Permanentā grima noņemšana ar lāzeru Jūrmalā - VeAn Tattoo
pilsēta Jūrmala
Jomas iela, 44
Atklāšanas datums: 2023. gada 2. septembris
Pirm-Svēt 11:00 20:00
Kāpēc jums vajadzētu izvēlēties "VEAN"?
5 akcijas piedāvājumi
no VeAn Tattoo!
Saņem SAVU atlaidi!
Mūsu meistari
avatar
Jūrmala Sertificēts Tetovēšanas asociācijas biedrs

Valērija Neņa

Vērtējums: 5 (20)
avatar
Jūrmala Sertificēts Tetovēšanas asociācijas biedrs

Ervins Pauce

Vērtējums: 5 (20)
avatar
Jūrmala

Nadezda Percova

Vērtējums: 5 (21)
avatar
Jūrmala

Artem Mikhno

Vērtējums: 5 (20)
SAZINĀTIES AR MUMS

Permanentā grima
noņemšana ar lāzeru Jūrmalā

Tatuāža ir viena no populārākajām skaistuma industrijas procedūrām.

Mūsdienu veiksmīgās sievietes nav gatavas tērēt laiku uz ikdienas dekoratīvās kosmētikas uzklāšanu un noņemšanu. Tatuāža – veids kā kļūt līdzīgai modelei un izskatīties nevainojami visas dienas garumā. Noturīga pret mitrumu un berzi acu līnija, uzacis neizplūst un saglabā sākotnējo formu jebkuros apstākļos. Neskatoties uz procedūras priekšrocībām, nereti sievietes ir spiestas veikt permanentā grima noņemšanu ar lāzeru Jūrmalā. Iemesli vērsties salonā:

 • Alerģija uz pigmentu.
 • Tēla maiņa.
 • Modes izmaiņas.
 • Dermatoloģiskās saslimšanas.
 • Iekaisums un izsitumi uz ādas.
Permanentā grima noņemšana ar lāzeru Jūrmalā
Permanentā grima noņemšana ar lāzeru Jūrmalā
Permanentā grima noņemšana ar lāzeru Jūrmalā

Viens no izplatītākajiem iemesliem, kāpēc jāgriežas pie meistara – neestētisks rezultāts.

Ja darbu ir izpildījis dilentants, seja pēc procedūras var izskatīties kā maska. Nereti ir gadījumi, kad vērojama nevienāda forma un sejas daļu – acu un uzacu izmēri. Citi izplatīti defekti:

 • Nevienmērīgs lūpu un uzacu krāsojums.
 • Asimetrisks acu līnijas izvietojums.
 • Nepareizi piemeklēti pigmenti, kuri uz sejas izskatās disharmoniski un nedabīgi.Veikt korekcijas būtiskās nepilnībās ir praktiski neiespējami. Vienīgais veids, kā labot situāciju ir permanentā grima noņemšana ar lāzeru Jūrmalā. Nāciet uz bezmaksas konsultāciju uz “VeAn” salonu, lai uzzinātu, kā atgriezt skaistumu.

Permanentā grima noņemšana ar lāzeru Jūrmalā
Permanentā grima noņemšana ar lāzeru Jūrmalā

Kā notiek procedūra

Konsultācijā meistars novērtē ādas un tatuāžas stāvokli, pigmenta dziļumu un krāsu.

Pirms procedūras jūs uzzināsiet par pretindikācijām. Permanentā grima noņemšanas ar lāzeru Jūrmalā princips ir tajā, ka uz pigmentu iedarbojas ar intensīvu gaismas plūsmu. Speciāls lāzera aparāts ģenerē gaismas starus, kas bojā krāsvielu. Pigmenta daliņas tiek izvadītas no epidermas ar limfas plūsmu. Pakāpeniski tatuāžas krāsa kļūst mazāk piesātināta. “VeAn” salona meistari izmanto mūsdienīgāko aprīkojumu no ASV, Vācijas un Japānas ražotājiem, kas padara procedūru nesāpīgu un drošu. Procedūras īpatnības:

 • Klients uzvelk speciālas brilles, kas pasargā acis no bojājumiem.
 • Vietējā anestēzija.
 • Iedarbības ilgumu meistars nosaka individuāli, ņemot vērā pigmenta krāsu un dziļumu. Parasti seansa ilgums sastāda 10-20 minūtes.
 • Apstrādes laukums tiek apstrādāts ar antiseptiskiem un reģenerējošiem līdzekļiem, lai novērstu iekaisuma procesa attīstību un paātrinātu ādas dzīšanu.Pēc procedūras jūs saņemsiet detalizētu instrukciju, kā kopt iedarbības vietu pēc permanentā grima noņemšanas ar lāzeru Jūrmalā. Pareiza kopšana palīdzēs izvairīties no sarežģījumiem un ātri atjaunot ādu. Seansu skaits var variēties robežās 2-6, atkarībā no organisma individuālajām īpatnībām, ādas krāsas un krāsvielas toņa.

“VeAn” salonā ir radīti droši apstākļi klientiem. Pirms procedūras tiek veikta dezinficējoša apstrāde darba vietai un iedarbības zonai. Meistars veic darbu vienreizējos cimdos, kas izslēdz roku kontaktu ar klienta ādu. Rezultātā infekcijas, iekaisuma un citu sarežģījumu risks ir minimāls. Uzreiz pēc seansa ir vērojama neliela tūska un ādas apsārtums, kas ir normāla fizioloģiskā reakcija uz termisko iedarbību. Tūska un apsārtums patstāvīgi izzūd dažu stundu laikā.

Permanentā grima noņemšana ar lāzeru Jūrmalā

“VeAn” salona priekšrocības

Ja jūs rūpējaties par savu veselību, izvēlieties “Vean” studiju, kuras meistari īpašu uzmanību pievērš sanitārijas jautājumiem.

Procedūra noris saskaņā ar medicīniskajiem protokoliem. Citi iemesli veikt permanentā grima noņemšanu ar lāzeru Jūrmalā mūsu salonā:

 • Individuāla pieeja.
 • Akcijas un atlaides.
 • Iespēja iegādāties profesionālus līdzekļus ādas kopšanai pēc procedūras.Mēs priecājamies par katru klientu. Pie mums jūs jutīsities mājīgi un ērti. Bezmaksas konsultācijas iespējamas personīgi un telefoniski. Nāciet un zvaniet – jūs saņemsiet atbildes uz visiem jautājumiem.

SAZINĀTIES AR MUMS

Mēs izmantojam sīkfailus, lai uzlabotu jūsu pārlūkošanas pieredzi, rādītu personalizētu reklāmu vai saturu, kā arī analizētu mūsu trafiku. Nospiežot „Pieņemt“, jūs piekrītat sīkfailu izmantošanai.