Trash polka tetovējumi: Izpildījuma tehnika un raksturīgās iezīmes. Populāri varianti. - VeAn Tattoo
Trash polka
5 akcijas piedāvājumi
no VeAn Tattoo!
Saņem SAVU atlaidi!

Ko slēpj trash polka tetovējumi

Trash polka ir samērā jauns tetovējumu stils ar Austrumeiropas novirzi, tas nelīdzinās pārējām plūsmām.

To radīja tetovēšanas meistari Simona Pfaffa un Folkners Merski Vācijā. Šī virziena darbi pirmoreiz parādījās tikai 20 gadus iepriekš. Skices šajā stilā atgādina kolāžas, kas apvieno reālistiskus elementus ar abstraktām un sireāliskām formām. Trash polka stilu raksturo arī intensitāte. Šāds efekts nosaka tikai sarkanās un melnās krāsas izmantošanu, kas rada haotiskas sajūtas. Dažreiz, kontrasta radīšanai var pievienot zilo krāsu.

Trash polka stila tetovējumu dizains pamatā ietver:

 • sarežģītas ģeometriskās figūras un to kombinācijas.
 • Punkti, krāsas triepieni, šļakatas, izplūdušas krāsas, asas svītras, traipi.
 • Dzīvnieki, cilvēki un izdomāti tēli.
 • Vārdi, fotoreālistiskas detaļas, kaligrāfija utt.Galvenais trash stila tetovējuma uzdevums – pavēstīt dramatisku stāstu, turklāt izdarīt to maksimāli ekstravaganti.

trash polka tetovējumi
Trash polka stilu
trash polka tetovējumi

Izpildījuma tehnika un
raksturīgās iezīmes

Trash polka ir dažādu komponentu sajaukums, tie pirmajā acu uzmetienā šķiet nesavienojami.

Kompozīcijas pamatā var būt reāla fotogrāfija, kas ir izpildīta vai apstrādāta melnbaltā filtrā. Vēlāk meistars veiksmīgi kombinē un izmanto tradicionālus grafiskos elementus, uzrakstus, un kaligrāfiju, kas minēti augstāk. Tādējādi, tiek izveidotas spilgtas un interesantas kolāžas, kuras it kā mudina uz kustību, bet tajā pašā laikā paliek harmoniskas.

Trash polka svarīgākās iezīmes:

 • Tetovējumi atšķiras ar ekspresiju un ievērojamu emocionālo izteiksmīgumu. Šāda ķermeņa māksla var paust konkrētas jūtas, pārdzīvojumus, idejas. Katram darbam ir savs sižets un dziļš simbolisms.
 • Konceptuālums un daudz svaigu ideju.
 • Spilgtu un piesātinātu krāsu izmantošana.
 • Neparedzamība, kontrasts un neticama kompozīcija. Mākslinieki veido kontrastu, pateicoties veiksmīgai sarkanās un melnās krāsas izmantošanai, tukšai un aizpildītai telpai, kā arī dinamiskām un secīgām detaļām.
 • Šis stils ir ļoti elastīgs un atvērts individuālai daiļradei un pašizpausmei.Trash polka ir jaudīgas enerģijas, estētikas un izteiksmīguma sajaukums, kas izpaužas caur ķermeņa mākslas grafisko mākslu.

