Permanentā grima noņemšana ar lāzeru Jelgavā - VeAn Tattoo
pilsēta Jelgava
Katoļu iela 8
Atklāšanas datums: 2023. gada 21. jūlijs
Pirmd.-Sv 11:00 19:00
Kāpēc jums vajadzētu izvēlēties "VEAN"?
5 akcijas piedāvājumi
no VeAn Tattoo!
Saņem SAVU atlaidi!
Mūsu meistari
avatar
Jelgava Sertificēts Tetovēšanas asociācijas biedrs

Inita Munce

Vērtējums: 5 (47)
avatar
Jelgava Sertificēts Tetovēšanas asociācijas biedrs

Egidijs Siksna

Vērtējums: 5 (41)
avatar
Jelgava

Jekaterina Zmejeva

Vērtējums: 5 (24)
avatar
Jelgava

Amanda Grube

Vērtējums: 5,0 (44)
Vai tu jau biji pie mums? Lūdzu, novērtējiet.
SAZINĀTIES AR MUMS

Permanentā grima
noņemšana ar lāzeru Jelgavā

Permanentais grims palīdz ietaupīt laiku no rītiem, katru dienu izstarot dabīgu skaistumu, tērēt mazāk laika kosmētikas līdzekļiem.

Bet tas ir tikai tajā gadījumā, ja tatuāža ir jums piemērota, ir izpildīta profesionāli un akurāti.

Mūsdienās skaistuma standarti atšķiras no tiem, kas bija tikai dažus gadus iepriekš, kas padara tatuāžu, kas uztaisīta agrākā periodā, neaktuālu un neatbilstošu modes tendencēm. Ar laiku mainās krāsa un pigmenta piesātinājums, vecuma ietekmē iespējamas noteiktas formas izmaiņas. Vienkārša korekcija ne vienmēr var labot situāciju, dažreiz ir nepieciešama permanentā grima noņemšana ar lāzeru. Jelgavā šo procedūru var saņemt populāra tīkla “VeAn” salonā.

Permanentā grima noņemšana ar lāzeru Jelgavā

Kam ir aktuāla tatuāžas noņemšana?

Dažus iemeslus mēs jau minējām, bet aplūkosim sīkāk, kam var būt aktuāla permanentā grima noņemšana ar lāzeru Jelgavā:

  • Nepareizi piemeklēta forma vai pigmenta tonis. Uzacu vai lūpu forma var pilnībā mainīt sejas vaibstus, bet, ja forma ir piemeklēta nepareizi, attiecīgi arī izmaiņas būs ne uz labāko pusi. Tāpat notiek arī ar pigmentu, jo nedabīgs permanents ir ļoti apšaubāms rotājums.
  • Ja jūsu meikaps ir zaudējis formu vecuma ietekmē: ir nolaidušās uzacu “astītes” vai lūpu kaktiņi. Vecuma permanentais grims kā reiz ir paredzēts šādu problēmu risināšanai.
  • “Novecojušs” grims, ja tas ir izpildīts tehnikā, krāsā vai formā, kas neatbilst modei.Lai kāds būtu jūsu lēmuma iemesls, vienmēr jāvēršas pie profesionāļiem, īpaši šādā delikātā jautājumā.

Permanentā grima noņemšana ar lāzeru Jelgavā
Permanentā grima noņemšana ar lāzeru Jelgavā

Kā tiek veikta tatuāžas
noņemšana ar lāzeru Jelgavā?

Mūsu speciālisti “VeAn” salonā strādā tikai ar mūsdienīgu augstsprieguma aprīkojumu, kas maksimāli droši un nesāpīgi iedarbojas uz ādas laukumu, kurā ir pigments, neskarot ādu apkārt un nekairinot to.Kad iedarbojas koncentrēts lāzera stars ar noteiktu jaudu, jūsu tatuāžas pigments sadalās sīkās daļiņās, kas tiek izvadītas no ādas kopā ar limfu.

Procedūra ir droša, bet, ja jums ir jūtīga āda, tā var izraisīt nelielu diskomfortu. Šim mērķim ir speciāli atsāpināšanas un kopšanas līdzekļi, kas jāizmanto pēc procedūras, lai ātri atjaunotu ādu. Visus līdzekļus mūsu speciālisti palīdzēs piemeklēt individuāli, atbilstoši jūsu ādas tipam un īpašībām.

Permanentā grima noņemšana ar lāzeru Jelgavā

Kāpēc permanentā grima
dzēšanai ir vērts izvēlēties “VeAn”

Permanentā grima noņemšanu ar lāzeru Jelgavā, “VeAn” salonā veic meistari ar darba pieredzi, medicīnas izglītību, izmantojot mūsdienu aprīkojumu.

Tas padara procedūru pilnībā drošu, kā arī ļauj izvairīties no nepatīkamām sajūtām seansa laikā. Turklāt, mūsu piedzējušie meistari zina, kādus atsāpinošus un dzesējošus līdzekļus izmantot, lai uzlabotu klientu komfortu.

Un vēl:

  • Pirms un pēc katra klienta apmeklējuma darba vieta tiek sanitāri apstrādāta;
  • Visi izejmateriāli ir labākās kvalitātes, bet vienreizējie instrumenti tiek atvērti klienta klātbūtnē;
  • Pirmā konsultācija mūsu salonā ir bezmaksas, lai noteiktu ādas tipu un darbu fronti, kas ļauj padarīt procedūru ērtāku un efektīvāku.Turklāt, tieši mūsu salonā jūs varat nopirkt nepieciešamos kopšanas līdzekļus maksimālai ādas atjaunošanai, bet meistars noteikti sniegts kopšanas padomus.

SAZINĀTIES AR MUMS

Mēs izmantojam sīkfailus, lai uzlabotu jūsu pārlūkošanas pieredzi, rādītu personalizētu reklāmu vai saturu, kā arī analizētu mūsu trafiku. Nospiežot „Pieņemt“, jūs piekrītat sīkfailu izmantošanai.