Phoenix tetovējums: nozīme, stili un krāsas. - VeAn Tattoo
Fēniksa
5 akcijas piedāvājumi
no VeAn Tattoo!
Saņem SAVU atlaidi!

Fēniksa tetovējums

Tā ir mistiska būtne, kura ar dažādiem nosaukumiem ir sastopama dažādu tautu mitoloģijā.


Runa ir par fēniksu – uguns putnu, kuram ir spēja, mirstot liesmās, ik reizi atdzimt no pelniem. Šāds apgarots simbols vienkārši nevarēja tikt ignorēts mākslinieku, kas izstrādā tetovējumu skices, vidū. Ko nozīmē fēniksa tetovējums? Kādi stili un krāsu gamma būs veiksmīgākie šādiem attēliem?

Phoenix tetovējums
Phoenix tetovējums
Phoenix tetovējums

Fēniksa tetovējuma nozīme

Pētnieki uzskata, ka mītiskās uguns būtnes, kas ietver miršanas, atdzimšanas un dabas plaukuma būtību, tēls ir atnācis no grieķu un romiešu mitoloģijas.


Šī būtne ir saules simbols, kas sasilda zemi un pamodina jaunu dzīvi pēc ziemas miegas. Tajā pašā laikā fēniksa tēlam ir arī cita nozīme – dvēseles nemirstība, pārdzimšana no zemes dzīves mūžīgajā dzīvē. Un, protams, tā ir mūžīgā, nedziestošā cilvēka gara liesma, kas uzliesmo ar jaunu spēku, apgaismojot un iedvesmojot apkārtējos.

Tāpēc nav jābrīnās, ka daudzas fēniksa tetovējuma skices ir neticami populāra tēma sieviešu vidū. Tetovēšanas kultūrā fēniksa attēls ir ieguvis sekojošus skaidrojumus:

 • Dvēseles uguns – fēniksa tetovējums kļūs par ideālu izvēlu radošai, kaislīgai un jutekliskai būtnei, kas viegli pakļaujas dvēseles impulsiem, dzīvo ar emocijām un ir jūtu varā.
 • Atdzimšana jaunai dzīvei – tetovējums var simbolizēt jaunas dzīves iespējas realizēšanu, liecināt par veiksmīgu īpaši sarežģīta perioda pārvarēšanu.
 • Veiksmes pievilināšana – tikai spalva, kas piederēja slāvu pasaku ugunsputnam, solīja neredzētu veiksmi un pavēra ceļu pie patiesiem dārgumiem, materiāliem vai garīgiem.Tā, tetovējums, kurā ir attēlots fēnikss – tā ir ne tikai iespaidīga bilde, bet, vairākumā gadījumu, arī iespēja iezīmēt jauna dzīves posma sākumu, kad cilvēks pārskata savas iepriekšējās vērtības, pārvar, sadedzina sevi iepriekšējo un ir gatavs ar jauniem spēkiem būvēt savu laimi. Turklāt, tieši fēniksa tetovējumu biežāk par citiem izmanto, lai maskētu apdeguma rētu – šajā gadījumā tieši šāda, mistiska būtne palīdz pārvarēt bailes no uguns stihijas.

Phoenix tetovējums
Phoenix tetovējums

Stili un krāsu gamma

Fēniksa tetovējumi, neticami skaisti un izsmalcināti, var tikt realizēti, izmantojot dažādus, dažreiz pat negaidītus stilus.


Tomēr, prasmīgās rokās – tas vienmēr ir satriecošs, piesaistošs skatienu šedevrs. Lai radītu interesantus un netriviālus fēniksa tetovējumus, jūs varat izvēlēties sekojošus stilus:

 • Abstrakcija – ne pats populārākais, bet viens no interesantākajiem stiliem, kas ļauj attēlot fēniksa atdzimšanas sižetu, izmantojot asociāciju, atsauču, mājienu un šifrētas informācijas spēli.
 • Akvarelis – vēl viens veids kā izvairīties no banālas dzelteni-oranžu attēlu tirāžas, ietverot attēlā vēsu toņu līnijas. Šādiem motīviem ir papildus jēga, kas simbolizē lielu iekšējo spēku un kaislību vētru.
 • Ģeometrija – ļauj papildināt putna siluetu ar bezgalīgu ģeometrisko figūru un simbolu smalkumu un harmoniju.
 • Minimālisms – ļauj nodot dziļu jēgu un saturu tikai dažās izteiksmīgās līnijās. Miniatūras fēniksa variācijas var uzklāt uz jebkuras ķermeņa daļas – tās vienmēr izskatās lieliski.
 • Grafika – neticami detalizēti fēniksa attēli, kurus biežāk izvēlas vīrieši. Šādā tetovējumā, kas imitē akadēmisku uzmetumu ar zīmuli, ir ļoti rūpīgi iezīmēta katra spalva, tiek izmantota gaismas-ēnas un tumša fona tehnika.Turklāt, jūs varat izvēlēties arī citus stilus, katrs no kuriem piešķirs attēlam īpašu šarmu un palīdzēs atklāt jaunas tā simboliskās nozīmes šķautnes.

Phoenix tetovējums
Phoenix tetovējums
Phoenix tetovējums

Izvēlamies ķermeņa daļu fēniksa tetovējumam

Praksē ir redzams, ka fēniksa tetovējums ļoti izteiksmīgi izskatās jebkurā ķermeņa vietā un uzreiz piesaista skatienus.

 • Roka – biežāk fēniksa tetovējumu uzklāj uz pleca vai delnas locītavas, retāk šādam attēlam izvēlas plaukstas locītavu vai apakšdelma daļu.
 • Atslēgas kaula zona – biežāk izvēlas meitenes, lai ar neliela attēla palīdzību izceltu figūras smalkumu.
 • Lāpstiņa – šeit biežāk uzklāj detalizētus, plaša mēroga attēlus, kas bieži pārklāj ievērojamu muguras daļu.
 • Gurni – lieliska izvēle, ja meitene vēlas izcelt jutekliskumu un kaislīgumu.
 • Potīte – šeit fēniksa tetovējumu var uzklāt gan sievietes, gan vīrieši.Gatavojoties uztaisīt fēniksa tetovējumu, veltiet uzmanību studijas izvēlei, kur jums palīdzēs pareizi izvēlēties attēla stilu, kas būs harmonijā ar jūsu ārieni un uz viena viļņa ar jūsu iekšējo noskaņu.

Raksts patika? Lūdzu, novērtējiet.
Uzmanību! Uzmanību! Raksts ir žurnālistu rakstīts un tam ir informatīvs raksturs. Visi attēli ir ilustratīvi un tika atlasīti, lai vizuāli papildinātu teksta materiālu. Ja esat atradis kļūdu vai nepiekrītat satura informācijai, lūdzu, informējiet mūs pa e-pastu [email protected]
SAZINĀTIES AR MUMS

Mēs izmantojam sīkfailus, lai uzlabotu jūsu pārlūkošanas pieredzi, rādītu personalizētu reklāmu vai saturu, kā arī analizētu mūsu trafiku. Nospiežot „Pieņemt“, jūs piekrītat sīkfailu izmantošanai.