Saņemiet 30% atlaidi pirmajam pakalpojumam VEAN TATTOO - VeAn Tattoo
Saņemiet 30% atlaidi pirmajam apmeklējumam!

Rezervējiet sesiju

un saņemiet 30% atlaidi pirmajam apmeklējumam!

Saņemiet 30% atlaidi savai pirmajai pakalpojumam VEAN TATTOO! Izmantojiet unikālo iespēju un sāciet savu tetovēšanas ceļojumu ar izdevīgiem nosacījumiem.

Jūs jau sen sapņojāt par kaut ko īpašu? Tagad jums ir unikāla iespēja saņemt 30% atlaidi savam pirmajam pakalpojumam mūsu salonā. Mūsu profesionālie meistari ir gatavi īstenot jūsu idejas dzīvē. Pasteidzieties, akcija ir spēkā ierobežotu laiku!


Nosacījumi:

  • 30 procentu atlaide tiek piedāvāta pirmajam pakalpojumam VEAN TATTOO tīklā. Nepalaidiet garām iespēju saņemt kvalitatīvus pakalpojumus par samazinātu cenu.
  • Akcija ir spēkā no 01.06.24 līdz 30.06.24. Visi pakalpojumi, kas veikti šajā periodā, piedalās akcijā, ja dalība tiek apstiprināta reģistrācijas laikā.
  • Atlaide tiek piešķirta tikai par pirmo pakalpojumu. Atkārtoti pakalpojumi nepiedalās akcijā. Tāpēc pārliecinieties, ka izmantojat šo iespēju pirmajā vizītē VEAN TATTOO.
  • Rezervācija ir obligāta. Lai rezervētu, aizpildiet zemāk esošo formu. Rezervācija tiek apstiprināta tikai pēc tam, kad ar jums sazinās tiešsaistes konsultants.
  • Atlaides un akcijas nesummējas. Ja pakalpojums piedalās citās akcijās vai ir spēkā citas atlaides, tiek piemērota tikai viena, visizdevīgākā akcija.
  • Vietu skaits ir ierobežots. Rezervācija tiek veikta rindas kārtībā, tāpēc iesakām pierakstīties iepriekš, lai izmantotu piedāvājumu un nodrošinātu sev vēlamo laiku. Nepalaidiet garām šo lielisko iespēju un plānojiet savu vizīti savlaicīgi.

Ātra reģistrācija

Aizpildiet savus datus un gaidiet konsultanta zvanu

Esi informēts par visām mūsu jaunumiem

Mēs izmantojam sīkfailus, lai uzlabotu jūsu pārlūkošanas pieredzi, rādītu personalizētu reklāmu vai saturu, kā arī analizētu mūsu trafiku. Nospiežot „Pieņemt“, jūs piekrītat sīkfailu izmantošanai.