Tetovēšana Jelgavā - VeAn Tattoo
pilsēta Jelgava
Katoļu iela 8
Atklāšanas datums: 2023. gada 21. jūlijs
Pirmd.-Sv 11:00 19:00
Kāpēc jums vajadzētu izvēlēties "VEAN"?
5 akcijas piedāvājumi
no VeAn Tattoo!
Saņem SAVU atlaidi!
Mūsu meistari
avatar
Jelgava Sertificēts Tetovēšanas asociācijas biedrs

Inita Munce

Vērtējums: 5 (47)
avatar
Jelgava Sertificēts Tetovēšanas asociācijas biedrs

Egidijs Siksna

Vērtējums: 5 (41)
avatar
Jelgava

Jekaterina Zmejeva

Vērtējums: 5 (24)
avatar
Jelgava

Amanda Grube

Vērtējums: 5,0 (44)
Vai tu jau biji pie mums? Lūdzu, novērtējiet.
SAZINĀTIES AR MUMS

Tetovēšana Jelgavā

Kad runa ir par tetovējuma skices izvēli, īpaši, ja tas ir jūsu pirmais zīmējums uz ķermeņa.

Atnākot uz tetovēšanas salonu “VeAn” uz konsultāciju, pastāstiet meistaram par savām vēlmēm un gaumi. Jums palīdzēs piemeklēt tetovējuma skici, tās izvietojumu. Tetovējums vienmēr kaut ko simbolizē, katram kaut ko savu, taču visiem to nozīme ir svarīga. Aizdomājieties par to, ko jums nozīmēs jūsu tetovējums, jo ķermeņa zīmējums jūs pavadīs vienmēr, jebkuros dzīves apstākļos.

Tetovēšana Jelgavā

Tetovējuma uzklāšanas pareizība ietver tehnikas stila izvēli.

Aplūkosim svarīgākos no tiem:

 1. Reālistiskas kompozīcijas.
  1. Kad tās aplūko, nav iespējams pilnībā izbaudīt meistara estētisko talantu. Tas var būt portrets vai ainava, kas atšķiras ar maksimālu dabīgumu. Rodas priekštats, ka attēls ir uzklāts ar zīmuļiem vai krāsām.
 2. Minimālisms.
  1. Miniatūri, stilīgi tetovējumi ir cieņā cilvēkiem ar dažādām vecuma grupām un sociālo piederību. Neliels uzraksts uz rokas vai auss gliemežnīcas kļūs par jūsu “rozīnīti”. Tie var būt uzraksti, simboli vai krāšņi attēli – jāizvēlas jums.
 3. Jauna tehnika.
  1. Visu, kas ir svaigs un vēl ne tik bieži izmantojams ķermeņa zīmējumu pasaulē, var attiecināt pie šī tehnikas veida. Ir laiks jauniem varoņiem, modes vēsmām un kreatīviem risinājumiem. Veidojot tetovējumu, var eksperimentēt un nebaidīties.
 4. Blackwork.
  1. Maksimāla minimālisma pakāpe. Zīmējumi tiek uzklāti tikai ar melno krāsu, tādējādi iegūstot vēl lielāku dziļumu un jēgu.
 5. Tradicionālā.
  1. Tās pamatā ir amerikāņu tetovēšanas skola, tām ir nelielas, bet svarīgas izmaiņas – spilgta, piesātināta kontūra. Vairākums dzīvnieku, augu un simbolu zīmējumu tiek uzklāti, izmantojot šo tehnikas veidu.
 6. Netradicionālā.
  1. Pamats – tradicionālā tehnika ar noslieci uz abstrakciju, precīzas ģeometriskās formas.

Tetovēšana Jelgavā – tā ir iespēja izvēlēties tehnikas veidu. Meistari izdarīs visu iespējamo, lai apmierinātu jūsu gaumi un prasības. Bet, ja jūs uzticēsities pieredzējušajām meistaru rokām un riskēsiet, saņemsiet nepārspētu rezultātu.

Tetovēšana Jelgavā
Tetovēšana Jelgavā

Rezumējam

Ķermeņa mākslas industrijas attīstība tiek realizēta, pateicoties veselīgai konkurencei.

“VeAn” studija pilntiesīgi pienācīgi konkurē ar citiem tetovēšanas saloniem Jelgavā. Mūsu komandas meistarības līmenis nepārtraukti aug, mēs visu laiku esam jaunu “vārdu” meklējumos, kas palīdzēs apmierināt pieprasījumu pēc tetovējuma ar jebkuru sarežģītības līmeni.

Mēs apmierināsim visas jūsu prasības, pateicoties sekojošam:

 1. Profesionālisms.
  1. Mēs esam gatavi izpildīt tetovējumu no nulles, pabeigt iesāktu kompozīciju, izlabot gatava zīmējuma nepilnības, pievienot kontrastu.
 2. Perfekcionisms.
  1. Pie mums strādā labākie meistari, izmantojam jaunākos izejmateriālus, aprīkojumu no vadošajām kompānijām ar pasaules vārdu.
 3. Drošība.
  1. Sanitāri higiēnisko normu ievērošana, kvalitatīvu izejmateriālu izmantošana, tikai ekoloģiski tīru krāsvielu izmantošana.
 4. Kreatīvs.
  1. Meistari palīdzēs izveidot ekskluzīvus, oriģinālus zīmējumus. Mēs izvairāmies izmantot populāras skices, izvēlamies novitāti, radošo pieeju.

Tetovēšana Jelgavā

Kvalitatīvs meistara darbs maksā lielu naudu.

Bet arī šeit mēs esam pretimnākoši. Akcijas piedāvājumu periodā jūs varat uztaisīt tetovējumu, permanento grimu vai pīrsingu par pieejamu cenu. Tetovējums Jelgavā – tas nav sapnis, bet realitāte, kas pieejama visiem ķermeņa zīmējumu cienītājiem. Izmeklēts zīmējums uz ķermeņa, ko izpildīs mūsu meistars, kļūs par jūsu rotājumu. Ar mums var neuztraukties par darba kvalitāti, tā drošību. Sazinieties ar mums, bet labāk atbrauciet, mēs pastāstīsim un parādīsim, kā notiek radošais process “VeAn” studijā.

SAZINĀTIES AR MUMS

Mēs izmantojam sīkfailus, lai uzlabotu jūsu pārlūkošanas pieredzi, rādītu personalizētu reklāmu vai saturu, kā arī analizētu mūsu trafiku. Nospiežot „Pieņemt“, jūs piekrītat sīkfailu izmantošanai.