Permanentais grims Jelgavā - VeAn Tattoo
pilsēta Jelgava
Katoļu iela 8
Atklāšanas datums: 2023. gada 21. jūlijs
Pirmd.-Sv 11:00 19:00
Kāpēc jums vajadzētu izvēlēties "VEAN"?
5 akcijas piedāvājumi
no VeAn Tattoo!
Saņem SAVU atlaidi!
Mūsu meistari
avatar
Jelgava Sertificēts Tetovēšanas asociācijas biedrs

Inita Munce

Vērtējums: 5 (47)
avatar
Jelgava Sertificēts Tetovēšanas asociācijas biedrs

Egidijs Siksna

Vērtējums: 5 (41)
avatar
Jelgava

Jekaterina Zmejeva

Vērtējums: 5 (24)
avatar
Jelgava

Amanda Grube

Vērtējums: 5,0 (44)
Vai tu jau biji pie mums? Lūdzu, novērtējiet.
SAZINĀTIES AR MUMS

Permanentais grims Jelgavā

Permanentais grims ir viens no populārākajiem kosmētisko procedūru veidiem.

Visas sievietes tiecas izskatīties ideāli un tieši šajā viņiem palīdz tatuāža. Šādas procedūras būtība ir tajā, ka zem augšējā epidermas slāņa tiek ievadīts speciāls pigments, kas ļauj izveidot vienmērīgu un noturīgu toni vai padarīt krāsu piesātinātāku noteiktā ķermeņa daļā.

Uztaisīt permanento grimu Jelgavā var mūsu “VeAn Tattoo” salonā. Visiem mūsu meistariem ir medicīnas izglītība un augsta kvalifikācija, kura tiek regulāri celta, apmeklējot speciālus festivālus. Mēs palīdzēsim jums ne tikai padarīt jūsu tēlu izteiksmīgāku, bet arī apslēpt sīkus trūkumus, ja tādi ir. Piemēram, nelielas rētas, nelīdzena lūpu kontūra utt.

Permanentais grims Jelgavā

Ko mēs varam piedāvāt?

Mūsu salons “VeAn Tattoo” sniedz visus populārākos tatuāžas pakalpojumus.

Jums ir pieejami tādi permanentā grima veidi Jelgavā, kā:

  • Lūpu tatuāža;
  • Uzacu tatuāža;
  • Plakstiņu tatuāža (acu līnija);
  • Starpskropstu telpas tatuža.Lūpu tatuāža

Mūsu meistari ir gatavi realizēt doto procedūru jebkurā tehnikā, piemēram, lūpu kontūras tatuāža, kontūra ar izpludināšanu, akvareļu tehnikas vai nude lūpas, 3D tehnika. Tatuāža ļauj likvidēt trūkumus, izlīdzinot lūpu kontūru vai labojot jebkuru citu asimetriju, pārklājot rētas un pigmenta plankumus. Dažreiz šāds permanentais grims Jelgavā ļaus jums izvairīties no plastiskā ķirurga apmeklējuma.

Uzacu tatuāža

Populārākā tehnika šajā procedūrā ir “pūderuzacis”. Iemesls ir tajā, ka šāda uzacis izskatās maksimāli dabīgi. Papildus šai priekšrocībai, “pūdera” tehnika ļauj izvairīties no uzacu asimetrijas, izlabot formu, radīt vizuālu liftingu. Pateicoties kaktiņu pacelšanai, seju var padarīt jaunāku, bez skaistuma injekciju pielietošanas.

Plakstiņu tatuāža (acu līnija)

Acu līnija var būt divu veidu:

  • Klasiska, stingra;
  • Maiga, ar izpludināšanu.Jebkurš no augstākminētajiem variantiem var tikt īstenots dzīvē, pateicoties mūsu pieredzējušajiem meistariem.

Permanentais grims Jelgavā
Permanentais grims Jelgavā
Permanentais grims Jelgavā

Starpskropstu telpas tatuāža

Svarīgākais šīs procedūras mērķis – aizpildīt telpu starp skropstām, lai izveidotu piesātinātāku un noturīgu krāsu.

Šo tatuāžu parasti veic kompleksā ar nelielu acu līniju, kas palīdz vizuāli palielināt aci.

Svarīgākais, ko mēs varam piedāvāt – tā ir drošība. Visas procedūras tiek veiktas ideāli tīrās telpās. Mēs dezinficējam darba vietu pirms un pēc katra klienta. Visi vienreizējas lietošanas instrumenti tiek atvērti tieši pirms procedūras klienta klātbūtnē. Tāpēc mēs garantējam 100% drošas procedūras.

Permanentais grims Jelgavā

Vai ir vajadzīga konsultācija?

Atbilde ir viennozīmīga – vajadzīga! Pirmkārt, ir svarīgi noskaidrot un saskaņot ar klientu viņa vajadzības un to, kādu rezultātu viņš sagaida.

Otrkārt, kas ir ļoti svarīgi, meistaram jāveic speciāli testi, kas ļaus viņam saprast, vai klienta āda labi pieņem pigmentu.

Ja jūs meklējat, kur jums uztaisīs kvalitatīvu un drošu permanento grimu Jelgavā, “VeAn Tattoo” salons ir ideāla vieta. Mēs garantējam, ka jūs būsiet apmierināti ar rezultātu. Turklāt, jums būs iespēja saņemt papildus atlaides vai piedalīties izlozēs, kas padarīs tatuāžas procedūru pieejamāku. Sekojiet mūsu lapām sociālajos tīklos un piedalieties izlozēs un akcijās. Sekojiet līdzi, lai neizlaistu pēdējos jaunumus.

SAZINĀTIES AR MUMS

Mēs izmantojam sīkfailus, lai uzlabotu jūsu pārlūkošanas pieredzi, rādītu personalizētu reklāmu vai saturu, kā arī analizētu mūsu trafiku. Nospiežot „Pieņemt“, jūs piekrītat sīkfailu izmantošanai.