Tetovējumi, kas nes veiksmi: veidi, dizaina varianti - VeAn Tattoo
Tetovējumi, kas nes veiksm
5 akcijas piedāvājumi
no VeAn Tattoo!
Saņem SAVU atlaidi!

Tetovējumi, kas nes veiksmi:
veidi, dizaina varianti

Tetovējumi – populārs ķermeņa mākslas veids.

Cilvēki uzklāj zīmējumus uz ķermeņa, lai paustu individualitāti un pavēstītu par savām pārliecībām, atzīmētu svarīgu notikumu vai paustu jūtas. Tetovējumi ir bieži saistīti ar atmiņām un pozitīvām emocijām. Citi izplatīti iemesli uzsist tetovējumu – veiksmes piesaistīšana un aizsardzība no nepatikšanām.

Daži skaitļi, augi, dzīvnieki un priekšmeti ir vispāratzīti vēlmju piepildīšanas simboli. To vidū var atzīmēt četrlapu āboliņu, pakavu, sapņu ķērāju, krītošu zvaigzni. Citi simboli sola laimi un labklājību noteiktu kultūru pārstāvjiem. Zviedrijā veiksmes simbols ir Dala zirgs, Ķīnā – sikspārņi, Tuvo Austrumu valstīs hamsa (plaukstas attēls), Ēģiptē – skarabejs, Anglijā – zīles.

Neatkarīgi no izglītības līmeņa, uzskatu plašuma, māņticības un aizspriedumiem daudzi cilvēki ar veiksmes simboliku saista cerību uz labāku nākotni. Tetovējumi, kas nes veiksmi – vienlaikus ir maģiski talismani un spilgti, stilīgi ķermeņa rotājumi, kas ir papildus iemesls griezties tetovēšanas salonā.

Tetovējumi, kas nes veiksm
Tetovējumi, kas nes veiksm

Izplatīti tetovējumi, kas nes veiksmi

Pateicoties dažādiem dizaina variantiem, vispāratzīti veiksmes simboli var kļūt par unikālu tetovējumu.

Tetovējumus, kas nes veiksmi, izpilda dažādos stilos, izmantojot melnu vai krāsainu tinti. Lai personalizētu ķermeņa attēlus, var pievienot uzrakstu un citātus, kombinēt simbolus un eksperimentēt ar krāsu noformējumu. Populāri tetovējumi, kas pievilinās fortūnu un kalpos par stimulu vēlmju izpildei:

