma rezultāts.

Rētas, kuras var tetovēt:

 • Rētas no ķirurģiskām operācijā: Ja rēta no operācijas jau ir sadzijusi, tā nav izteikti sarkana, to var izmantot tetovējumam.
 • Atrofiskas rētas: tās ir rētas, kuras parasti rodas pēc apdegumiem vai akne. Tās ir kolagēna zaudējuma rezultāts, un tās var izmantot tetovējuma veidošanai.
 • Lineārās rētas: tās ir vienkāršas rētas, kas var rasties pēc sagriešanās vai skrāpējumiem. Tās arī var izmantot tetovējuma uzklāšanai.
 • Rētas, kuru gadījumā nevar veikt procedūras:
 • Keloīda rētas - tie ir savienojuma audu pārrāvumi, kas veidojas uz ādas traumas vai rētas vietā un var rasties pēc tetovēšanas, pīrsinga vai permanentā grima procedūrām.

Ja ir keloīdi, ieteicams izvairīties no tetovēšanas, pīrsinga un permanentā grima.

 • Papilomas un dzimumzīmes - tie ir veidojumi, zem kuriem ir daudz kapilāru, ja tajās iejaucas, var veidoties vēža šūnas. Tā kā dzimumzīmes un papilomas nevar traumēt, tās parasti iekļauj dizainā un neaiztiek.
 • Svaigas rētas, āda apkārt kurām nav sadzijusi, nevar izmantot tetovējumam.
 • Hipertrofiskās rētas (uz ārpusi) var veidoties traumas vai ķirurģiskas iejaukšanās rezultātā. Tās var augt un mainīt formu laika gaitā, tāpēc tās nevar tetovēt.
 • Rētas uz sejas var būt ļoti sarežģītas tetovēšanai, jo āda uz sejas ir smalkāka un jūtīgāka, nekā uz citiem ādas laukumiem. Infekcijas un citu sarežģījumu risks var būt augstāks, nekā tetovējumam citās ķermeņa zonās.

Lai saņemtu sīkāku informāciju, vērsieties pie studijas administratora vai pie konsultanta mājaslapā.

Granuloma - tā ir lieku audu veidošanās apkārt pīrsingam, kas var izskatīties kā puns vai mezgls uz ādas. Tā ir imūnsistēmas reakcija uz svešķermeni organismā.

Pīrsinga gadījumā ķermenis uztver rotājumu kā svešķermeni, kas jālikvidē. Imūnsistēma sāk cīnīties ar šo objektu, ražojot liekus audus apkārt pīrsingam.

Granuloma var izskatīties kā iekaisis sarkans puns, kurš var kļūt sāpīgs vai pat inficēts. Lai gan tā nav nopietna problēma, tā var radīt diskomfortu un pieprasīt ārstēšanu.

Lai novērstu granulomas rašanos, rūpīgi jāseko pīrsinga higiēnai un jāizmanto tikai augsti kvalitatīvi rotājumi, kas neizraisa alerģiskas reakcijas. Ja liekie audi tomēr ir parādījušies, ir svarīgi necensties novākt to patstāvīgi, ieteicams vērsties pie ārsta, lai saņemtu atbilstošu ārstēšanu.

Lai saņemtu sīkāku informāciju, vērsieties pie studijas administratora vai pie konsultanta mājaslapā.

Pīrsinga pistoles izmantošana nav ieteicama vairāku iemeslu dēļ:

Pirmkārt, pistole spiež uz audiem, radot to bojājumus un sāpīgas sajūtas. Atšķirībā no adatas, pistole negriež audus, bet plēš tos, kas var izraisīt sarežģījumus.

Otrkārt, pistoli ne vienmēr var labi dezinficēt. Pēc tās izmantošanas var palikt asinis un citi organiskie materiāli, kas var kļūt par infekcijas avotu.

Treškārt, eksistē dažāda izmēra pīrsinga adatas, kas ļauj izvēlēties piemērotu konkrētajam dūrienam. Tajā pašā laikā pistolē bieži tiek izmantots viens adatas veids visām procedūrām, kas var būt nepiemērots noteiktām ķermeņa daļām.

Beidzot, duršana ar pistoli var izraisīt stresu un sāpīgas sajūtas klientam, kas ietekmēs dzīšanas procesu un rezultātu.

Tāpēc pīrsingam ieteicams izmantot tieši adatas, kas tiek pareizi dezinficētas un tiek izvēlētas individuāli katrai procedūrai.

