Vilka tetovējums: Dizains & Nozīme - VeAn Tattoo
Vilks
5 akcijas piedāvājumi
no VeAn Tattoo!
Saņem SAVU atlaidi!

Vilka tetovējums

Kāpēc Vilka tetovējums ir populārs?

Vilks ir kareivīgs dzīvnieks, kas tiek cienīts kopš seniem laikiem. Viņu pielūdza, no viņa baidījās, mīlēja, uzskatīja par aizstāvi un ģimenes vērtību glabātāju. Plēsēja attēls simbolizē varu, spēku, aizbildniecību, drosmi. Šis saraksts nebeidzas, jo katrs tēlā atrod kaut ko savu, personīgu. Vilka zīmējums ir populārs daudzās tautās – slāvu tautā, Skotijas ciltīs, ķeltu vidū, Ziemeļamerikas indiāņu vidū, pie romiešiem, grieķiem un citām tautām. Apbur ar skaistumu, noslēpumainību, oriģinalitāti. Uztaisīt Vilka tetovējumu nozīmē izpausties, atklāt potenciālu, akcentēt uzmanību uz dzīves vērtībām.

Vilka tetovējums
Vilka tetovējums

Plēsēja pozu nozīme

Nolemjot, uztaisīt Vilka tetovējumu, sīki jāpārdomā tēla detaļas.

Katra poza, ķermeņa izvietojums, sejas vaibsti – visam ir sava nozīme. • Zvērs ar gaiši zilām acīm – izceļ saimnieka oriģinalitāti, vēli izcelties no pūļa, vienmēr būt uzmanības centrā.
 • Vientuļš vilks, kas gaudo uz mēnesi – simbolizē dvēseles vientulību, skumjas, izmisumu. Vienlaikus – nozīmīgus dzīves sasniegumus, veiksmīgumu visos iesākumos.
 • Zvērs lēcienā – liecina par cilvēka mērķtiecību, lielu gribasspēku, tieksmi uz uzvaru.
 • Vadonis un viņa pulks – skaidra pazīme, ka tetovējuma nesējs ir līderis.
 • Atiezti zobi – agresija, dusmas, neapmierinātība.
 • Vilka un vilcenes tandēms – stipras ģimenes, uzticības, uzticēšanās, mīlestības pazīme.
 • Vilks uz kalnu fona – nozīmē spēcīgu garu, izvēles un darbību brīvības izvēli, to, ka ir dzīves mērķis.
Vilka tetovējums
Vilka tetovējums
Vilka tetovējums

Pieprasītākie tetovējumi ar vilku nenozīmē to, ka jāizvēlas viens no variantiem.

Patiesībā to ir daudz vairāk. Jebkurš cilvēks var mainīt standarta šablonus, padarīt Vilka tetovējuma skici unikālu, neatkārtojamu, spilgtu, stilīgu, īpašu. Svarīgākais – ar konkrētu nozīmi.

Vilka tetovējums
Vilka tetovējums

Tetovējumu stili

Vilka tetovējuma skice efektīvi izskatās sekojošos stilos: • Reālisms. Vilka tetovējuma skice šajā stilā pārsteigs ar savu precizitāti, detalizētu izpildījumu. Bet kvalitatīvi uztaisīt šādu tetovējumu var tikai pieredzējis, profesionāls tetovētājs. Pateicoties pareizi piemeklētām krāsām, toņiem, sanāk patiesa fotogrāfijas kopija. Reālistisks plēsoņas tēls būs piemērots visiem, kas vēlas parādīt savu spēku, vīrišķīgumu, neatlaidību, uzticību.
 • Grafika. Šī stila īpatnības ir līniju, kontūru, līnijas vilcienu precizitāte. Pat melnbalts zīmējums var sanākt skaidrs, detalizēts, unikāls savā ziņā.
 • Ornamental. Šāda Vilka tetovējuma skice kļūs par patiesu amuletu cilvēkam. Ir pieprasīta gan vīriešu, gan sieviešu vidū. Svarīgākie raksturojumi: precīzas līnijas, visu elementu simetriskums, etniskie motīvi. Šādu zīmējumu izvēlēsies cilvēki, kas tiešām zina savas vēlēšanās. Viņi ir pārliecināti par sevi, mērķtiecīgi.
 • Akvarelis. Iepriecinās ar toņu spilgtumu. Šāds tetovējums ir it kā uzgleznots ar otu, izskatās maigi, akurātim, mīksti. Akvareļu stila Vilka tetovējuma skice atgādinās par ģimenes vērtību svarīgumu, uzticēšanos, gudrību. To taisa uz atklātām ķermeņa vietām – roka, apakšstilbs, krūtis vai atslēgas kauls. Lai demonstrētu apkārtējiem visu skaistumu un tetovējuma unikālumu.
 • Linework. Īsi par šo stilu var pateikt tā – lakoniskums, līniju precizitāte, pustoņu neesamība. Vilka tetovējuma skice linework stilā būs ar precīzām kontūrām, taču neaizpildīta iekšpusē. Šeit pieņemams būs jebkurš izmēra formāts. Attēls labi izskatās uz pleca, rokas, krūtīm, muguras. Taču jau laikus jāparūpējas par meistaru, kas varēs realizēt šādu sapni.

Vilka tetovējums
Vilka tetovējums
Vilka tetovējums

VeAn Tattoo salonu tīkls – tā ir draudzīga kvalificētu tetovētāju ar milzīgu darba pieredzi komanda.

Šeit var pasūtīt pat sarežģītāko tetovējumu un būt pārliecinātam, ka tas tiešām iepatiksies un pārsteigs apkārtējos. Pirmā konsultācija – bez maksas! Nāciet!

Raksts patika? Lūdzu, novērtējiet.
Uzmanību! Uzmanību! Raksts ir žurnālistu rakstīts un tam ir informatīvs raksturs. Visi attēli ir ilustratīvi un tika atlasīti, lai vizuāli papildinātu teksta materiālu. Ja esat atradis kļūdu vai nepiekrītat satura informācijai, lūdzu, informējiet mūs pa e-pastu contentvean@gmail.com
SAZINĀTIES AR MUMS