Čūsku tetovējumi: Dizains & Nozīme - VeAn Tattoo
Čūska
5 akcijas piedāvājumi
no VeAn Tattoo!
Saņem SAVU atlaidi!

Tetovējums Čūska: simbolika,
izpildījuma stili, labākās vietas uz ķermeņa

Čūskas tetovējuma skice ir viena no populārākajām.

To izvēlas vīrieši un sievietes. Viss, pateicoties milzīgajai ideju, stilistisko risinājumu izvēlei. Dažādas izpildīšanas tehnikas ļauj izveidot uz cilvēka ķermeņa patiesu šedevru, parādīt savu individualitāti, realizēt interesantas ieceres. Tēlam var būt dažādas nozīmes. Tāpēc, pirms taisīt Čūskas tetovējumu, jāpārdomā pat smalkākās darba detaļas. Un ir ļoti svarīgi atrast pieredzējušu, profesionālu tetovētāju.

Tetovējums Čūska
Tetovējums Čūska
Tetovējums Čūska

Vēsture diktē nozīmi

Senās tautas pielūdza čūsku, jo uzskatīja to par bīstamu dievišķu būtni.

Saskaņā ar vēsturi, čūskai bija maģiskas spējas, viņa spēja kārdināt, apreibināt, dāvināt varu un spēku. Taču tā ir tikai vispārēja nozīme.

Tetovējums Čūska
Tetovējums Čūska

Katra atsevišķa tauta asociēja tēlu ar kaut ko savu: • Grieķi zīmēja čūskas kā gudrības, senu zināšanu tēlu;
 • Ēģiptieši uzskatīja tās par nemirstīgām, svētām būtnēm;
 • Kristiešiem bija negatīva nozīme, čūska tika asociēta ar kārdinājumu, sliktiem nodomiem;
 • Japāņi, pretēji, čūsku asociēja ar sievišķīgumu, pievilcīgumu, seksualitāti;
 • Budistiem čūska bija taisnīguma, patiesas mātes lomas simbols;
 • Indieši pielūdza čūsku un cerēja uz ilgu, nodrošinātu dzīvi.
Tetovējums Čūska
Tetovējums Čūska
Tetovējums Čūska

Ko Čūskas tetovējuma skice nozīmē šodien?

To izvēlas cilvēki, kas vēlas vairot savu seksualitāti, pievilcīgumu. Kā arī tie, kas plāno sākt dzīvi no baltas lapas, gaida pozitīvas pārmaiņas. Šāds tēls sola atdzimšanu, atjaunošanos, labklājību visos aspektos.

Tetovējums Čūska
Tetovējums Čūska
Kādu stilu izvēlēties?

Čūskas tetovējuma skice izskatās pievilcīgi jebkurā stilā.

Taču dažus no stiliem izvēlas biežāk, kā citus.

 • Akvarelis – ļauj nodot vieglumu, tēla gaisīgumu. Priecē ar spilgtiem toņiem, negaidītām krāsu pārejām. Ataino kreatīvu pieeju attēla izpildīšanai, domāšanas un rakstura neordinārumu.
 • Oldschool – demonstrē ainu spilgtās krāsās, prioritāri, sarkanā, melnā. Var izmantoties, lai atklātu mīlestības motīvus, traģiskus un skumjus sižetus.
 • Ģeometrija – apvieno sevī dažādas figūras, ornamentus. Čūskas tetovējuma skicei šajā stilā bieži ir maģiska nozīme, tā apbur ar savu reālistiskumu, 3d formātu.
 • Grafika – primāri parāda meistara profesionalitāti. Čūska tetovējumam šajā stilā var kļūt par patiesu šedevru. Attēls ir it kā uzzīmēts ar zīmuli. Izskatās ļoti skaisti, neparasti, oriģināli.
 • Neo Traditional – izbrīna ar pārāk spilgtiem, bet vienkāršiem tēliem. Svarīgākā loma meistara rokās ir pigmentam. Sīkas detaļas, skaidrs zīmējums ir otrajā plānā.
 • Reālisms – ļauj precīzi nokopēt attēlu no fotogrāfijas, kvalitatīvi, izmantojot sīkas detaļas.

Tetovējums Čūska
Tetovējums Čūska
Tetovējums Čūska
Kur uztaisīt Čūskas
tetovējumu?

Lai noteiktu vietu, skaidri jāsaprot, kāds izmērs būs tetovējumam.

Apjomīgas, plaša mēroga kompozīcijas labāk taisīt uz muguras, lāpstiņām, pleca, uz visas kājas virsmas. Interesanti izskarās kompakta Čūskas tetovējuma skice uz kakla, pakauša, atslēgas kaula. Čūsku ar ziediem, sirdi, galvaskausu vai citiem elementiem var uztaisīt uz jostasvietas, diafragmas zonas vai ribām. Uz plaukstas locītavas un pēdas bieži izvieto krāsainas kompozīcijas, kas izbrīna ar reālistiskumu, izpildījuma precizitāti.

Čūskas tetovējuma skici izvēlas gan vīrieši, gan sievietes. Šādi ķermeņa rotājumi ir kolosāli populāri. Tāpēc, ja ir radusies ideja uztaisīt līdzīgu tetovējumu – var vērsties pēc konsultācijas VeAn Tattoo salonu tīklā. Kāpēc šeit? Tikai pieredzējuši meistari, sertificēts aprīkojums, apmierināti klienti un pozitīvas atsauksmes – priekšrocības, kāpēc jāizvēlas tieši VeAn. Izvēlieties – un nāciet pēc kvalitatīva, stilīga un oriģināla tetovējuma uz VeAn saloniem!

Raksts patika? Lūdzu, novērtējiet.
Uzmanību! Uzmanību! Raksts ir žurnālistu rakstīts un tam ir informatīvs raksturs. Visi attēli ir ilustratīvi un tika atlasīti, lai vizuāli papildinātu teksta materiālu. Ja esat atradis kļūdu vai nepiekrītat satura informācijai, lūdzu, informējiet mūs pa e-pastu [email protected]
SAZINĀTIES AR MUMS

Mēs izmantojam sīkfailus, lai uzlabotu jūsu pārlūkošanas pieredzi, rādītu personalizētu reklāmu vai saturu, kā arī analizētu mūsu trafiku. Nospiežot „Pieņemt“, jūs piekrītat sīkfailu izmantošanai.