Lai saņemtu sīkāku informāciju, vērsieties pie studijas administratora vai pie konsultanta mājaslapā.

Titāns un medicīniskais tērauds - tie ir divi dažādi materiāli, kuriem ir savas priekšrocības un trūkumi.

Svarīgākā titāna atšķirība no medicīniskā tērauda ir ķīmiskajā sastāvā un īpašībās. Titāns ir vieglāks un izturīgāks materiāls, kas ir bioloģiski savienojams ar cilvēka audiem. Darbam ar titānu nepieciešamas īpašas iemaņas un tehnoloģijas. Taču, pateicoties savām priekšrocībām, šis kļuvis par neaizvietojamu pīrsingā.

Titāna rotājumi ir kļuvuši populāri kā rotājumi vairāku iemeslu dēļ:

 • Pirmkārt, titāns ir hipoalerģisks. Tas ir īpaši svarīgi cilvēkiem ar jūtīgu ādu vai alerģiskām reakcijām uz citiem materiāliem, tādiem kā niķelis;
 • Otrkārt, titāna rotājumi ir ļoti izturīgi un noturīgi pret koroziju, kas nozīmē, ka tie nebojāsies vai nerūsēs laika gaitā. Tas padara tos ideālus dūrieniem.

"VEAN TATTOO" studijās ir plašs rotājumu sortiments ar dažādu dizainu un stilu, kas padara tos pievilcīgus cilvēkiem, kas grib izpaust savu individualitāti ar pīrsinga palīdzību.

Taču, kā arī jebkuriem citiem rotājumiem, titāna rotājumiem nepieciešama rūpīga kopšana, lai izvairītos no iespējamām infekcijām vai sarežģījumiem.

Lai saņemtu sīkāku informāciju, vērsieties pie studijas administratora vai konsultanta mājaslapā.

Lai izvairītos no iekaisuma un/vai infekcijas, iesakām pēc iespējas ātrāk atnākt uz salonu, lai rotājumu nomainītu pret jaunu un sterilu.

Ja rotājums ir izkritis no dūriena - nepieciešams uzreiz veikt darbības, lai izvairītos no sarežģījumiem:

Nepanikojiet un nemēģiniet ielikt rotājumu atpakaļ, jo tas var izraisīt papildus traumu un infekciju. Rūpīgi nomazgājiet roku un dūriena vietu ar maigām ziepēm un siltu ūdeni. Laicīgi uzlīmējiet uz dūriena vietas plāksteri, lai izvairītos no netīrumu iekļūšanas rētā.

Vērsieties pie pīrsinga meistara, lai saņemtu konsultāciju un palīdzību. Meistars var ielikt rotājumu atpakaļ vai piedāvāt nomaiņu, kā arī sniegt rekomendācijas dūriena kopšanai.

Lai saņemtu sīkāku informāciju, vērsieties pie studijas administratora vai konsultanta mājaslapā.

PAR PAKALPOJUMU

Izmaksas ir atkarīgas no vairākiem faktoriem:Tetovējuma cena ir atkarīga no izmēra, krāsas stila, skices sarežģītības un uzklāšanas vietas.

Pīrsinga gadījumā cena var atšķirties no vietas, kur tiks veikts dūriens. Daži pīrsinga veidi var būt sarežģītāk realizējami, tiem var būt nepieciešams vairāk laika un profesionalitātes, kas ietekmēs cenu.

Pīrsinga cena var būt atkarīga no rotājumiem. Dārgāku materiālus, tādu kā zelts vai platīns, izmantošana, palielinās pīrsinga cenu.

Permanentā grima izmaksas var variēties no uzklāšanas vietas un izpildīšanas tehnikas.Tetovējuma dzēšanas izmaksas ir atkarīgas no izmēra, krāsas un tetovējuma taisīšanas laika.

Krāsas arī var ietekmēt cenu. Tetovējumi ar spilgtākām un piesātinātām krāsām, ir smagāk dzēšami nekā tie, kas ir izpildīti ar melnu krāsu.

Tetovējuma vecums. Jo vecāks tetovējums, jo smagāk ir to dzēst, jo krāsas var būt dziļāk ādā. Tetovējuma dzēšanas metodes var atšķirties, un cena var variēties atkarībā no metodes.Izmaksas var būt atkarīgas arī no meistara un studijas atrašanās vietas.Jūs varat iepazīties ar cenām mājaslapā, sadaļā CENAS vai precizēt studijā.

Lai saņemtu sīkāku informāciju, vērsieties pie studijas administratora vai konsultanta mājaslapā.

