Permanentā grima dzēšana ar lāzeru Liepājā - VeAn Tattoo
pilsēta Liepāja
Zivju iela 10/12
Pirmd.-Sv 11:00 19:00
Kāpēc jums vajadzētu izvēlēties "VEAN"?
5 akcijas piedāvājumi
no VeAn Tattoo!
Saņem SAVU atlaidi!
Mūsu meistari
avatar
Liepāja Sertificēts Tetovēšanas asociācijas biedrs

Dzintis Ločmelis

  • Tetovējums
  • Pārklāšana
  • Korekcija
Vērtējums: 5 (23)
avatar
Liepāja Sertificēts Tetovēšanas asociācijas biedrs

Iryna Yaremenko

  • Pīrsings
  • Korekcija
Vērtējums: 5,0 (32)
avatar
Liepāja Sertificēts Tetovēšanas asociācijas biedrs

Oleksandr Peshekhonov

Vērtējums: 5 (24)
SAZINĀTIES AR MUMS

Permanentā grima dzēšana ar lāzeru Liepājā

Permanentais grims – lielisks risinājums tiem, kas novērtē savu laiku.

Taču, diemžēl, pat tagad ir pietiekami daudz neprofesionālu meistaru, kuri nemāk ideāli piemeklēt pigmenta toni vai tatuāžas formu, rezultātā grims neizskatās dabīgi. Nepareiza tehnoloģija, nekvalitatīvi materiāli vai nekorekti piemeklēti pigmenti var mainīt savu toni ar laiku un gadījumā ar gaišajiem toņiem neizdosies izlabot iepriekšējo darbu. Šādos gadījumos labākais risinājums ir tatužas dzēšana ar lāzeru.

Vēl viens iemesls, kāpēc var būt nepieciešama permanentā grima dzēšana ar lāzeru Liepājā – tās ir ādas vecuma izmaiņas, kuru rezultātā tatuāža var zaudēt formu. Šādā gadījumā korekcija nevar labot situāciju un jāizvada pigments (dažreiz daļēji), lai uztaisītu jaunu permanento grimu, ņemot vērā klienta ādas īpatnības.

Tatuāžas dzēšanas procedūra ir pilnībā droša, taču to jāveic kvalificētam meistaram, izmantojot speciālu mūsdienu aprīkojumu.

Permanentā grima dzēšana ar lāzeru Liepājā

Tatuāžas dzēšana ar lāzeru Liepājā, VeAn salonā

Salonu tīkls VeAn sniedz kvalitatīvus tatuāžas dzēšanas ar lāzeru pakalpojumus.

Ir vairāki iemesli griezties pie savas jomas speciālistiem permanentā grima dzēšanai:

  • Mums ir augsti precīzs aprīkojums, kurš iedarbojas tikai uz pigmentu, sadalot to sīkās daliņās, nekaitējot mīkstajiem audiem apkārt;
  • Darbā mēs izmantojam tikai mūsdienu aprīkojumu, materiālus un Eiropas kvalitātes instrumentus;
  • Rūpes par katra klienta drošību: darba vieta tiek sanitāri apstrādātā pēc klienta aiziešanas un pirms nākamā klienta ierašanās, visi vienreizējās izmantošanas instrumenti un Izejvielas tiek atvērti un apstrādāti tiešā klienta klātbūtnē;
  • Mēs sadarbojamies ar vadošajiem kopšanas līdzekļu ražotājiem, antiseptiķu un atsāpināšanas līdzekļu ražotājiem, lai nodrošinātu maksimālu komfortu un drošību mūsu klientiem;
  • Visiem speciālistiem, kas strādā salonā, ir medicīnas izglītība un liela darba pieredze.Mēs atrodam individuālu pieeju katram klientam, piemeklējam individuālus kopšanas līdzekļus mājas izmantošanai, ņemot vērā klienta ādas īpatnības. Līdzekļus var iegādāties tieši pie mums.

Permanentā grima dzēšana ar lāzeru Liepājā
Permanentā grima dzēšana ar lāzeru Liepājā

Vai ir nepieciešama konsultācija?

Pirms pierakstīšanās uz permanentā grima dzēšanu ar lāzeru Liepājā, iesakām atnākt uz bemaksas konsultāciju, lai meistars varētu noteikt jūsu ādas tipu un sastādīt jums apmeklējumu grafiku.

Atkarībā no tatuāžas stāvokļa un organisma individuālajām īpašībām (limfas plūsma, asinsvadu stāvoklis, procedūras veikšanas vieta un daudzi citi faktori), permanentā grima dzēšanas kurss var ilgt 2-6 seansus.

Konsultācijas laikā meistars jums pastāstīs visu nepieciešamo informāciju par procedūras īpatnībām, pareizu ādas kopšanu pirms un starp seansiem, kā arī morālo sagatavošanos. Dažreiz šis sagatavošanās posms ir svarīgākais, jo uztraukums ir neizbēgams. Bet bailes – tas ir tikai informācijas trūkums, kuru palīdzēs likvidēt mūsu speciālists.

Permanentā grima dzēšana ar lāzeru Liepājā

Palieciet kopā ar mums

Mēs zinām, cik dažreiz ir grūti atrast kvalificētu meistaru, kuram var uzticēties.

Tāpēc uzturam sakarus ar visiem mūsu klientiem, izmantojot lapas sociālajos tīklos.

Sekojiet mums un jūs vienmēr zināsiet visus mūsu jaunumus, akcijas, izlozes un jaunas procedūras, kuras var jūs ieinteresēt.

SAZINĀTIES AR MUMS