trash polka tetovējumi
trash polka tetovējumi

Populāri varianti sievietēm

 1. Bite
  1. Tetovējums ar spilgtu biti simbolizē cītīgu darbu, nenogurdināmību un uzticību darbam. Šie lieliski organizētie kukaiņi var asociēties arī ar ģimeni un ciešu saikni ar tuviniekiem, tā kā viņi organizēti strādā kopā par labu stropam. Dažiem cilvēkiem bites nozīmē uzticību vai motivāciju godprātīgam darbam. Kukaiņa tēls ir labi piemērots atainošanai trash polka stilā, to var labi kombinēt ar ģeometrisko stilu. Tajā pašā laikā bite – tā ir būtne, kas spēj par sevi pastāvēt par jebkuru cenu.
 2. Kareivīgu amazoņu attēls
  1. Antīkajā mitoloģijā par amazonēm sauca kareivīgu cilti, kas sastāvēja tikai no sievietēm. Trash polka estētika var ietvert šo spēcīgo un meistarīgo karotāju attēlus. Tetovējumu skices var tikt rotātas ar dabas elementiem, autentiskiem amazoņu simboliem vai atribūtiem. Tajā pašā laikā spilgtas krāsas, drosmīgas kontūras un cieša uzmanība detaļām piešķir attēliem dziļumu un izteiksmīgumu. Tetovējumi ar amazonēm simbolizē gudrību, spēku un nepakļāvību.
 3. Lapsa
  1. Šis viltīgais, bet vienlaikus skaistais un ārkārtīgi gudrais dzīvnieks ir izplatīts tēls sieviešu tetovējumiem trash polka stilā. Tā lieliski izskatās sarkanā un melnā krāsā. Nereti skices attēlo daļu no atkailināta skeleta vai šī dzīvnieka galvaskausa, tiek izmantoti dažādi gotiski priekšmeti. Lapsas simbolizē smalkumu, intelektu, viltību, sievišķību un seksualitāti. Vienās kultūrās šie dzīvnieki tiek uzskatīti par maģiskiem, kas spēj pārvērsties cilvēkos, citās – lapsas ir meža un pašas mātes dabas sargātājas.

trash polka tetovējumi
trash polka tetovējumi
trash polka tetovējumi

Populāri varianti vīriešiem

 1. Lauva
  1. Vīriešu lauvas tetovējumi trash polka stilā izskatās tiešām iespaidīgi. Lauva bieži tiek attēlots ar atvērtu muti un atkailinātiem zobiem. Šāds žests var būt sava veida brīdinājums. Šis lielais kaķis simbolizē drosmi un bezkaislīgumu. Tas tiek uzskatīts arī par dzīvnieku pasaules karali. Dažiem cilvēkiem lauvas simbolizē ģimeni, jo dzīvo barā un ir ļoti atkarīgi viens no otra.
 2. Pūce
  1. Vēl viens spilgts tēls ir pūce. Tā simbolizē gudrību un zināšanas, prasmi gaidīt un uzbrukt, kad tas ir nepieciešams. Šis putns no seniem laikiem asociējas ar maģiju, visu mistisko un paranormālo. “Pūces nav tas, kas liekas” – saka 90.gadu populāra televīzijas seriāla varoņi, un tam ir grūti nepiekrist.
trash polka tetovējumi
trash polka tetovējumi

Citi izplatīti dzimumneitrāli varianti:

 • Kinematogrāfiski tetovējumi, kas attēlo fragmentus no mīļākajām filmām, seriāliem, multfilmām un animē. Šādi attēli var pavēstīt personīgu stāstu, īpaši ja kolāžai pievieno vārdus, frāzes vai teicienus.
 • Sarežģītas mozaīkas vai ģeometriski priekšmeti, drosmīgas to kombinācijas.
 • Abstraktu līniju, plankumu, ornamentu un punktu kombināciju apvienojums ar reālistisku dzīvnieku vai atsevišķu to daļu attēlojumu. To vietā var tikt uzklāti arī cilvēku portreti.Trash polka ir unikāls stils, kas nozīmē kolāžu no emocijām un simboliem. Katrs tetovējums veido patiesu dramatisku ainu. Bet, pateicoties šī virziena elastīgumam, attēli ir spējīgi attēlot jebkuras abstrakcijas vai konceptus. Tā nav vienkārši ķermeņa māksla, bet patiesa dumpinieciska ķermeņa valoda, kas pavēsta personīgu stāstu, kā arī pauž cilvēka gaumi un vērtības.

Raksts patika? Lūdzu, novērtējiet.
Uzmanību! Uzmanību! Raksts ir žurnālistu rakstīts un tam ir informatīvs raksturs. Visi attēli ir ilustratīvi un tika atlasīti, lai vizuāli papildinātu teksta materiālu. Ja esat atradis kļūdu vai nepiekrītat satura informācijai, lūdzu, informējiet mūs pa e-pastu [email protected]
SAZINĀTIES AR MUMS

Mēs izmantojam sīkfailus, lai uzlabotu jūsu pārlūkošanas pieredzi, rādītu personalizētu reklāmu vai saturu, kā arī analizētu mūsu trafiku. Nospiežot „Pieņemt“, jūs piekrītat sīkfailu izmantošanai.