Pirmo pīrsingu ieteicams neveikt agrāk par 18 gadiem, jo līdz šim vecumam ķermenis vēl nav līdz beigām attīstījies.

Taču ir izņēmumi, dažus dūrienus var veikt agrākā vecumā. Ausu ļipiņas: no 12 gadiem ar abu vecāku piekrišanu.

Citi dūrienu veidi: no 16 gadiem pēc konsultācijas ar meistaru un vismaz viena vecāka klātbūtni.

Lai saņemtu sīkāku informāciju, varat griezties pie studijas administratora.

Dūrienu skaits vienā reizē ir atkarīgs no vairākiem faktoriem: tādiem kā pīrsinga tips, vispārējā veselība un ādas stāvoklis, vecums un dūriena vieta. Piemēram, ja dūrieni atrodas blakus (vienā ausī) - ne vairāk kā divi. Dūrieniem, kas atrodas tālu viens no otra - ne vairāk kā trīs (piemēram, divi vienā ausī un viens otrā).

Nav ieteicams vienā reizē taisīt vairāk kā 3 dūrienus.

Lai saņemtu sīkāku informāciju, vērsieties pie studijas administratora vai pie konsultanta mājaslapā.

Pilnīgas dzēšanas iespēja ir atkarīga no vairākiem faktoriem, tādiem kā tintes krāsa un dziļums, izmērs, ādas tips un tās stāvoklis.

Dzēšanas procedūra ar lāzeru izmanto augsti enerģētisku gaismu, lai sadalītu tetovējuma tinti vai permanentu sīkās daliņās, kas vēlāk var tikt absorbētas organismā. Taču ne visas krāsas vienādi pakļaujas lāzeram, tādas kā zaļa, dzeltena un balta, var būt īpaši smagas dzēšanai.

Remūveri arī tiek izmantoti dzēšanai. Tie iekļūst ādā un izjauc tinti. Daži remūveri var būt efektīvi dzēšanai, bet to izmantošana var izraisīt apdegumus, rētas un citas problēmas ar ādu.

Tāpēc, ja jūs nolemsiet dzēst tetovējumu vai permanentu, ir svarīgi vērsties pie šīs jomas profesionāļiem.

VEAN TATTOO izmanto unikālu remūvera un lāzera secīgas lietošanas tehnoloģiju, ar kuras palīdzību var sasniegt pilnīgu pigmenta izvadīšanas efektu.

Lai saņemtu sīkāku informāciju, vērsieties pie studijas administratora vai pie konsultanta mājaslapā.

Meistara izvēle - tas ir svarīgs solis, kas jāsper atbildīgi, lai nodrošinātu drošu un augsti kvalitatīvu procedūru. Lūk, daži padomi laba speciālista izvēlei:

 • Iepazīstieties ar portfolio. Tas ļaus jums saprast, cik pieredzējis un profesionāls ir meistars, kā arī ļaus novērtēt stilu un darba kvalitāti.
 • Izmantojiet draugu rekomendācijas, ja viņiem ir tetovējumi un pīrsings. Viņi var padalīties ar saviem personīgajiem iespaidiem un pastāstīt par procedūru.
 • Aplūkojiet klientu atsauksmes mājaslapā, lai novērtētu meistara reputāciju un viņa darbu.
 • Vērsieties studijā un apspriediet visas procedūras detaļas, ieskaitot materiālu izvēli, sterilizācijas procedūras un infekcijas novēršanas procedūras, kā arī citus aspektus.

Tetovējuma vai pīrsinga meistara izvēle ir nopietns jautājums, tam jāvelta maksimāla uzmanība. Sekojiet šiem padomiem, lai atrastu savu meistaru, kas palīdzēs saņemt vēlamo rezultātu.

Lai saņemtu sīkāku informāciju, vērsieties pie studijas administratora vai pie konsultanta mājaslapā.

Dokuments, kas apliecina personību, lai noslēgtu līgumu un reģistrāciju. Maiņas apģērbu gadījumam, ja tiks sasmērēts tas, kurā ir atnācis klients.

Katrā VEAN studijā ir viss nepieciešamas klienta komfortam: tēja, ūdens, ledenes, pledi, spilvens, žurnāli un skiču katalogi.

Lai saņemtu sīkāku informāciju, vērsieties pie studijas administratora vai pie konsultanta mājaslapā.

Ir svarīgi izvēlēties ērtu un piemērotu apģērbu, kas ļaus jums justies ērti procesa laikā un ļaus viegli piekļūt procedūras zonai.

