Tetovējumi uz rokas: Sieviešu & Vīriešu. Dizains un nozīme. - VeAn Tattoo
Tetovējums uz rokas
5 akcijas piedāvājumi
no VeAn Tattoo!
Saņem SAVU atlaidi!

Tetovējums uz rokas

Rokas vienmēr ir bijušas svarīgs informācijas avots par cilvēku, bet, izplatoties tetovējumu kultūrai, pašizpausmes un savas individualitātes demonstrēšanas paņēmienu ir kļuvis daudz vairāk.

Vēl, roka ir pietiekami liels audekls zīmējumam, kas ļauj realizēt drosmīgākās un sarežģītākās idejas bez ierobežojumiem.

Tetovējums uz rokas ir vienādi populārs gan vīriešu, gan sieviešu vidū, un tam ir vairāki iemesli:

  • Ideāla vieta pirmajam tetovējumam: uz rokas ir laukumi ar mērenu juteklīgumu, kas ļaus uzklāt pirmo zīmējumu. Nezinot savu sāpju slieksni un bez iespējas morāli sagatavoties procedūrai, pirmoreiz uztaisīt tetovējumu var būt sāpīgāk stresa dēļ.
  • Tetovējumu uz rokas ir viegli un ērti kopt, izpildot visas procedūras bez citu cilvēku palīdzības (kas ir mazāk reāli gadījumā ar tetovējumu uz muguras, piemēram).
  • Praktiska vieta zīmējumam – tetovējumu uz rokas var paslēpt zem džempera vai krekla piedurknes, kas ir ļoti aktuāli biroja darbiniekiem, kas sapņo par tetovējumu.
  • Var uztaisīt gan atsevišķu zīmējumu, gan uztaisīt “piedurkni” vai “puspiedurkni”. Vai var sākumā uztaisīt vairākus tetovējumus uz rokas, bet vēlāk apvienot tos kompozīcijā.Lai kā arī būtu, tetovējumam uz rokas ir vairākas priekšrocības, pateicībā kurām tieši šī ķermeņa daļa ir populārākā tetovējumu plānā.

Tetovējums uz rokas
Tetovējums uz rokas

Praktiskas un ne ļoti praktiskas
rokas daļas tetovējumam

Kā jau minējām, roka – tā ir plaša telpa tetovēšanas meistara fantāzijai.

Bet, ņemot vērā mūsdienu tetovēšanas mākslas attīstību, kas ļauj uzklāt attēlu praktiski uz jebkuras ķermeņa daļas, nav nekādu ierobežojumu zīmējuma radīšanas ziņā. Tajā pašā laikā ir dažas nianses, kas skar šāda tetovējuma kopšanu un nēsāšanu. Bet par visu pēc kārtas. Tā, vietas, kur var uzklāt tetovējumu uz rokas:

  • tetovējums uz rokas augšējās daļas, vienkāršāk runājot, uz pleca;
  • iekšējā pleca daļa;
  • apakšdelms (ārējā vai iekšējā daļa);
  • plaukstas locītava;
  • pirksti;
  • plaukstas (ļoti reti, bet gadās).Plecs (runa tagad ir par ārējo pusi) un apakšdelms ir ne tikai populārākās, bet arī praktiskākās vietas tetovējumam, jo šajās vietās jutīgums ir zemāks, un šī rokas daļa nesaskaras ar ķermeni, kas mazina traumētā ādas laukuma kairinājumu. Šos tetovējumus nepieciešamības gadījumā var apslēpt zem drēbēm (pat ja jums ir uztetovēta “piedurkne”, bet tikai tad, ja tā neiziet aiz delnas robežām).

Tetovējums uz rokas
Tetovējums uz rokas
Tetovējums uz rokas

Iekšējo pleca pusi reti izmanto kā laukumu zīmējumiem, jo tā ir apslēpta no svešām acīm un ir piemērota individuāliem nelieliem tetovējumiem (piemēram, uzraksti, vai mazi simboliski attēli).

Turklāt, jūtīgums šeit ir augstāks, bet āda pastāvīgi saskaras ar drēbēm kustības laikā. Bet iekšējo apakšdelma daļu pietiekami bieži izvēlas kā vietu tetovējumam.

Tetovējums uz plaukstas locītavas, īpaši no iekšējās puses, ir ļoti izplatīts un eksistē daudz skiču variantu. Tetovējums uz plaukstas locītavas ir ļoti simbolisks, neliels un elegants. Tā ir mīļākā vieta, lai uzklātu pāru tetovējumus.

