Tetovējuma noņemšana ar lāzeru Jelgavā - VeAn Tattoo
pilsēta Jelgava
Katoļu iela 8
Pirmd.-Sv 11:00 19:00
Kāpēc jums vajadzētu izvēlēties "VEAN"?
5 akcijas piedāvājumi
no VeAn Tattoo!
Saņem SAVU atlaidi!
Mūsu meistari
avatar
Jelgava Sertificēts Tetovēšanas asociācijas biedrs

Inita Munce

Vērtējums: 5 (47)
avatar
Jelgava Sertificēts Tetovēšanas asociācijas biedrs

Egidijs Siksna

Vērtējums: 5 (41)
avatar
Jelgava

Jekaterina Zmejeva

Vērtējums: 5 (24)
avatar
Jelgava

Amanda Grube

Vērtējums: 5,0 (44)
Vai tu jau biji pie mums? Lūdzu, novērtējiet.
SAZINĀTIES AR MUMS

Tetovējuma noņemšana ar lāzeru Jelgavā

Tetovējums ir ne tikai mūsdienīgs veids kā izrotāt savu ķermeni, bet arī lieliska iespēja demonstrēt savu skatu uz pasauli.

Tieši tāpēc ir tik svarīgi, lai tetovējums būtu kvalitatīvs un estētisks. Diemžēl, ne vienmēr var atrast savu meistaru, kas saprot no pusvārda. Notiek arī tā, ka ar laiku tetovējums kaut kāda iemesla dēļ nav aktuāls īpašniekam. Tādā gadījumā, jums būs piemērota tetovējuma noņemšana ar lāzeru Jelgavā.

Jāņem vērā, ka tetovējuma noņemšana ar lāzeru var ilgt vairākas procedūras, atkarībā no ādas tipa, pigmenta, kā arī tetovējuma intensitātes.

Tetovējuma noņemšana ar lāzeru Jelgavā

Kādas procedūras īpatnības jāņem vērā
pirms pierakstīšanās tetovējuma noņemšanai ar lāzeru Jelgavā

Tehnoloģija ir faktiski nesāpīga un pietiekami efektīva.

Tās būtība ir tajā, ka pigments lāzera stara iedarbībā tiek sašķelts mazās daliņās, kas tiek izvadītas no organisma kopā ar limfu. Jāatzīmē arī tas, ka stars ir pietiekami smalks, tāpēc iedarbība ir pa punktiem, tikai tajā ādas laukumā, kurā ir zīmējums.

Tetovējuma noņemšanu ar lāzeru Jelgavā “VeAn” salonā veic tikai kvalificēts speciālists ar mūsdienu aprīkojuma palīdzību. Neskatoties uz procedūras drošību, tai ir sava specifika un uzticēt sava tetovējuma likvidēšanu var tikai profesionālim.

Kas jāzina pirms pieraksta:

  • Viena seansa laikā ne vienmēr var noņemt tetovējumu, pat nelielu. Dažreiz ir nepieciešamas vairākas procedūras, atkarībā no zīmējuma dziļuma un piesātinājuma.
  • Procedūra ir droša, bet vienalga jāievēro piesardzības pasākumi un jāizpēta ādas tips pirms darba.
  • Vairākumā gadījumu tetovējuma noņemšana notiek nesāpīgi, taču mēdz būt izņēmumi, tāpēc jāpārbauda, vai jums nav alerģiskas reakcijas uz atsāpinošiem līdzekļiem.
  • Ir svarīgs jūsu tetovējuma “vecums”: visilgāk tiek noņemts jauns pigments. Tetovējumi, kuriem ir vairāki gadi, zaudē piesātinājumu ne vienkārši tāpat – kopā ar limfu tiek patstāvīgi izvadītas nelielas pigmenta daļiņas (tieši tāpēc nepieciešams laiku pa laikam atjaunot zīmējumu).Visbiežāk pieredzējis meistars pirmās konsultācijas laikā var noteikt seansu skaitu, kā arī var sniegt rekomendācijas ādas kopšanai pirms un tetovējuma noņemšanas kursa laikā.

Tetovējuma noņemšana ar lāzeru Jelgavā
Tetovējuma noņemšana ar lāzeru Jelgavā

No kā ir atkarīgs seansu skaits?

Ir svarīgi ņemt vērā, ka tetovējuma noņemšana ar lāzeru Jelgavā var ilgt vairākus seansus un norisināties ilgāk, nekā jūs domājāt.

Patiesībā iemesls var būt vairāki faktori:

  • Tetovējuma izmērs un krāsu gamma;
  • Telpas aizpildīšanas ar pigmentu intensitāte;
  • Zīmējuma vecums un dziļums, kurā pigments tiek ievadīts zem ādas.Nedrīkst aizmirst ādas individuālās īpašības un sāpju slieksni, jo dažreiz tieši nepatīkamās sajūtas var likt klientam sadalīt procedūru vairākos seansos.

Turklāt, var rasties neērtas sajūtas, iespējams neliels apsārtums, neliela tūska un temperatūras pacelšanās lokāli, lāzera iedarbības vietā. Par to visu meistaram jābrīdina pirms procedūras uzsākšanas, meistars pēc seansa palīdz arī piemeklēt atbilstošus kopšanas līdzekļus.

Tetovējuma noņemšana ar lāzeru Jelgavā

Iespējamās pretindikācijas

Patiesībā, pretindikācijas var iedalīt acīmredzamās un tajās, kuras meistars nevar noteikt pirmajā acu uzmetienā.

Taču, lai uzzinātu savu situāciju un pirms tetovējuma noņemšanas ar lāzeru Jelgavā, jāpierakstās sākotnējai konsultācijai.

Alerģiskās reakcijas, paaugstināts ādas jūtīgums, saules vai citi apdegumi (piemēram, ķīmiskie) vai citi ādas bojājumi, kas ir uzreiz pamanāmi, tie ir iemesli, kāpēc ir vērts atlikt tetovējuma noņemšanas procedūras, lai netraumētu ādu vēl vairāk.

Ir svarīgi ņemt vērā arī klienta ādas saslimšanas: psoriāze, dermatīts, ekzēma, kā arī tieksmi uz rētu veidošanos. Ja jums ir problēmas ar sirdi un/vai asinsvadiem, jums ir kardiostimulators – par to ir vērts brīdināt meistaru. Tas pats skar onkoloģiskās saslimšanas, HIV, diabētu un hepatītu.

SAZINĀTIES AR MUMS

Mēs izmantojam sīkfailus, lai uzlabotu jūsu pārlūkošanas pieredzi, rādītu personalizētu reklāmu vai saturu, kā arī analizētu mūsu trafiku. Nospiežot „Pieņemt“, jūs piekrītat sīkfailu izmantošanai.