Tetovējuma noņemšana ar lāzeru Jūrmalā - VeAn Tattoo
pilsēta Jūrmala
Jomas iela, 44
Atklāšanas datums: 2023. gada 2. septembris
Pirm-Svēt 11:00 20:00
Kāpēc jums vajadzētu izvēlēties "VEAN"?
5 akcijas piedāvājumi
no VeAn Tattoo!
Saņem SAVU atlaidi!
Mūsu meistari
avatar
Jūrmala Sertificēts Tetovēšanas asociācijas biedrs

Valērija Neņa

Vērtējums: 5 (20)
avatar
Jūrmala Sertificēts Tetovēšanas asociācijas biedrs

Ervins Pauce

Vērtējums: 5 (20)
avatar
Jūrmala

Nadezda Percova

Vērtējums: 5 (21)
avatar
Jūrmala

Artem Mikhno

Vērtējums: 5 (20)
SAZINĀTIES AR MUMS

Tetovējuma noņemšana
ar lāzeru Jūrmalā

Tetovējumi ir daudzu mūsdienu cilvēku, kas vēlas izskatīties moderni un stilīgi, izvēle.

Dažādu ķermeņa modifikācijas veidu popularizēšanā svarīga loma ir slavenībām – aktieriem un sportistiem, mūziķiem un blogeriem. Zīmējumi uz ķermeņa mūsdienu sabiedrībā tiek uztverti kā spilgts ķermeņa rotājums. Ar laiku zīmējumi izbalē un zaudē sākotnējo formu, kas saistīts ar dabisku organisma reakciju uz svešķermeņa – krāsvielas klātbūtni. Imūnsistēmas šūnas bojā pigmentu, kas izraisa krāsas izmaiņas un skaidru kontūru zaudēšanu. Dažos gadījumos situāciju labot palīdz korekcija. Ja korekcija nav iespējama, nāksies veikt tetovējuma noņemšanu ar lāzeru Jūrmalā. Citi izplatīti iemesli tetovējuma noņemšanai:

 • Uzskatu un pasaules skatījuma izmaiņas.
 • Stingrs dreskods darbā vai mācību iestādē.
 • Aktualitātes zaudēšana.
 • Neestētisks rezultāts.
 • Traumatisks ādas bojājums zīmējuma izvietojuma vietā.
 • Tetovējums deformējas ādas izstiepšanās dēļ notievēšanas vai svara uzņemšanas rezultātā.Cilvēki bieži tiecas tikt vaļā no zīmējumiem, kas uztaisīti par godu notikumiem, kuri vairs nešķiet svarīgi. Pierakstīties uz tetovējuma noņemšanu ar lāzeru nāksies arī tad, ja jūsu ģimenes locekļi neatbalsta zīmējumus uz ādas.

Tetovējuma noņemšana ar lāzeru Jūrmalā
Tetovējuma noņemšana ar lāzeru Jūrmalā
Tetovējuma noņemšana ar lāzeru Jūrmalā

Procedūras kārtība un īpatnības

Procedūras būtība ir tajā, ka krāsviela tiek likvidēta intensīvas gaismas plūsmas iedarbības rezultātā.

Gaismu ģenerē lāzers. Mūsdienu ierīces nodrošina drošu un maigu iedarbību, nebojājot ādas audus. Klients uzvelk speciālas brilles, kas pasargā redzes orgānus no spilgtās gaismas. Meistars izvēlas viļņa garumu, starojuma intensitāti un iedarbības laiku, ņemot vērā tetovējuma izvietojumu un pigmenta krāsu. Melnas un tumši zilas krāsas zīmējumus noņemt ir vieglāk, nekā krāsainus zīmējumus, kas izpildīti sarkanā, dzeltenā, zaļā krāsā. Bojātais pigments tiek izvadīts no ādas audiem ar limfas plūsmu. Tetovējuma noņemšana ar lāzeru Jūrmalā – tā ir vairāku posmu procedūra. Pēc katra seansa zīmējums kļūst blāvāks un pakāpeniski izzūd. Parasti ir nepieciešami 2-6 seansi, lai pilnībā tiktu vaļā no tetovējuma. Faktori, kas ietekmē seansu skaitu:

 • Cik sen ir uztaisīts tetovējums. Jo tetovējums ir vecāks, jo vieglāk ir to noņemt.
 • Ādas krāsa. No gaišas ādas zīmējumus noņemt ir vieglāk, nekā no tumšas.
 • Attēla izmērs. Viena seansa laikā meistars apstrādā nelielu fragmentu, lai izvairītos no spēcīgas slodzes uz organismu.
 • Tetovējuma izvietojums. Zīmējumus, kas atrodas uz pleciem, rokām, krūtīm un lāpstiņu zonā noņemt ir vieglāk, kas saistīts ar intensīvu asinsriti un limfas plūsmu šajās ķermeņa daļās.Sanitāro normu ievērošana procedūras laikā ļaus izvairīties no nepatīkamām sekām – infekcijas, iekaisuma rašanās. Ja jūs veicat tetovējuma noņemšanu ar lāzeru Jūrmalā “VeAn” salonā, jums ir garantēti maksimālas drošības un veselības aizsardzības apstākļi.

Darbs tiek veikts vienreizējos cimdos. Pirms seansa meistars apstrādā darba vietu ar dezinfekcijas šķīdumiem. Antiseptiskā ādas apstrāde iedarbības vietā ir obligāts procedūras posms. Neliela tūska un ādas apsārtums uzreiz pēc seansa ir normāla reakcija uz termisko iedarbību. Parasti blakusefekti patstāvīgi izzūd dažu stundu laikā.

Tetovējuma noņemšana ar lāzeru Jūrmalā

“VeAn” salona priekšrocības

Klientiem, kas nolems veikt tetovējuma noņemšanu ar lāzeru Jūrmalā mūsu salonā, ir nodrošināti komfortabli apstākļi.

Procedūra notiek mājīgā, patīkamā atmosfērā. Sākotnēji tiek izpildīta vietējā anestēzija, kas padara minimālas sāpīgās sajūtas. Mūsu meistari izmanto mūsdienu aprīkojumu, ko ražo ASV, Vācijā un Japānā, kas ceļ drošības līmeni un nodrošina to, ka nav nevēlamu efektu. Mūsu priekšrocības:

 • Kvalificēts personāls.
 • Individuāla pieeja.
 • Akcijas un atlaides.
 • Bezmaksas konsultācijas.Pēc procedūras jūs saņemsiet detalizētu instrukciju, kā kopt iedarbības zonu. Pareiza kopšana veicina ātru ādas atjaunošanos un ļauj izvairīties no sarežģījumiem – hiperpigmentācijas, rētām. Pie mums var iegādāties profesionālus līdzekļus ādas kopšanai pēc tetovējuma noņemšanas ar lāzeru.

Tetovējuma noņemšana ar lāzeru Jūrmalā
Tetovējuma noņemšana ar lāzeru Jūrmalā
SAZINĀTIES AR MUMS

Mēs izmantojam sīkfailus, lai uzlabotu jūsu pārlūkošanas pieredzi, rādītu personalizētu reklāmu vai saturu, kā arī analizētu mūsu trafiku. Nospiežot „Pieņemt“, jūs piekrītat sīkfailu izmantošanai.