 1. Bambuss.
  1. Laimīgs augs no Fen-Šui prakses. Seši bambusa zari ir jaudīgs veiksmes talismans, divi zari – laimīgas mīlestības vēstnesis. Tetovējums ar bambuku piesaista pozitīvo enerģiju.
 2. Punkts ar komatu.
  1. Minimālisma dizains, lai sasniegtu iekšējo harmoniju, izveidotu saikni ar Visumu, saņemtu aizsardzību un aizbildniecību no augstākiem spēkiem.
 3. Lotosa zieds.
  1. Zieds austrumu kultūrās ir bagātības un labklājības simbols. Papildus nozīmes – tīrība un garīgums, pašpilnveidošanās un mērķu sasniegšana.
Tetovējumi, kas nes veiksm
Tetovējumi, kas nes veiksm
Tetovējumi, kas nes veiksm
 1. Sakrustoti pirksti.
  1. Nozīmē cerību, ka vēlmes tiks piepildītas un pārliecinātību par saviem spēkiem. Simbols asociējas ar uzvaru un iecerēto plānu izpildi.
 2. Koi zivs.
  1. Ķīnas kultūrā personificē bagātību un labklājību. Papildus nozīmes – harmonijas sasniegšana un uzticēšanās tradīcijām.
Tetovējumi, kas nes veiksm
Tetovējumi, kas nes veiksm
 1. Saulespuķe.
  1. Personificē mošanos, tieksmi pie gaismas un garīgām vērtībām, labklājību un problēmu risināšanu. Saulespuķes tetovējums palīdzēt atrast izeju no sarežģītas situācijas.
 2. Pūķis.
  1. Viena no spēcīgākajām zīmēm austrumu kultūrā. Nes veiksmi un bagātību. Simbolizē varu, spēku un uzvaru pār ienaidniekiem.
 3. Maneki neko.
  1. Saskaņā ar Japāņu mitoloģiju, kaķis, kas ir pacēlis augšup priekšķepu, piesaista naudu un veiksmi. Veclaiku talismans nes jebkuras lietas, priekšmetus un nemateriālās vērtības, kuras vēlas tetovējuma īpašnieks.
Tetovējumi, kas nes veiksm
Tetovējumi, kas nes veiksm
Tetovējumi, kas nes veiksm
 1. Foo Dog.
  1. Viens no svarīgākajiem japāņu simboliem – suns ar lauvas krēpēm. Saskaņā ar senu leģendu, mītiskais dzīvnieks pasargā mājas no apzagšanas, laupīšanas un citām nepatikšanām. Uz cilvēka ķermeņa attēls nozīmē aizsardzību no tumšajiem spēkiem, grūtību pārvarēšanu un problēmu risināšanu.
 2. Peonijas zieds.
  1. Nes veiksmi romantiskās attiecībās. Tetovējums ir piemērots cilvēkiem, kas sapņo par laimīgu mīlestību un vēršas pie augstākiem spēkiem ar lūgumu sameklēt mīļoto.
Tetovējumi, kas nes veiksm
Tetovējumi, kas nes veiksm
 1. Veiksmes mezgls.
  1. Zīme tiek plaši izmantota Fen Šui praksē, lai sasniegtu labklājību un iekšējo harmoniju. Simbolizē nepārtrauktu pārpilnības un labklājības plūsmu.
 2. Viļņi uz ūdens virsmas.
  1. Saskaņā ar austrumu priekšstatiem, ir nesaraujama saikne starp ūdeni, karjeras izaugsmi un naudas plūsmu. Kustīgs ūdens dāvā arī miera un harmonijas sajūtu.
 3. Lavandas zieds.
  1. Personificē veiksmi un piepildītas vēlēšanās, maģiskās spējas un augstāko spēku aizsardzību. Citas interpretācijas – augsts sociālais statuss un karaliska izsmalcinātība.
Tetovējumi, kas nes veiksm
Tetovējumi, kas nes veiksm
Tetovējumi, kas nes veiksm
 1. Zilonis.
  1. Labklājības un ilgmūžības zīme, liecina par fizisko veselību un laimīgu mīlestību. Ziloņa tetovējums nozīmē arī ģimenes vērtību atbalstīšanu, spēku un gudrību.
 2. Varavīksne.
  1. Labklājības un dzīves simbols, liecina par piepildītām vēlēšanām un bagātību.Tīģera, lauvas, vilka, lāča un citu totēma dzīvnieku attēli nozīmē saikni ar augstākiem spēkiem, dievu un garu aizsardzību. Šādi tetovējumi piesaista veiksmi un vienlaikus pasargā no nepatikšanām. Alternatīvs dizaina variants – zodiaka zīme. Saskaņā ar astroloģija zodiaka zīmes simbols pozitīvi ietekmē cilvēka dzīvi. Zvaigžņu savienība pareģo labklājību un veiksmīgumu.

Tetovējumi, kas nes veiksm
Tetovējumi, kas nes veiksm

Kur izvietot tetovējumu,
kas nes veiksmi

Lai izvietotu tetovējumus, kas nes veiksmi, ir piemērotas dažādas ķermeņa daļas.

Bieži tie ir nelieli attēli, kas izvietoti vietās, kuras visi neredz. Tetovējumus taisa uz muguras un krūtīm, rokām un kājām, plaukstām un pēdām, kakla, plaukstas locītavām un potītēm. Ķermeņa zīmējumus, kas piesaista veiksmi, izmanto, lai aizpildītu “piedurni” un citus plaša mēroga kompozīcijas.

Raksts patika? Lūdzu, novērtējiet.
Uzmanību! Uzmanību! Raksts ir žurnālistu rakstīts un tam ir informatīvs raksturs. Visi attēli ir ilustratīvi un tika atlasīti, lai vizuāli papildinātu teksta materiālu. Ja esat atradis kļūdu vai nepiekrītat satura informācijai, lūdzu, informējiet mūs pa e-pastu [email protected]
SAZINĀTIES AR MUMS

Mēs izmantojam sīkfailus, lai uzlabotu jūsu pārlūkošanas pieredzi, rādītu personalizētu reklāmu vai saturu, kā arī analizētu mūsu trafiku. Nospiežot „Pieņemt“, jūs piekrītat sīkfailu izmantošanai.