Permanentais grims Liepājā - VeAn Tattoo
pilsēta Liepāja
Zivju iela 10/12
Pirmd.-Sv 11:00 19:00
Kāpēc jums vajadzētu izvēlēties "VEAN"?
5 akcijas piedāvājumi
no VeAn Tattoo!
Saņem SAVU atlaidi!
Mūsu meistari
avatar
Liepāja Sertificēts Tetovēšanas asociācijas biedrs

Dzintis Ločmelis

  • Tetovējums
  • Pārklāšana
  • Korekcija
Vērtējums: 5 (23)
avatar
Liepāja Sertificēts Tetovēšanas asociācijas biedrs

Iryna Yaremenko

  • Pīrsings
  • Korekcija
Vērtējums: 5,0 (32)
avatar
Liepāja Sertificēts Tetovēšanas asociācijas biedrs

Oleksandr Peshekhonov

Vērtējums: 5 (24)
SAZINĀTIES AR MUMS

Permanentais grims Liepājā

Katra sieviete sapņo vienmēr lieliski izskatīties (pat no rīta) un ietaupīt laiku uz meikapu.

Lai piepildītu šo sapni, jau sen ir atrasts risinājums, un tas ir – permanentais grims. Liepājā jūs varat to uztaisīt slavena Eiropas tīkla VeAn salonā.

Permanentais grims (tatuāža Liepājā) pašlaik ir viena no pieprasītākajām procedūrām, bet kvalificētu speciālistu vēl joprojām nepietiek.

Permanentais grims Liepājā

Mūsu meistari un pakalpojumi

VeAn salonā mēs sapulcējām savas jomas speciālistus ar medicīnas izglītību un lielu darba pieredzi, kuri pastāvīgi pilnveidojas, apmeklējot kvalifikācijas celšanas festivālus un apgūstot jaunas permanentā grima veidošanas tehnoloģijas.Ko mēs piedāvājam mūsu salona klientiem:

  • Permanentais lūpu grims (nude, lūpas akvareļu tehnikā);
  • Uzacu permanentais grims (mikrobleidings, pūdera tehnika);
  • Plakstiņu tatuāža (klasiskā acu līnija, izpludināta acu līnija vai starpskropstu telpas aizpildīšana ar klasiskās acu līnijas turpinājumu vai bez tā).Ar permanentā grima palīdzību var ne tikai atbrīvot daudz ikdienas laika, bet arī labot sejas un lūpu asimetriju, nomaskēt kosmētiskus trūkumus (rētas), izcelt kontūru, padarīt uzacu formu precīzāku un pareizāku. Mūsdienu sasniegumu un permanentā grima iespējas ir apbrīnojamas un padara šo pakalpojumu neticami populāru.

Permanentais grims Liepājā
Permanentais grims Liepājā

Tatuāža Liepājā VeAn
salonā – drošība un kvalitāte

Mūsu meistari darbā izmanto tikai augsti kvalitatīvus Eiropas materiālus un izejvielas, labākos pigmentus un pārbaudītus kopšanas līdzekļus no vadošajiem šīs jomas ražotājiem. Mēs rūpējamies par sniedzamo pakalpojumu kvalitāti un to drošību.Darba vieta ar dezinfekcijas līdzekļiem tiek apstrādāta pēc katra klienta un pirms jauna klienta vizītes, kā arī visi vienreizējās izmantošanas līdzekļi tiek atvērti klienta klātbūtnē, klients var vērot procesu un pašrocīgi pārliecināties par kvalitāti. Visi instrumenti tiek papildus dezinficēti, bet meistari un klienti izmanto individuālos aizsardzības līdzekļus.

Maksimālam komfortam procedūras veikšanas laikā klientam tiek piedāvāta atsāpināšana un pēc pabeigšanas jūs varat iegādāties nepieciešamos kopšanas līdzekļus mūsu salonā mājas izmantošanai. Meistars palīdzēs piemeklēt individuālus preparātus, kas būs vislabāk piemēroti tieši jums, jo mēs vienmēr rūpējamies par mūsu klientiem un piemeklējam individuālu pieeju katram.

Permanentais grims Liepājā

Kā pierakstīties uz permanento grimu Liepājā?

Mēs vienmēr cenšamies būt tuvāk mūsu klientiem, tāpēc pierakstīties jūs varat telefoniski vai uzrakstot mums jebkurā jums ērtā mesendžerī.

Mēs ar prieku piemeklēsim jums ērtu konsultācijas laiku.

Pirmā konsultācija mūsu salonā ir bez maksas. Tajā jūs varēsiet iepazīties ar meistaru, precizēt visas interesējošās detaļas, kā arī apspriest nianses. Pirms procedūras ir svarīgi noskaidrot ādas tipu, individuālu reakciju uz pigmentu, noteikt klienta vajadzības.

Mūsu speciālists palīdzēs jums piemeklēt tatuāžas formu, izpildīšanas tehniku un pigmenta toni ideālam permanentajam grimam Liepājā.

Permanentais grims Liepājā
Permanentais grims Liepājā
Bonusi

Mūsu salonu tīklā pastāvīgi tiek rīkotas akcijas, izlozes un svētku atlaides permanentajam grimam, arī Liepājā.

Lai neko nepalaistu garām, sekojiet mūsu lapām sociālajos tīklos. Nepalaidiet garām iespēju saņemt kvalitatīvu pakalpojumu ar patīkamu atlaidi vai pilnībā bezmaksas – kas zina, varbūt tieši jums paveiksies mūsu nākošajā izlozē?

SAZINĀTIES AR MUMS