Uzvelciet apģērbu, kas ļaus viegli piekļūt vietai, kur tiks taisīts tetovējums. Piemēram, ja tetovējums būs uz pleca, izvēlieties kreklu ar platām piedurknēm, lai tetovētājs varētu viegli piekļūt šai zonai.

Izvairieties no drēbēm, kas var traucēt meistaram darbā, piemēram, apstieptām biksēm vai svārkiem. Jūs varat vilkt arī šortus vai legingus, lai būtu vieglāk strādāt uz kājām vai gurniem.

Neiesakām vilkt apģērbu, kas var atstāt pēdas un izraisīt kairinājumu uz Jūsu ādas. Izvēlieties apģērbu, kas ir viegli mazgājams un kuru nav žēl sasmērēt.Lai saņemtu sīkāku informāciju, vērsieties pie studijas administratora vai konsultanta mājaslapā.

Sākumā iesakām iepazīties ar reglamentu. Jūs varat pierakstīties vairākos veidos.

 1. Mājaslapā, izmantojot pogu "Pierakstīties uz seansu" vai izmantojot sociālos tīklus, mesendžerus;
 2. 2. Izmantojot tālruni;
 3. 3. Tieši studijā.

Ko rakstīt?

Centieties maksimāli sīki aprakstīt vēlmes attiecībā uz tetovējumu, kuru Jūs gribat, norādiet izvietojumu uz ķermeņa, aptuveno izmēru centimetros.

Vai var sūtīt references? Jā, fotogrāfijas un skices palīdzēs piemeklēt Jums piemērotu tetovēšanas meistaru, kas strādā šajā stilā. Lai iegūtu sīkāku informāciju, vērsieties pie studijas administratora vai konsultanta mājaslapā.

Jā, eksistē noteiktas skiču un dizainu kategorijas, kuras studija var atteikties izpildīt. Šie ierobežojumi var būt saistīti ar dažādiem faktoriem, tādiem kā ētika, likumdošana, profesionālie standarti vai personīgie tetovētāja uzskati. Daži tetovējumi tiek uzskatīti par nepieņemamiem no medicīniskās vai juridiskās atbildības viedokļa. Piemēram, tie, kas tiek uzklāti noteiktās ķermeņa daļās, var būt aizliegti likumdošanā, to uztaisīšanai nepieciešama speciāla atļauja.

Meistari var atteikties tetovējumus, kuri satur nepieņemamus attēlus, tādus kā nacisma simbolika, vardarbības, rasisma elementus, mistiskas, sātaniskas zīmes, reliģiozus motīvus vai attēlus, kas pārkāpj autortiesības.

Citu mākslinieku dizainu kopēšana ir neētiska un nepareiza, turklāt, tetovētāji izvēlas strādāt ar saviem projektiem un idejām, kas tika izstrādātas speciāli konkrētajam klientam.

Ja tetovētājs piekrīt izpildīt klienta lūgumu un uztaisīt cita autora dizainu - ir svarīgi pārliecināties, ka klientam ir visas nepieciešamās atļaujas dizaina izmantošanai. Autors var piedāvāt veikt noteiktas izmaiņas, lai padarītu to unikālu un pielāgotu konkrētajam klientam un viņa gaumei.

Lai iegūtu sīkāku informāciju, vērsieties pie studijas administratora vai pie konsultanta mājaslapā.

Mēs veidojam oriģinālas skices saskaņā ar klienta prasībām. Mūsu tetovēšanas meistari izstrādā individuālu dizainu, kurš atspoguļo visas Jūsu vēlmes un gaumi.

Klienta uzdevums ir sīki aprakstīt prasības attiecībā uz tetovējumu, tajā skaitā:

 • Tematika un izpildes stils (pēc iespējas ar referencēm);
 • Vieta, kur jāatrodas tetovējumam;
 • Izmērs (jānorāda centimetros);

Mēs piedāvāsim vairākus skiču variantus, lai Jūs varētu izvēlēties piemērotākos.

Lai iegūtu sīkāku informāciju, vērsieties pie studijas administratora vai pie konsultanta mājaslapā.

Skice tiek parādīta tieši seansa dienā.

Mēs nesūtām mūsu skices, izmantojot internetu, ar mērķi aizsargāt autortiesības: daudzi tetovētāji uzskata savu dizainu par intelektuālo īpašumu un nevēlas izplatīt to sociālajos tīklos un mesendžeros, lai novērstu kopēšanu un skiču izmantošanu bez atļaujas.

