Medūzas tetovējums: Stili un krāsu gamma | Nozīmē. - VeAn Tattoo
Medūzas
5 akcijas piedāvājumi
no VeAn Tattoo!
Saņem SAVU atlaidi!

Medūzas tetovējums

Pozitīvu ķermeņa mākslas attēlu daudzveidības vidū medūzas tetovējumam ir viena no goda vietām.


Visbiežāk, attēlu ar jūras iedzīvotāja attēlu var sastapt cilvēkiem, kuriem patīk austrumu prakses, kas aizraujas ar jogu. Iemesls – medūzas tetovējuma skaidrojums, kas nes sevī mieru, vēlmi būt saticībā ar apkārtējo pasauli. Ja jūs vienmēr esat labā pusē, turklāt, novērtējat iekšējo brīvību, jums ir klusa, bet jaudīga iekšējā enerģija, tad medūza kā attēls uz ķermeņa papildinās ne tikai jūsu vizuālo tēlu, bet arī palīdzēs stiprināt iekšējos pamatus.

Medūzas tetovējums
Medūzas tetovējums
Medūzas tetovējums

Ko sevī var nest medūzas tetovējums?

Lai izvēlētos konkrētu tetovējuma veidu, jāizpēta visi tā skaidrojumi.


Kas skar medūzas tetovējumu, tas var liecināt par to, ka tā īpašnieks:

 • Ir sava ceļa meklējumos.
 • Izvēlas garīgo attīstību.
 • Uztver visu apkārt notiekošo bez noliegšanas un dusmām.
 • Ir labsirdīgs cilvēks ar mierīgu garastāvokli.
 • Patīk radošums visās izpausmēs.Medūza – gracioza, lēnīga būtne, vērojot kuru, rodas priekšstats, ka viņa ir vāja, bet nē, aiz trauslās ķermeņa substances slēpjas inde, viņa spēj sevi aizstāvēt. Tā notiek arī ar cilvēku, kas izvēlas medūzas tetovējumu. Jāsaprot, ka jūsu priekšā ir personība ar mierīgu, līdzsvarotu un miermīlīgu raksturu, bet noteiktos apstākļos viegli izrādīs pretestību.

Medūzas tetovējums
Medūzas tetovējums

Kas vēl izvēlas uzklāt medūzas tetovējumu?

Lielā mērā medūzas tetovējumu var sastapt cilvēkiem, kas dzīvo dienvidos, tuvu jūras vai okeāna piekrastei, tā kā šajās vietās attēli ar ūdens stihijas iemītniekiem ir norma.


Akvalangisti, jūrnieki, sērfotāji – tā ir cilvēku kategorija, kuriem ir daudz tetovējumu, biežāk viņi izvēlas attēlus ar ūdens stihijas tematiku.

Medūzas tetovējums – tas ir brīvs attēls, kuru izvēloties jūs varat piešķirt zīmējumam savu nozīmi. Nav konkrētu rāmju un tas ir lieliski, jo, ritot laikam, uzskati par apkārt notiekošo mainās, bet miermīlīgā medūzas tetovējuma nozīme paliek nemainīga.

Medūzas tetovējuma nozīme sievietēm

Valdzinošā medūzas deja ūdens dziļumos sajūsmina, pateicoties savam graciozumam un izsmalcinātībai. Viņa vilina ar savu deju, turklāt, skatītāji aizmirst, ka aiz šāda mākslas veida ir apslēpti draudi. Daiļā dzimuma pārstāves izvēlas medūzas tetovējumu ne tikai dēļ tā nevainojama vizuālā izskata, bet arī dēļ spēka, kuru tā sevī nes – izsmalcinātība savienojumā ar plēsēja dabu.

Ieraugot meiteni ar medūzas tetovējuma attēlu, ziniet, ka viņa:

 • Nav apgrūtināta ar rūpēm, izturas pret tām viegli.
 • Izvēlas nestandarta problēmu risinājumus.
 • Ir komunikabla un draudzīga.
 • Ir ar bagātu iekšējo pasauli.
 • Viegli noliks apvainotāju vietā.
 • Viņai ir svarīga skaista bilde.Tagad jūs saprotat, cik svarīgi ir mācēt skaidrot tetovējumu nozīmi? Mīļa un apburoša meitene ar medūzas tetovējumu jau laikus jums parāda, kāds ir viņas skatījums uz apkārtējo pasauli, ka nesanāks izturēties pret viņu netaisnīgi.

Medūzas tetovējums
Medūzas tetovējums
Medūzas tetovējums

Medūzas tetovējuma nozīme uz vīrieša ķermeņa

Vīriešiem medūzas tetovējums vairāk nozīmē spēku, nevis skaistumu.


Vairākumā gadījumā var sastapt Gorgonas medūzas skici – tā ir viena no slavenām sengrieķu mitoloģijas varonēm. Viltīga un ļauna, viņa rāda, ka ar šādu vīrieti labāk nestrīdēties, saņemsiet jaudīgu pretspēku. Viņš ir stiprs, atjautīgs un gatavs iet pa galvām. Pietiekami bieži vīrieši izvēlas medūzas tetovējumu arī kā amuletu.

Standarta medūzas tetovējuma skaidrojumi vīriešiem:

 • Vēlme iet uz priekšu, neskatoties ne uz ko.
 • Vispusēja attīstība, daudzveidība.
 • Pašaizsardzība.
 • Prasme atbalstīt.
 • Mentālās attīstības potenciāls.Ja jūs esat spēcīgs cilvēks, vēlaties to parādīt ne tikai ar darbiem, bet arī ar ķermeņa mākslas palīdzību, tad medūzas attēls būs jūsu atradums citu tetovējuma skiču vidū.

Medūzas tetovējums
Medūzas tetovējums
Kā pareizi noformēt medūzas tetovējumu?

Izstrādājot medūzas tetovējuma skici, akcents tiek likts uz mierīgām līnijām, akurātiem izliekumiem, sarežģītu attēla konstrukciju.


Var strādāt ar dažādiem stiliem, nav obligāti izpildīt zīmējumu jūras toņu gammā, var eksperimentēt un izveidot krāšņu, spilgtu skici. Izpaudiet fantāziju, izveidojiet pilnvērtīgu kompozīciju, papildinot to ar citiem jūras iemītniekiem. Medūzas tetovējuma izvietojums ir individuāls lēmums, palūdziet padomu meistaram, jums sniegs vērtīgas rekomendācijas un rezultātā nebūs nekādas nožēlas sajūtas.

Medūzas tetovējums – tā ir stila un kolosālas nozīmes simbioze. Esiet uzmanīgi ar šāda tetovējuma izvēli, bet, ticiet, tas ir tā vērts. Esiet radoši un rezultāts pārspēs visas jūsu gaidas!

Raksts patika? Lūdzu, novērtējiet.
Uzmanību! Uzmanību! Raksts ir žurnālistu rakstīts un tam ir informatīvs raksturs. Visi attēli ir ilustratīvi un tika atlasīti, lai vizuāli papildinātu teksta materiālu. Ja esat atradis kļūdu vai nepiekrītat satura informācijai, lūdzu, informējiet mūs pa e-pastu [email protected]
SAZINĀTIES AR MUMS

Mēs izmantojam sīkfailus, lai uzlabotu jūsu pārlūkošanas pieredzi, rādītu personalizētu reklāmu vai saturu, kā arī analizētu mūsu trafiku. Nospiežot „Pieņemt“, jūs piekrītat sīkfailu izmantošanai.