Tetovēšana Liepājā - VeAn Tattoo
pilsēta Liepāja
Zivju iela 10/12
Pirmd.-Sv 11:00 19:00
Kāpēc jums vajadzētu izvēlēties "VEAN"?
5 akcijas piedāvājumi
no VeAn Tattoo!
Saņem SAVU atlaidi!
Mūsu meistari
avatar
Liepāja Sertificēts Tetovēšanas asociācijas biedrs

Dzintis Ločmelis

Vērtējums: 5 (23)
avatar
Liepāja Sertificēts Tetovēšanas asociācijas biedrs

Iryna Yaremenko

Vērtējums: 5,0 (37)
avatar
Liepāja Sertificēts Tetovēšanas asociācijas biedrs

Oleksandr Peshekhonov

Vērtējums: 5 (24)
SAZINĀTIES AR MUMS

Tetovēšana Liepājā

Kvalitatīvs, estētisks tetovējums jau sen nav tikai modes trends vai dumpinieku protests, nesot aizvien vairāk jēgas un simboliskas nozīmes.

Tas ir īpašs pašizpausmes un individualitātes demonstrēšanas veids, iespēja saglabāt īpašus brīžus un atmiņas, uz visu mūžu iemūžināt svarīgus datumus.

Uztaisīt kvalitatīvu tetovējumu Liepājā jūs varat “VeAn Tattoo” – populāra Eiropas tetovēšanas salonu tīklā ar premium kvalitāti.

Kāpēc jāizvēlas “VeAn Tattoo”?

Tetovēšana Liepājā

Mūsu priekšrocības

Mēs esam apvienojuši labākos no labākajiem – pasaules klases tetovēšanas meistarus.

Ja gribat tetovējumu Liepājā tad tikai “VeAn Tattoo”. Pēc kādiem kritērijiem tiek piemeklēti meistari:

  • Medicīnas izglītība ar diplomu;
  • Liela pieredze tetovējumu radīšanā un realizēšanā, portfolio;
  • Augsta darbu izpildes kvalitāte, dažādu tehniku un mūsdienu tetovēšanas instrumentu pārzināšana;
  • Tieksme pilnveidoties un pastāvīga kvalifikācijas celšana, semināru un festivālu apmeklēšana.Darbā mēs izmantojam tikai mūsdienu tehnoloģijas un Eiropas kvalitātes instrumentus, labākos materiālus, maksimālam klientu komfortam sadarbojamies ar vadošajiem materiālu un izejvielu ražotājiem, izvēlamies tikai augsti kvalitatīvus dezinfekcijas līdzekļus, antiseptiķus un atsāpināšanas līdzekļus, kopšanas produkciju.

Klienta drošība vienmēr ir pirmajā vietā – darba vieta tiek sanitāri apstrādāta pēc klienta aiziešanas un pirms jauna apmeklētāja, kā arī visus vienreizējos instrumentus meistari atver vaļā un dezinficē klienta klātbūtnē, darbā tiek izmantoti vienreizēji individuālās aizsardzības līdzekļi.

Tetovēšana Liepājā
Tetovēšana Liepājā

Jebkura kaprīze, jebkura skice

Lai kāds būtu jūsu sapņu tetovējums Liepājā, mūsu meistari ir gatavi realizēt jebkuras sarežģītības pakāpes darbu nepieciešamajā tehnikā un jebkurā stilā:

  • Minimālisms;
  • Neo tradicional;
  • Reālisms;
  • Blackwork un daudzi citi.Jūs varat izveidot unikālu skici kopā ar meistaru, izvēlēties variantu no portfolio vai atnest gatavu skici un pēc detaļu apspriešanas ķerties pie darba. Individuāla pieeja katram klientam un augsts mūsu meistaru meistarības līmenis ļauj realizēt sarežģītākās un apjomīgākās idejas. Bet, lai padarītu mūsu salona apmeklējumu maksimāli komfortablu, mēs piedāvājam pirms darba uzsākšanas atnākt uz bezmaksas konsultāciju lai precizētu visas procesa detaļas.

Tetovēšana Liepājā

Kāpēc konsultācija ir tik svarīga?

Iepazīšanās un meistara izvēle, īpaši, ja jūs plānojat lielu un sarežģītu tetovējumu, ir ļoti svarīgs solis – jums vajadzēs vairāku nedēļu-mēnešu garumā strādāt ar šo speciālistu un uzticēt viņam svarīgu darbu.

Turklāt, tetovējuma izpildes posmus, krāsu, stilu un tehniku jāatrunā iepriekš, jo šajā darbā būs sarežģīti ieviest izmaiņas procesā.

Meistars jāinformē arī par alerģiskām reakcijām, organisma īpatnībām. Ja uz ķermeņa ir rētas, pigmentācija vai citas ādas īpatnības, meistaram par tām jāzina pirms darba uzsākšanas, jo iespējamas dažādas reakcijas uz pigmentu.

Tetovēšana Liepājā
Tetovēšana Liepājā
Tetovēšana Liepājā
Un par dāvanām

Mūsu salonā pastāvīgi tiek rīkotas izlozes, mēdz būt akcijas un svētku atlaides, lai vēl vairāk iepriecinātu mūsu klientus.

Lai zinātu par visiem mūsu jaunumiem, iesakām sekot mūsu lapām sociālajos tīklos un nepalaist garām lieliskas iespējas. Kas zina, varbūt jūs kļūsiet par mūsu nākošo veiksminieku?

SAZINĀTIES AR MUMS

Mēs izmantojam sīkfailus, lai uzlabotu jūsu pārlūkošanas pieredzi, rādītu personalizētu reklāmu vai saturu, kā arī analizētu mūsu trafiku. Nospiežot „Pieņemt“, jūs piekrītat sīkfailu izmantošanai.