Mēs pieturamies pie politikas, ka skice tiks sagatavota dienā, kad tiek uzklāts tetovējums.

Nepieciešamības gadījumā, dizainā var ieviest korekcijas. Tetovētājs ņems vērā visas Jūsu vēlamās izmaiņas un vēlmes, lai skice pilnībā atbilstu prasībām.

Lai iegūtu sīkāku informāciju, vērsieties pie studijas administratora vai pie konsultanta mājaslapā.

Pārklājums var būt sarežģīts process, kuram nepieciešama profesionāla pieeja. Apmeklējiet studiju, lai saņemtu precīzākas rekomendācijas. Konsultācijas laikā pieredzējis tetovēšanas meistars novērtēs Jūsu veco tetovējumu un piedāvās pārklāšanas variantus, kuri būs efektīvi. Dažreiz pirms pārklāšanas jāizmanto remūveris vai lāzers.

Ja Jūs kādu iemeslu dēļ nevarat ierasties studijā - atsūtiet mums bildes ar tetovējumu, kuru Jūs vēlaties pārklāt, aprakstot izmēru un izvietojumu uz ķermeņa.

Lai saņemtu sīkāku informāciju, vērsieties pie studijas administratora vai konsultanta mājaslapā.

 • Lietot alkoholu, aspirīnu vai citus preparātus, jo tas var pasliktināt dzīšanu un vairot asiņošanas risku procedūras laikā. Ja Jūs dzerat zāles, ko izrakstījis ārsts, obligāti paziņojiet par to meistaram.
 • Sauļoties vai ilgstoši pavadīt laiku saulē, kas izraisa ādas bojājumus un palielina infekcijas risku procedūras laikā.
 • Patstāvīgi likvidēt matus vietā, kur tiks veikta procedūra. -izmantot aromatizētus vai agresīvus ādas kopšanas līdzekļus.

Ir svarīgi sekot instrukcijām un sava meistara padomiem, lai minimizētu riskus un nodrošinātu drošu procedūru.

Lai iegūtu sīkāku informāciju, vērsieties pie administratora vai konsultanta mājaslapā.

Tetovēšanas seanss parasti sākas ar konsultāciju ar tetovētāju, kur tiek apspriestas visas skices detaļas. Balstoties uz iegūto informāciju, tiek veiktas izmaiņas vai izvēlēts jau gatavais dizains.

Tad tetovētājs sagatavo un dezinficē ādu tajā vietā, kur tiks taisīts tetovējums.

Nākošais solis - izvietojums uz Jūsu ķermeņa. Meistars ar pausparīra palīdzību pārnesīs zīmējumu uz jūsu ādu. Atkarībā no tetovējuma izmēra un tā sarežģītības pakāpes, sagatavošanās process un mēroga salīdzināšana var aizņemt 10-60 minūtes. Pats tetovēšanas ilgums var sastādīt gan dažas stundas, gan vairākus seansus, atkarībā no izmēra, dizaina sarežģītības un cilvēka ādas individuālajām īpatnībām.

Pēc seansa meistars uzklās aizsargplēvi un sniegs tetovējuma kopšanas instrukcijas sekojošām nedēļām, lai palīdzētu atjaunot ādu un saglabātu tetovējuma spilgtumu.

Lai iegūtu sīkāku informāciju, vērsieties pie studijas administratora vai konsultanta mājaslapā.

Seansa garums ir atkarīgs no dizaina izmēra un sarežģītības pakāpes, kā arī no katra klienta individuālajām īpatnībām.

Vidēji, lai uztaisītu mazu tetovējumu, nepieciešama pusstunda, vidēju - 2-4 stundas, lielu - 4-6 stundas. Dienas seanss var ilgt līdz 12 stundām, bet tādu ilgumu ne visi var izturēt, viss ir atkarīgs no klienta izturības.

Ir svarīgi atcerēties, ka tetovējums - tas ir permanents zīmējums ir ķermeņa, tāpēc ir svarīgi veltīt pietiekamu laiku, lai saņemtu kvalitatīvu rezultātu.

Lai iegūtu sīkāku informāciju, vērsieties pie studijas administratora vai konsultanta mājaslapā.

SAZINĀTIES AR MUMS

Mēs izmantojam sīkfailus, lai uzlabotu jūsu pārlūkošanas pieredzi, rādītu personalizētu reklāmu vai saturu, kā arī analizētu mūsu trafiku. Nospiežot „Pieņemt“, jūs piekrītat sīkfailu izmantošanai.