Tetovējums uz plaukstas locītavas no ārējās puses ir ne pārāk izplatīts sāpīgu sajūtu dēļ. Bet tajā pašā laikā tas ir ļoti populārs jauniešu vidū – tas ir drosmīgs solis, jo šādu tetovējumu ir faktiski neiespējami noslēpt, tāpēc ļoti svarīgi jāizvēlas skice un meistars. Analoģiski ir ar tetovējumiem uz pirkstiem.

Jāņem vērā arī tas fakts, ka atklātos ādas laukumos – plaukstas locītava, pirksti un plaukstas, āda pastāvīgi kontaktē ar drēbēm, ziepēm, ūdeni, bet locītavas saliecas, kas izraisa permanentu ādas atjaunošanos, tāpēc jūsu tetovējums šajās vietās var būt ne tik ilglaicīgs, kā pasargātākās vietās.

Ir svarīgi konsultēties ar meistaru pirms tetovējuma taisīšanas uz plaukstas locītavas, lai piemeklētu veiksmīgāko skici un tehniku. Kā arī visu rūpīgi apdomātu.

Tetovējums uz rokas
Tetovējums uz rokas

Sieviešu tetovējumi uz rokas

Tetovējumi sievietēm un meitenēm vairākumā gadījumā atspoguļo patīkamas emocijas, nozīmīgus datumus vai patīkamas atmiņas, jo tajos ir šifrēta individuāla nozīme.

Ja jūs vēlaties uz savas rokas attēlot kaut ko simbolisku, pirms skices radīšanas ieteicams uzzināt par vispārpieņemto attēla nozīmi, lai neiekļūtu neērtā situācijā.

Neskatoties uz to, ka mūsdienās ir liela daudzveidība ar stiliem un formām sieviešu tetovējumiem uz rokas, sievietes vienalga visbiežāk izvēlas ziedus vai mīļas, izsmalcinātas kompozīcijas.

Roze, lotoss un lilija – ir izplatītākie ziedi apjomīgiem tetovējumiem, pa to laiku, kamēr nelielus, elegantus tetovējumus minimālisma stilā veido no margrietiņām, magonēm, vijolītēm un neaizmirstulītēm. Katram ziedam ir sava nozīme, kas bieži ietekmē attēla izvēli. Daudz biežāk sieviešu tetovējumu uz rokas nozīme nav tik acīmredzama, kā var likties pirmajā acu uzmetienā, turklāt, veidojot individuālas skices, tām nereti tiek piešķirta sava nozīme.

Tetovējums uz rokas
Tetovējums uz rokas
Tetovējums uz rokas

Mīļi dzīvnieki, putni un zivtiņas ir otrajā vietā pēc ziedu motīviem.

Sievietes un meitenes ne bieži taisa tetovējumus ar vilkiem un lauvām, dodot priekšroku lapsām un kaķiem. Šos dzīvniekus izvēlas spilgtas un drosmīgas, harizmātiskas personības, radošas un sievišķīgas būtnes. Bet putni var būt dažādākie – sākot ar kolibri, beidzot ar flamingo.

Jāpiemin arī mītiskas būtnes un stilizētas zodiaka zīmes, kas ir ne tikai skaistas, tām piemīt arī dziļa nozīme. Piemēram, fēnikss ir putns, kas simbolizē atdzimšanu un pārdzimšanu, jaunas dzīves sākumu; vienradzis – tiekšanās pie sapņa, bet zelta zivtiņa liecina par vēlēšanās izpildīšanu.

Nezaudē savu popularitāti uzraksti, nozīmīgi datumi un vārdi, kas aktualizē skaistu šriftu svarīgumu, pārsvarā, to, kas izpildīti rokrakstā.

Pēdējā laikā ir ļoti populāri akvareļu putnu un dzīvnieku tetovējumi, kā arī tetovējumi reālisma stilā. Un var apmaldīties milzīgajā sieviešu tetovējumu variantu jūrā: minimālisms, reālisms, linework un blackwork, jauni stili, kas tikai tagad parādās tetovējumu cienītāju dzīvē, bet jau satrauc tetovēšanas mākslas cienītāju prātus.

Uzmanību! Uzmanību! Raksts ir žurnālistu rakstīts un tam ir informatīvs raksturs. Visi attēli ir ilustratīvi un tika atlasīti, lai vizuāli papildinātu teksta materiālu. Ja esat atradis kļūdu vai nepiekrītat satura informācijai, lūdzu, informējiet mūs pa e-pastu [email protected]
SAZINĀTIES AR MUMS

Mēs izmantojam sīkfailus, lai uzlabotu jūsu pārlūkošanas pieredzi, rādītu personalizētu reklāmu vai saturu, kā arī analizētu mūsu trafiku. Nospiežot „Pieņemt“, jūs piekrītat sīkfailu izmantošanai.