Pūķu tetovējumi: Dizains & Nozīme - VeAn Tattoo
Pūķa
5 akcijas piedāvājumi
no VeAn Tattoo!
Saņem SAVU atlaidi!

Pūķa tetovējums

Pūķa tetovējums: simbolika, tetovējuma vietas, izpildīšanas stilistika

Pūķa tetovējuma skices saknes ir Senajā Ķīnā, Japānā. Austrumos tas tiek uzskatīts par varas, varenības, bezgalīga spēka simbolu. Šāds tēls ne tikai apbur ar skaistumu, formu un variāciju dažādību, tam ir dziļa nozīme cilvēkam. Pūķa tetovējumi ir populāri visos pasaules nostūros, tāpēc jebkurš var uztaisīt Pūķa tetovējumu un ilgu gadu garumā izbaudīt mistisko tēlu.

Pūķu tetovējumi
Pūķu tetovējumi
Pūķu tetovējumi

Katrā valstī
sava nozīme

Mitoloģija liecina par to, ka pūķi tika pielūgti kā gudras, varenas mitoloģiskas būtnes.

Tos attēloja visdažādākajos veidos. Taču visu attēlu kopējā īpašība ir čūskām līdzīgas būtnes, kurām obligāti bija asi nagi, ragi, ilkņi, vairākas galvas vai astes. Nozīmes bija un palika pretrunīgas: vienās valstīs būtni asociēja ar ļaunumu, citās – ar labu. Ir lietderīgi iepazīties ar pūķa tēla interpretācijām dažādās tautībās.

Ķīnieši arī mūsdienās izdomāto būtni uzskata par labuma, milzīga spēka, varas simbolu.

Japāņi to asociē ar gudrību, drosmi.

Eiropieši saista pūķi ar haosu, postošiem spēkiem. Tajā pašā laikā šāds tetovējums tiek taisīts, lai pasargātu no nelabvēļiem.

Ja ieskatās dziļāk vēsturē – var atrast interesantāku apzīmējumu. Piemēram, Krievzemē pūķis simbolizēja aukstasinību, cietsirdīgu būtni. Grieķi zīmēja tēlu uz bruņām, kas tieši nozīmēja, ka ir sācies karš. Budisti izmantoja to, lai aizsargātos no negatīvisma, zīmēja uz tempļiem.

Uzskatu dažādība runā par to, ka obligāti jāpēta skices, simbolika, sīkākās detaļas. Pat smalkākajam elementam var būt globāla nozīme. Piešķirt vispārējai ainai nozīmīgumu. Rūpīgi, nesteidzoties izvēlieties Pūķa tetovējuma skici – un tad tā noteikti izrādīsies veiksmīga!

Pūķu tetovējumi
Pūķu tetovējumi

Labākā vieta
uz ķermeņa

Kad Pūķa tetovējuma skice ir izvēlēta, kopā ar meistaru noskaidrotas visas darba detaļas, attēla izmērs – var ķerties pie atrašanās vietas.

Kādi ir sižeti, kur būtu labāk uztaisīt?

  • Liels pūķis ar izplestiem spārniem ideāli izskatīsies uz muguras. Tas kļūs par varas, pirmās vietas simbolu. Šī zona ir līderis citu zonu vidū, jo demonstrē visu attēla skaistumu, ļauj sīki attēlot lielas detaļas, tēlus, veselus sižetus.
  • Uz rokas var uztaisīt mitoloģisku radību, kura it kā lido uz augšu. Šāds attēls piesaistīs garīgo bagātību, karjeras izaugsmi, mudinās uz cildeniem darbiem.
  • Uz lāpstiņas bieži attēlo mierīgu būtni, rotājot to ar spilgtām krāsām. Attēls demonstrē iekšējo spēku, pārliecinātību par sevi, mieru.
  • Mini tetovējums uz kakla piesaistīs apkārtējo uzmanību. Izskatās akurāti, stilīgi, smalki.
  • Muguras apvidū bieži taisa horizontālus attēlus ar melnbaltu toņu izmantošanu. Taču šeit nav fantāzijas robežu. Ja rodas vēlme, var izmantot dažādus pigmentus, atdzīvināt attēlu, pateicoties 3d efektam.
  • Tetovējums uz potītes, apakšdelma vienādi bieži taisa vīrieši un sievietes. Šī vieta ir ērta ar to, ka ir viegli apslēpjama zem drēbēm.

Uztaisīt Pūķa tetovējumu var absolūti jebkurā ķermeņa vietā. Svarīgākais ir piemeklēt pieredzējušu meistaru, kurš palīdzēs realizēt visu iecerēto dzīvē.

Pūķu tetovējumi
Pūķu tetovējumi
Pūķu tetovējumi

Kādā stilā izpildīt
Pūķa tetovējuma skici?

Tehniku un stilu daudzveidība ļauj izpildīt tetovējumu labākajā veidā.

Šeit būs aktuāls Orientam stils, kurā valda melnā, sarkanā, zilā, zaļā krāsa. Pūķi var kombinēt ar augiem, ieročiem un citiem elementiem. Stils New School izcels tēlu ar biezām un smalkām kontūrām. Uzlabos kompozīciju ar krāsainām, stieptām līnijām. Tribal stils iepriecinās ar izliekumu, ģeometriskos ornamentu daudzveidību, atšķiras no citiem ar to, ka tam ir viens tonis.

Taisot Pūķa tetovējumu, rodas iespēja paust savu raksturu, individuālās īpašības, unikālumu, neordinārus uzskatu. Pasūtīt jebkuras sarežģītības pakāpes tetovējumu var VeAn Tattoo salonu tīklā, kur strādā labākie meistari ar milzīgu pieredzi.

Neliedziet sev baudu. Sadarbojieties ar profesionāļiem!

Raksts patika? Lūdzu, novērtējiet.
Uzmanību! Uzmanību! Raksts ir žurnālistu rakstīts un tam ir informatīvs raksturs. Visi attēli ir ilustratīvi un tika atlasīti, lai vizuāli papildinātu teksta materiālu. Ja esat atradis kļūdu vai nepiekrītat satura informācijai, lūdzu, informējiet mūs pa e-pastu [email protected]
SAZINĀTIES AR MUMS

Mēs izmantojam sīkfailus, lai uzlabotu jūsu pārlūkošanas pieredzi, rādītu personalizētu reklāmu vai saturu, kā arī analizētu mūsu trafiku. Nospiežot „Pieņemt“, jūs piekrītat sīkfailu izmantošanai.