Kraukļa tetovējums: Stili un krāsu gamma | Nozīmē. - VeAn Tattoo
Skorpiona
5 akcijas piedāvājumi
no VeAn Tattoo!
Saņem SAVU atlaidi!

Skorpiona tetovējums

Tetovējumu ar skorpiona attēlu var nosaukt par vienu no populārākajiem, kas nezaudē savu aktuālumu vairāku gadu garumā.


Iespaidīgs tetovējums ar šo agresīvo dzīvnieku pasaules pārstāvi var nest sevī daudz dažādu nozīmju.

Skorpiona tetovējums
Skorpiona tetovējums
Skorpiona tetovējums

Skorpiona tetovējuma nozīme

Senos laikos par skorpioniem tika sacerēti daudzi mīti un leģendas.


Piemēram, mūsu civilizācijas šūpulī, Senajā Ēģiptē, skorpioniem pavēlēja mirušo dieviete Sekleta. Dažās freskā šī dzīvnieka izskatā tiek attēlota dieva Ar meita. Citā Ēģiptes mītā, skorpioni bija sievišķības un mātes lomas dievietes Isīdas sargātāji.

Senajā Grieķijā, skorpioni, pretēji, asociējās ar agresiju un atriebību. Tā, vienā no mītiem dieviete Hēra aizsūta skorpionu nogalināt Orionu, bet pēc sprieduma izpildes aizsūta to uz debesīm. Tieši tā, saskaņā ar leģendu, arī radās visiem zināmais zvaigznājs.

No šiem mītiem var izdarīt secinājumu, ka neeksistē viennozīmīgs šī simbola skaidrojums. Tetovējums paredz milzīgu interpretāciju daudzumu. Lūk, tikai dažas no tām:

 • Aizsardzība no ļaunā: daudzās kultūrās skorpions asociējas ar aizsardzību no ļaunajiem gariem un maģiskiem spēkiem. Šādā kontekstā tetovējums ar skorpionu var būt spēcīgs talismans.
 • Gudrība: dažās mitoloģijās šīs būtnes bija gudrības simbols, pateicoties spējai atrast ūdeni un izdzīvot tuksnesī.
 • Grūtību pārvarēšana: posmkāji ir slaveni ar savu spēju izdzīvot bargākajos apstākļos, kas padara viņus par šķēršļu un pārbaudījumu pārvarēšanas simbolu.
 • Godīgums: japāņu kultūrā šis dzīvnieks ir godīguma un patiesības simbols, jo tiek uzskatīts, ka tas neuzbrūk citiem bez iemesla.
 • Veiksme: daudzās pasaules kultūrās skorpions simbolizē veiksmi un labklājību, īpaši finanšu sfērā.
 • Tumšā puse: dažos kontekstos tetovējums ar šo dzīvnieku var būt cilvēka dabas tumšās puses simbols, runa ir par dusmām, greizsirdību un atriebīgumu.
 • Kaisle: skorpions var simbolizēt kaisli un seksualitāti, īpaši kā talismans mīlestības un veiksmes personīgajā dzīvē piesaistīšanai.Turklāt, tetovējums ar skorpionu var būt zodiaka zīmes simbols.

Ir svarīgi atzīmēt, ka tetovējuma izvēle – tā ir personīgā lieta, bet simbola nozīme var variēties atkarībā no konteksta un individuālās pārliecības.

Skorpiona tetovējums
Skorpiona tetovējums

Skorpiona tetovējuma izpildes stili

Skorpiona tetovējumu var izpildīt milzīgā stilu daudzumā. Aplūkosim dažus no tiem:

 • Abstrakcija: šī stila mērķis ir iziet no ierastās kārtības rāmjiem. Dūmi, šķidrums, kompozīcija no nesavienojamiem elementiem – šeit var būt viss, kas iespējams. Šo tēlu iezīmēs dzelonis un spīles.
 • Akvarelis: šajā tehnikā skorpions izskatīsies iespaidīgi un miermīlīgi. Spilgtas krāsa un akvareļu līnijas transformēs bīstamo plēsēju mīļā un draudzīgā būtnē.
 • Ģeometrija: samērā jauns virziens, ir slavens ar ļoti oriģināliem darbiem. Šo tehniku raksturo vienkāršu formu un līniju izmantošana sarežģītu un interesantu dizainu radīšanai. Šis stils ir ideāli piemērots tiem, kas vēlas saņemt unikālu un stilīgu attēlu, kas nav pārslogots ar detaļām.
 • Ķeltika: šādi tetovējumi parasti iekļauj sevī sarežģītus rakstus un ornamentus, kuriem ir dziļa simboliskā nozīme. Skorpiona attēlu var izveidot no ķeltu mezgliem, kas ir sarežģīti līniju savijumi, kuriem nav sākuma un beigu.
 • Reālisms: šādi tetovējumi tiecas pie fotogrāfiskas kvalitātes, imitējot reālā objekta ārējo izskatu un detaļas. Šis stils var būt detalizēts un darbietilpīgs, taču rezultāts var būt neticami iespaidīgs.Protams, tā ir tikai maza daļa no tehnikām, kurās var tikt izpildīts attēls. Trash polka, tribal, sketčs, polinēzija, organika – iepazīstiet skorpiona tetovējuma skices un jums būs skaidrs: to var izpildīt jebkurā no pastāvošajiem stiliem.

Skorpiona tetovējums
Skorpiona tetovējums
Skorpiona tetovējums

Kur uzklāt skorpiona tetovējumu?

Šī dzīvnieka attēlu var veiksmīgi izvietot praktiski jebkurā ķermeņa vietā.


Protams, viss ir atkarīgs no izvēlētās tetovējuma skices un vēlmes. Mazus attēlus tradicionāli uzklāj uz kakla un rokām. Uz krūtīm vai muguras var izvietot milzīgu zīmējumu ar daudzām sīkām detaļām.

Visbeidzot atzīmēsim, ka skorpions ir tradicionāls un universāls simbols, kuru var izvēlēties gan sievietes, gan vīrieši. Milzīgais skaidrojumu un izpildījuma tehniku skaits pārvērtīs to gan draudīgā un bīstamā tuksneša plēsējā, gan mīļā talismanā. Viss ir atkarīgs tikai no jūsu vēlmes un fantāzijas.

Raksts patika? Lūdzu, novērtējiet.
Uzmanību! Uzmanību! Raksts ir žurnālistu rakstīts un tam ir informatīvs raksturs. Visi attēli ir ilustratīvi un tika atlasīti, lai vizuāli papildinātu teksta materiālu. Ja esat atradis kļūdu vai nepiekrītat satura informācijai, lūdzu, informējiet mūs pa e-pastu [email protected]
SAZINĀTIES AR MUMS

Mēs izmantojam sīkfailus, lai uzlabotu jūsu pārlūkošanas pieredzi, rādītu personalizētu reklāmu vai saturu, kā arī analizētu mūsu trafiku. Nospiežot „Pieņemt“, jūs piekrītat sīkfailu izmantošanai.