Tetovēšanas salons Jelgavā - VeAn Tattoo
pilsēta Jelgava
Katoļu iela 8
Pirmd.-Sv 11:00 19:00
Kāpēc jums vajadzētu izvēlēties "VEAN"?
SAZINĀTIES AR MUMS
Mūsu meistari
avatar
Jelgava Sertificēts Tetovēšanas asociācijas biedrs

Inita Munce

Vērtējums: 5 (47)
avatar
Jelgava Sertificēts Tetovēšanas asociācijas biedrs

Egidijs Siksna

Vērtējums: 5 (41)
avatar
Jelgava

Jekaterina Zmejeva

Vērtējums: 5 (24)
avatar
Jelgava

Amanda Grube

Vērtējums: 5,0 (44)
Vai tu jau biji pie mums? Lūdzu, novērtējiet.

Tetovēšanas salons Jelgavā

Piekrītiet tam, ka tetovējuma uzklāšana pieprasa profesionālas zināšanas, svarīgākais – pieredzi.

Ne mazāk svarīga ir estētiskā gaume un radošums. Kopumā, ķermeņa mākslas speciālisti tie ir mākslinieki-entuziasti, kuru kļūdas darbā ir nepieļaujamas. Ja jūs vēlaties uztaisīt tetovējumu, pīrsingu vai permanento grimu ar maksimālu atdevi no meistara, tad jums jāizmanto “VeAn” salons, kas atrodas Jelgavā, Latvijā, speciālistu pakalpojumus.

Tetovēšanas salons Jelgavā iepriecinās klientus, kas novērtē komfortu un kvalitāti apvienojumā ar modes tendencēm. Pie mums jūs varat izpildīt jebkura sarežģītības līmeņa tetovējumu ar optimālām izmaksām, ievērojot sanitāri higiēniskās normas un tetovēšanas industrijas standartus.

Tetovēšanas salons Jelgavā

Kas jūs gaida “VeAn” salonā?

Esot daļa no ķermeņa mākslas studijām Eiropā, “VeAn” studija, kas funkcionē Jelgavā, sniedz labāko ķermeņa mākslas, pīrsinga un permanentā grima speciālistu pakalpojumus.

Mūsu studijas sienās jums būs ērti un droši. Pakalpojumu kvalitāte, serviss un pilna meistaru atdeve darbā dara savu darbu – mēs esam labākie pēc mūsu klientu un konkurentu atzinuma.

“VeAn” studijā jūs varēsiet ne tikai izmantot meistaru pakalpojumus, bet arī:

 • Iemācīties tetovēšanas meistarību, iziet tetovēšanas, pīrsinga un permanenta tehniku kursu.
 • Atbrīvoties no apnikuša tetovējuma, nepienācīgi izpildīta permanentā grima sekām, izmantojot lāzeru.Tandēmā ar mūsu meistariem jūs varēsiet izjust, kas ir patiesa profesionalitāte, pieredze un motivācija.

Tetovēšanas salons Jelgavā
Tetovēšanas salons Jelgavā

Tetovēšanas salons “VeAn” –
meistarība, kura nezin robežas

Studijā “VeAn” strādā profesionāļi, par to mēs jau runājām.

Viņu darbs – tās ir nevis lakoniskas darbības, bet noslīpēta meistarība apvienojumā ar radošām izpausmēm. Jums uztaisīs tetovējumu, ņemot vērā vēlmes, turklāt, sniegs padomu, kā to izdarīt labāk. Vērtīgas un neuzbāzīgas rekomendācijas palīdz orientēties un padarīt zīmējumu uz ķermeņa maksimāli reālistisku.

Tetovēšanas salons Jelgavā – tas ir par:

 1. Darbu ar speciālistiem.
  1. Meistariem ir medicīniskā izglītība, pieredze ķermeņa mākslas pakalpojumu sfērā. Viņi seko modes tendencēm, jaunām tehnikām un ievieš tās darbā daudz operatīvāk, nekā meistari citās studijās.
 2. Mūsdienīgs aprīkojums un labākie izejmateriāli.
  1. Lai to nodrošinātu, studijas speciālisti regulāri apmeklē festivālus un starptautiska līmeņa konkursus.
 3. Cieņpilna abpusēja komunikācija.
  1. Meistaram var uzdot jautājumus par procedūru veidiem, to īpatnībām, rehabilitācijas periodu un citiem darba procesa smalkumiem. Jūsu ieinteresētība palīdzēs speciālistam saprast, ko tieši jūs vēlaties no savstarpējās sadarbības.
 4. Sterilitāte.
  1. “VeAn” salonā darbā izmanto tikai mūsdienīgākos izejmateriālus. Aprīkojums atšķiras ar izturību un drošību. Ar mums jums nebūs bail – garantējam.

Tetovēšanas salons Jelgavā ir popularitātes topā tetovējumu cienītāju vidū pilsētā. Par mūsu meistariem jūs varat saņemt daudz pozitīvas atsauksmes. Pārbaudiet, tās visas ir pelnītas, jo tām ir pamatojums. Atnāciet, pārliecinieties par to, izdariet savus secinājumus un padalieties ar tiem ar apkārtējiem. Mēs ar to rēķināmies.

Tetovēšanas salons Jelgavā

Kas vēl jāzina par tetovēšanas salonu “VeAn”

Tetovēšanas uzklāšanas laikā rodas sāpīgas sajūtas.

Pilnībā likvidēt diskomfortu nav iespējams, bet “VeAn” tetovēšanas salona meistari zina, kā vairākkārtēji mazināt sāpju līmeni. Jūtīgumu ietekmē arī zīmējuma izvietojuma vieta, tā “mērogs”. Uzzināt sīku informāciju par atsāpināšanas veidiem un rehabilitācijas periodu jūs varat, pierakstoties uz sākotnēju konsultāciju tetovēšanas salonā “VeAn”. Šeit jums uztaisīs kvalitatīvu tetovējumu, stilīgu, svarīgākais – drošu.

SAZINĀTIES AR MUMS

Mēs izmantojam sīkfailus, lai uzlabotu jūsu pārlūkošanas pieredzi, rādītu personalizētu reklāmu vai saturu, kā arī analizētu mūsu trafiku. Nospiežot „Pieņemt“, jūs piekrītat sīkfailu izmantošanai.