Tetovējumu dzēšana ar lāzeru Liepājā - VeAn Tattoo
pilsēta Liepāja
Zivju iela 10/12
Pirmd.-Sv 11:00 19:00
Kāpēc jums vajadzētu izvēlēties "VEAN"?
5 akcijas piedāvājumi
no VeAn Tattoo!
Saņem SAVU atlaidi!
Mūsu meistari
avatar
Liepāja Sertificēts Tetovēšanas asociācijas biedrs

Dzintis Ločmelis

  • Tetovējums
  • Pārklāšana
  • Korekcija
Vērtējums: 5 (23)
avatar
Liepāja Sertificēts Tetovēšanas asociācijas biedrs

Iryna Yaremenko

  • Pīrsings
  • Korekcija
Vērtējums: 5,0 (32)
avatar
Liepāja Sertificēts Tetovēšanas asociācijas biedrs

Oleksandr Peshekhonov

Vērtējums: 5 (24)
SAZINĀTIES AR MUMS

Tetovējumu dzēšana ar lāzeru Liepājā

Tetovējumi jau sen ir ierasta parādība pasaules kultūrā. Ja agrām tiem bija sakrāla loma, mūsdienās tiem ir personīga nozīme katram īpašniekam.

Taču pēc totālas modes uz tetovējumiem jauniešu vidū, kas nepiešķīra īpašu nozīmi skices izvēlei, radās jauna nepieciešamība – tetovējumu dzēšana ar lāzeru Liepājā.

Tetovējumu dzēšana ar lāzeru Liepājā

Kāpēc dzēš tetovējumus?

Eksistē vairāki iemesli atbrīvoties no tetovējuma – nepatīkamas atmiņas, tetovējums vairs nav aktuāls, nepatīk krāsa vai nozīme, mainījušies uzskati vai ir parādījusies jauna mīlestība.Mēs apkopojām vairākus populārus tetovējumu likvidēšanas iemeslus:

  • Nekvalitatīvi veikts darbs, kurš jāpārtaisa;
  • Organisma fizioloģiskās izmaiņas, tetovējuma veseluma traucēšana vai formas zaudēšana;
  • Pigments ir kļuvis mazāk pamanāms un tetovējums neizskatās estētiski;
  • Zīmējums īpašniekam vairs nav aktuāls;
  • Prasības jaunā darba vietā neatļauj tetovējumus atklātās ķermeņa vietās.Lai kāds būtu iemesls – vēlēšanās vai nepieciešamība dzēst tetovējumu, mūsdienās veikt tetovējuma dzēšanu ar lāzeru ir vienkārši. Lai ko jūs gribētu šādā veidā izlabot jūsu dzīvē – mēs ar prieku jums palīdzēsim to izdarīt.

Tetovējumu dzēšana ar lāzeru Liepājā
Tetovējumu dzēšana ar lāzeru Liepājā

Tetovējuma dzēšana ar lāzeru

Tetovējuma dzēšana ar lāzeru Liepājā ir pilnībā droša, bet ne pārāk patīkama.

Atkarībā no tetovējuma vietas, izmēra un piesātinājuma, iespējamas nepatīkamas sajūtas. Saistībā ar iespējamo diskomfortu, mūsu speciālisti piedāvā izmantot atsāpināšanu.

Atkarībā no tetovējuma stāvokļa un izmēra, dzēšanas procedūra var aizņemt divus-sešus seansus, ar variācijām, balstoties uz organisma individuālajām īpašībām. Kaut kam ir ātrāka vai lēnāka limfas plūsma, kopā ar kuru lāzera sadalītais pigments tiek izvadīts no ādas.

Lai uzzinātu sīkāk par procedūru, tās ilgumu un specifiku tieši jūsu konkrētajā gadījumā, jūs varat pierakstīties uz individuālu bezmaksas konsultāciju. Mūsu speciālists pastāstīs jums visu par tetovējumu dzēšanu ar lāzeru Liepājā.

Tetovējumu dzēšana ar lāzeru Liepājā

Kāpēc ir vērts izvēlēties mūs?

Visas procedūras mūsu salonā veic kvalificēti meistari, kuriem ir medicīnas izglītība un liela darba pieredze.Mūsu klientu drošība vienmēr ir pirmajā vietā, un visas darba vietas tiek sanitāri apstrādātas pēc katra klienta un pirms jauna klienta ierašanās, darbā tiek izmantoti tikai Eiropas kvalitātes materiāli, bet vienreizējos instrumentus un izejvielas meistars atver vaļā un apstrādā tiešā klienta klātbūtnē.

Mūsdienu aprīkojums, kuru mēs izmantojam, garantē ātru un (cik tas ir iespējams) nesāpīgu rezultātu. Mēs izmantojam augstas precizitātes lāzeru, kurš minimizē iedarbību uz mīkstajiem audiem, sadalot tajos pigmentu.

VeAn salons sadarbojas ar vadošajiem kopšanas līdzekļu ražotājiem, šie līdzekļi tiek izmantoti mājās pēc procedūrām, kas veicina ādas atjaunošanu un ātru dzīšanu. Tā kā pēc procedūras iespējams apsārtums un tūska uz ādas, nepieciešama īpaša kopšana un meistara ieteikumu ievērošana, lai izvairītus no nepatīkamām sajūtām pēc seansa beigām. Jūs varat iegādāties visu nepieciešamo tieši pie mums, balstoties uz speciālista rekomendācijām.

Vienmēr uzturiet sakarus, lai nepalaistu garām svarīgas ziņas par akcijām, atlaidēm un izlozēm, kas pie mums notiek ļoti bieži. Iespējams, tieši tagad ir jūsu iespēja nomainīt neaktuālu tetovējumu pret jaunu par speciālu cenu!

SAZINĀTIES AR MUMS