Pīrsings Jelgavā - VeAn Tattoo
pilsēta Jelgava
Katoļu iela 8
Pirmd.-Sv 11:00 19:00
Kāpēc jums vajadzētu izvēlēties "VEAN"?
5 akcijas piedāvājumi
no VeAn Tattoo!
Saņem SAVU atlaidi!
Mūsu meistari
avatar
Jelgava Sertificēts Tetovēšanas asociācijas biedrs

Inita Munce

Vērtējums: 5 (47)
avatar
Jelgava Sertificēts Tetovēšanas asociācijas biedrs

Egidijs Siksna

Vērtējums: 5 (41)
avatar
Jelgava

Jekaterina Zmejeva

Vērtējums: 5 (24)
avatar
Jelgava

Amanda Grube

Vērtējums: 5,0 (44)
Vai tu jau biji pie mums? Lūdzu, novērtējiet.
SAZINĀTIES AR MUMS

Pīrsings Jelgavā

Jau vairāk kā desmit gadu garumā, jaunatnes vidū (un ne tikai) ir populārs tāds ārienes mainīšanas radošais veids kā pīrsings.

Un, ja jūs meklējat veidu, kā droši un kvalitatīvi pievienot savai ārienei tādu svarīgu detaļu, tad Jelgavā jūs neatradīsiet labāku vietu, kā “VeAn Tattoo” salons.

Šī rotājuma veida popularitātes iemesls ir tajā, ka ar pīrsinga palīdzību jūs varat izcelties no pūļa, izteikt savu individualitāti un izveidot savu, īpašu, neatkārtojamu stilu. Protams, nav vērts aizmirst, ka šāda ķermeņa modifikācija jārealizē pareizos apstākļos un ar pieredzējušiem meistariem, savādāk rezultāts var ne tikai likt vilties, bet arī apdraudēt jūsu veselību. Tāpēc, izvēloties, kur uztaisīt pīrsingu Jelgavā, ļoti rūpīgi pārbaudiet salonu un meistara kvalifikāciju.

Pīrsings Jelgavā
Pīrsings Jelgavā

Oriģināls rotājums

Taisot pīrsingu, jūs saņemat ne tikai mūsdienīgu, stilīgu rotājumu, bet arī:

  • Iespēju izpaust savu individualitāti un parādīt savas personības īpatnības.
  • Iespēju izveidot modernu tēlu, kas piesaista apkārtējo uzmanību.
  • Izveidot savu, unikālu, neatkārtojamu stilu.Kvalificēta meistara un mūsdienīgu instrumentu duets sniedz iespēju realizēt jebkuras sarežģītības pakāpes dūrienus negaidītākajās vietās. Un tas viss gaida jūs mūsu salonā, kur jūs varat uztaisīt absolūti jebkuru pīrsingu Jelgavā.

Mēs radīsim neatkārtojamu jebkuras sarežģītības pakāpes rotājumu un realizēsim dzīvē jebkuru, pat neprātīgāko vēlmi. Mūsu kvalificētie meistari “VeAn Tattoo” salonā ir gatavi piedāvāt jums tādus dūrienu veidus, kā industrial, septum, tragus, bridge, smiley, monroe, deguna spārns, medūza, klasiska auss caurduršana un iecienīto mēles, nabas un krūtsgalu caurduršanu.

Katrs izvēlas savu pīrsinga veidu, bet mēs, savukārt, pieliekam maksimālas pūles, lai jūsu tēls kļūtu unikāls un neatkārtojams. Katru dūrienu mēs veicam ar mīlestību, drošos apstākļos, kas atbilst visām sanitārajām normām.

Pīrsings Jelgavā
Pīrsings Jelgavā
Pīrsings Jelgavā

Drošs pīrsings Jelgavā

Svarīgākie laba salona kritēriji – tie ir pieredzējuši, augsti kvalificēti meistari un atbilstība sanitārajām normās.

Tas ir ļoti svarīgi, jo pretējā gadījumā pat vienkāršākajam dūrienam var būt negatīvas sekas.

Taisot pīrsingu mūsu salonā, jums nebūs iemesla pārdzīvot par savu drošību. Darba vietas apstrāde pirms un pēc katra klienta, vienreizēju instrumentu izpakošana un to sanitārā apstrāde pirms lietošanas, kā arī vispārējās tīrības uzturēšana salonā – tie ir obligāti mūsu darba nosacījumi. Mēs priecāsimies, ja jūs pierakstīsimies pie mums un pārliecināsimies par visiem augstākminētajiem punktiem personīgi.

Pīrsings Jelgavā

Bezmaksas konsultācija

Kāpēc konsultācija pirms procedūras ir tik svarīga? Tam ir divi iemesli:

  • Konsultācija ļaus jums izvēlēties pīrsinga veidu, uzzināt visas procedūras nianses un uzdot meistaram interesējošos jautājumus.
  • Meistaram konsultācija ir svarīga tā vienkāršā iemesla dēļ, ka pateicoties tai viņš varēs noskaidrot, vai jums ir kaut kādas alerģiskas reakcijas vai jebkuras citas organisma īpatnības. Tas ļaus meistaram adekvāti novērtēt potenciālo reakciju uz anestēziju sarežģītu un nestandarta dūrienu gadījumā.Mēs nodrošinām individuālu pieeju katram klientam, tāpēc konsultācijas mums ir tik svarīgas. Mūsu uzdevums: piemeklēt, sniegt padomu un izvēlēties ideālu pīrsingu Jelgavā katram atsevišķam klientam.

Ja jūs sen sapņojāt par pīrsingu, tad jums ir iespēja realizēt šo sava ķermeņa modifikāciju drošos apstākļos par pieejamu cenu. Mūsu salons “VeAn Tattoo” regulāri rīko akcijas, izlozes un dāvina papildus atlaides saviem pakalpojumiem.

SAZINĀTIES AR MUMS

Mēs izmantojam sīkfailus, lai uzlabotu jūsu pārlūkošanas pieredzi, rādītu personalizētu reklāmu vai saturu, kā arī analizētu mūsu trafiku. Nospiežot „Pieņemt“, jūs piekrītat sīkfailu izmantošanai.