Tetovēšanas salons Jūrmalā - VeAn Tattoo
pilsēta Jūrmala
Jomas iela, 44
Pirm-Sekm 11:00 19:00
Kāpēc jums vajadzētu izvēlēties "VEAN"?
SAZINĀTIES AR MUMS
Mūsu meistari
avatar
Jūrmala Sertificēts Tetovēšanas asociācijas biedrs

Valērija Neņa

Vērtējums: 5 (20)
avatar
Jūrmala Sertificēts Tetovēšanas asociācijas biedrs

Ervins Pauce

Vērtējums: 5 (20)
avatar
Jūrmala

Nadezda Percova

Vērtējums: 5 (20)
avatar
Jūrmala

Artem Mikhno

Vērtējums: 5 (20)

Tetovēšanas salons Jūrmalā

Tetovējumi ir populārs ķermeņa mākslas veids.

Ar attēliem ķermeni rotā veiksmīgi cilvēki un slavenības, kļūstot par piemēru daudziem pielūdzējiem. Veiksmīgs tetovējums izceļ ķermeņa plusus, pievērš uzmanību skaistām ķermeņa daļām. Mūsdienīgi cilvēki taisa zīmējumus uz ķermeņa, lai izskatītos moderni un stilīgi. Tetovējums ir rotājums, kuru nevajag ņemt nost. Tas paliek uz ķermeņa uz visu laiku, palīdzot radīt modernus tēlus, bez papildus aksesuāriem un juvelierizstrādājumiem. Ar tetovējuma palīdzību maskē nepilnības un pavēsta apkārtējiem par saviem uzskatiem.

Ja vēlaties izrotāt ķermeni ar iespaidīgiem zīmējumiem, nāciet uz “VeAn” tetovēšanas salonu Jūrmalā. Attēla kvalitāte ir atkarīga no tetovētāja profesionālisma un talanta. Daudzi meistari rada īstus šedevrus uz klientu ķermeņa. Tetovējuma mākslinieciskā vērtība sastāv no pareizas pigmentu toņu piemeklēšanas, detaļu un ēnu izstrādāšanas, organiskas attēla fragmentu apvienošanas ar anatomiskajām struktūrām. Talantīgu meistaru darbi izskatās kā fotogrāfijas vai mākslinieku gleznas. Tetovējumus, kurus taisa diletanti, ir diezgan grūti nosaukt par rotājumu. Tikai jūs varat izvēlēties, kā jūs izskatīsieties pēc tam, kad apmeklēsiet tetovēšanas salonu Jūrmalā.

Tetovēšanas salons Jūrmalā
Tetovēšanas salons Jūrmalā
Tetovēšanas salons Jūrmalā

“VeAn” salona priekšrocības

Salonā “VeAn” strādā pieredzējuši meistari, kas patstāvīgi izstrādā jaunus tehnikas uzklāšanas stilus un tehnikas.

Mūsu tetovētāji regulāri piedalās starptautiskos konkursos un festivālos, kur demonstrē meistarību, uzzina par aktuālām tendencēm un tehnoloģijām tetovētāja profesijā. Ko saņem mūsu klienti:

 • Mūsdienīgākie risinājumi, piemēram, ekskluzīvas skices piemeklēšana, izmantojot speciālu programmu – tetovējumu neirotīklu.
 • Mūsdienīgs aprīkojums un instrumenti pigmenta uzklāšanai.
 • Labākie materiāli, kas ir droši veselībai un noturīgi pret izbalēšanu.“VeAn” salonā ir radīti komfortabli apstākļi, lai katrs apmeklētājs justos brīvi un nepiespiesti. Nāciet uz tetovēšanas salonu Jūrmalā, lai uzzinātu, kā dzimst māksla.

Tetovēšanas salons Jūrmalā
Tetovēšanas salons Jūrmalā

Mūsu pakalpojumi

 • Jebkuras sarežģītības pakāpes tetovējums jebkurā stilā.
 • Tatuāža (permanentais grims).
 • Pīrsings (caurduršana un rotājumu piemeklēšana).
 • Tetovēšanas apmācības (autorprogrammas klausītājiem ar dažādu sagatavotības līmeni).
 • Tatuāžas apmācības (lekcijas un praktiskās nodarbības).
 • Pīrsinga apmācības (lekciju bloks un praktiskās nodarbības).
 • Tetovējuma noņemšana un tatuāžas noņemšana ar lāzeru.Tetovēšanas kultūra nepārtraukti attīstās, parādās jauni virzieni un ķermeņa attēlu izpildīšanas tehnikas. “VeAn” salona tetovētāji vienmēr pārzina jaunākās tendences. Nāciet uz mūsu tetovēšanas salonu Jūrmalā, lai ieraudzītu meistaru darbus un patstāvīgi izdarītu secinājumus par viņu profesionalitātes līmeni.

Tetovēšanas salons Jūrmalā
Tetovēšanas salons Jūrmalā
Tetovēšanas salons Jūrmalā

Iemesli uztaisīt tetovējumu

Viens no izplatītākajiem iemesliem griezties pie tetovētāja – vēlme kļūt līdzīgam savam elkam.

Kino aktieru un mūziķu, slavenu sportistu un blogeru pielūdzēji neatpaliek no zvaigžņu piemēra. Estētisks rezultāts ir garantēts, ja jūs atnāksiet uz tetovēšanas salonu Jūrmalā “VeAn”. Mūsu meistari strādā jebkurā stilā, veido attēlus uz ķermeņa, jebkurā ķermeņa daļā. Aizmirstiet par ierobežojumiem, padariet ārieni efektīvu un pievilcīgu. Kāpēc ir vērts uztaisīt tetovējumu:

 • Spilgts akcents jebkurā tēlā.
 • Par godu mīlniekiem.
 • Kā veids vienmēr atcerēties par svarīgiem cilvēkiem, datumiem un notikumiem.
 • Nepilnību maskēšana – rētas, strijas.Ķermeņa zīmējuma estētika paliek nemainīga vairāku gadu garumā. Kvalitatīvs zīmējums nezaudēs aktualitāti, neskatoties uz gadiem. Nāciet uz “VeAn” tetovēšanas salonu Jūrmalā – izvēlieties pārliecību par sevi un savu pievilcīgumu!

Tetovēšanas salons Jūrmalā
Tetovēšanas salons Jūrmalā
Kā mēs strādājam

Maksimāla drošība klientiem – tas ir mūsu meistaru, kuri stingri ievēro sanitārijas normas, darba princips.

Citi plusi:

 • Individuāla pieeja.
 • Bezmaksas konsultācijas.
 • Labvēlīga atmosfēra.Mūsu pakalpojumi ir pieejami cilvēkiem ar dažādu ienākumu līmeni. Lai mazinātu tetovējuma cenu par 20-80%, piedalieties akcijās un izlozēs!

SAZINĀTIES AR MUMS

Mēs izmantojam sīkfailus, lai uzlabotu jūsu pārlūkošanas pieredzi, rādītu personalizētu reklāmu vai saturu, kā arī analizētu mūsu trafiku. Nospiežot „Pieņemt“, jūs piekrītat sīkfailu izmantošanai.