Pīrsings Jūrmalā - VeAn Tattoo
pilsēta Jūrmala
Jomas iela, 44
Pirm-Sekm 11:00 19:00
Kāpēc jums vajadzētu izvēlēties "VEAN"?
5 akcijas piedāvājumi
no VeAn Tattoo!
Saņem SAVU atlaidi!
Mūsu meistari
avatar
Jūrmala Sertificēts Tetovēšanas asociācijas biedrs

Valērija Neņa

Vērtējums: 5 (20)
avatar
Jūrmala Sertificēts Tetovēšanas asociācijas biedrs

Ervins Pauce

Vērtējums: 5 (20)
avatar
Jūrmala

Nadezda Percova

Vērtējums: 5 (20)
avatar
Jūrmala

Artem Mikhno

Vērtējums: 5 (20)
SAZINĀTIES AR MUMS

Pīrsings Jūrmalā

Pīrsings ir ķermeņa vai sejas caurduršana ar rotājuma ievietošanu.

Cilvēki veic caurduršanu kopš seniem laikiem. Izplatītākais variants – ausu ļipiņu caurduršana un auskaru nēsāšana. Mūsdienu dūrieni ir izsmalcināti un oriģināli. Neparasti aksesuāri pievērš apkārtējo uzmanību un palīdz izcelt ārienes plusus. Pīrsinga rotājumi neaprobežojas ar vienkāršiem auskariem. Šīs ķermeņa modifikācijas pielūdzēji nēsā nostrilus, tuneļus, stieņus un banānus, spirāles un gredzenus, labretes un klikerus, cirkulārus un pakavus. Cilvēkiem, kas taisa pīrsingu Jūrmalā, ir radoša pieeja imidža radīšanai. Parasti tie ir kreatīvi cilvēki, kuri nav pieraduši izvēlēties standarta risinājumus. Pateicoties formu daudzveidībai, šis ķermeņa modifikācijas veids ir piemērots visiem cilvēkiem. Katrs var atrast variantu, kurš būs piemērots mīļākajam apģērba stilam un dzīvesveidam. Jūs varat izvēlēties vairākus lakoniskus dūrienus ausī, lai izskatītos eleganti un izsmalcināti. Alternatīva – iespaidīgi rotājumi blakus lūpām, mutei vai nabai, kas akcentē uzmanību uz kārdinošām sejas un ķermeņa daļām.

Pīrsings Jūrmalā
Pīrsings Jūrmalā

Kur uztaisīt pīrsingu

Nāciet uz “VeAn” studiju, lai uztaisītu estētisku pīrsingu Jūrmalā un radītu iespaidu apkārtējiem.

Pieredzējuši meistari veic caurduršanu droši un nesāpīgi. Kopējais procedūras laiks sastāda aptuveni 40-60 minūtes. Lai veiktu dūrienu, meistaram ir nepieciešamas tikai 1-2 minūtes. Pārējais laiks tiek atveltīts sagatavošanās procesam un instruktāžai attiecībā uz iedarbības vietas kopšanu. Sagatavošanās process ietver ķermeņa vai sejas daļas, kurā ir plānota dūriena veikšana, uzbūves izpēti, atzīmes, rotājumu piemeklēšanu un sterilizēšanu.

Lai pasargātu veselību, taisiet pīrsingu Jūrmalā “VeAn” salonā. Jebkurš dūriens nozīmē ādas seguma veseluma traucēšanu. Procedūra ir saistīta ar inficēšanās risku. Lai novērstu nevēlamas sekas iekaisuma procesa izskatā, mūsu meistari rūpīgi ievēro sanitārās normas.

Pirms procedūras darba virsma obligāti tiek apstrādāta ar dezinfekcijas sastāviem. Meistars apstrādā iedarbības vietu un rotājumus. Darbs tiek izpildīts vienreizējos cimdos, kas izslēdz meistara roku kontaktu ar klienta ādu un brūci. Iepakojums ar vienreizējiem instrumentiem tiek atvērts klienta klātbūtnē. Pie mums jūs saņemsiet detalizētu instrukciju dūriena kopšanai. Pareiza kopšana paātrina dzīšanas procesu.

Pīrsings Jūrmalā

Mūsu pakalpojumi

“VeAn” salona meistari ir savas jomas profesionāļi.

Mūsu klientiem nav ierobežojumu. Pieredzējuši pīrseri veic jebkuras sarežģītības pakāpes dūrienus, ir gatavi realizēt jebkuras jūsu fantāzijas. Izvēlieties populārus pīrsinga veidus Jūrmalā vai nestandarta pīrsinga veidus. Piemēram, Mikrodermāli – nedziļi dūrieni ādā, uzstādot perforētu plāksni (mikroimplantu) un rotājumus. Zemādas implantācija ļauj veidot oriģinālus rakstus no akmentiņiem vai dārgakmeņiem uz pieres, vaigiem, kakla un citās ķermeņa daļās. Izplatītākie pīrsinga veidi:

  • Daith, Konča pīrsings, Hēlikss (ausu skrimšļos).
  • Industrial (dubults dūriens).
  • Septum un Bridge (auss starpsienā un deguna tiltā).
  • Medūza (bedrītē virs augšlūpas).
  • Monroe (virs augšlūpas, no sāna).
  • Krūtsgalu un intīmo orgānu pīrsings.Lai pīrsingu Jūrmalā izskatītos estētiski, uzticiet darba izpildi pieredzējušiem “VeAn” salona meistariem. Mēs palīdzēsim jums paust individualitāti un iegūt spilgtu, izteiksmīgu ārieni.

Pīrsings Jūrmalā
Pīrsings Jūrmalā
Pīrsings Jūrmalā

“VeAn” studijas priekšrocības

Nāciet uz bezmaksas konsultāciju, lai vairāk uzzinātu par pīrsinga kultūru un procedūras veikšanas īpatnībām.

Saņemt atbildes uz jautājumiem var telefoniski. Plusi mūsu klientiem:

  • Individuāla pieeja.
  • Vietējā anestēzija. Procedūras nesāpīgums ir svarīgs pīrsera darba aspekts.
  • Iespēja iegādāties profesionālus līdzekļus dūriena vietas kopšanai.
  • Komfortabli apstākļi un patīkama psiholoģiskā gaisotne.Mēs priecājamies par katru klientu un darīsim visu, lai jūsu sapņi piepildītos! Piedalieties izlozēs un akcijās, lai saņemtu atlaidi līdz 80% visiem pakalpojumu veidiem.

Pīrsings Jūrmalā
SAZINĀTIES AR MUMS

Mēs izmantojam sīkfailus, lai uzlabotu jūsu pārlūkošanas pieredzi, rādītu personalizētu reklāmu vai saturu, kā arī analizētu mūsu trafiku. Nospiežot „Pieņemt“, jūs piekrītat sīkfailu izmantošanai.