Tetovējums uz kājas: Tetovējuma uzklāšanas māksla - VeAn Tattoo
Tetovējuma uzklāšanas māksla: zīmējumi uz kājām un to īpatnības
5 akcijas piedāvājumi
no VeAn Tattoo!
Saņem SAVU atlaidi!

Tetovējuma uzklāšanas māksla:
zīmējumi uz kājām un to īpatnības

Neformālākais tetovējums, ja to var tā nosaukt, tas ir zīmējums uz kājas.

Tā īpašniekam tetovējums ir vienmēr redzams, pārējiem – atkarībā no tetovējuma nēsātāja vēlmes. Tetovējums uz kājas, sieviešu vai vīriešu, vienmēr izraisa ziņkārību no apkārtējo puses. Ne katrs izlemj par labu tik drosmīgai rīcībai. Bet tas, kurš ir izlēmis, noteikti nenožēlos, ja tetovējumam būs dziļa jēga un labs stilistisks izpildījums. Ja jūs esat nolēmuši uztaisīt zīmējumu uz kājas, ieklausieties mūsu rekomendācijās. Tās tiešām noderēs, palīdzēs jums mijiedarboties ar meistaru, runāt ar viņu vienā valodā. Atcerieties, ka harmoniska sadarbība ar ķermeņa mākslas industrijas speciālistu šajā gadījumā ir skaistuma, drošības un veselības pamats.

Tetovējums uz kājas

Kāpēc tetovējumus taisa
uz kājām: darba specifika ar
apakšējām ekstremitātēm

Pirātu laiki ar viņu iespaidīgajiem zīmējumiem uz ķermeņa ir piemirsti, bet visi atceras par to, ka tetovējumi – tas jau nav modes kliedziens, bet pilnvērtīga māksla.

Protams, runa ir par tetovējumiem, kurus izpilda pieredzējuši meistari, drošās, mūsdienīgās tetovēšanas studijās. Jauni tetovēšanas speciālisti, kā arī meistari ar pieredzi pastāstīs jums par to, ka zīmējumiem uz kājām vienmēr ir paaugstināts pieprasījums. Tam ir skaidrojums, kas slēpjas priekšrocībās.

Tetovējums uz kājas
Tetovējums uz kājas
Tetovējums uz kājas

Sīkāk šeit:

 • Taisīt tetovējumus uz kājām nav tik sāpīgi, kā citās ķermeņa daļās. Sāpju līmenis samazinās, jo šajā ķermeņa daļā ir tauku slānis. Ja jūs nespējat izturēt sāpes, bet vēlaties iegūt modernu tetovējumu, taisiet to uz kājas.
 • Tetovējumi lieliski tiek galā ar ādas seguma trūkumiem, tā deformācijām. Ja vēlaties noslēpt vecas rētas, tad zīmējums uz ķermeņa ir tas, kas jums palīdzēs.
 • Tetovējumi uz kājām lēni “noveco”. Ādas segums apakšējo ekstremitāšu zonā ir samērā blīvs, tāpēc zīmējums ar laiku nedeformējas, tādējādi nezaudējot savu jēgu un stilistisko izpildījumu.
 • Arvien vairāk meiteņu vēlas uztaisīt tetovējumu uz kājas. Tādas pašlaik ir modes vēsmas. Atšķirība ir tikai tajā, kādus zīmējumus izvēlas spēcīgās un vājās cilvēces puses pārstāvji.Bieži var dzirdēt to, ka tetovējumi uz kājām ir domāti tikai jaunatnei. Mēs iebildīsim, šādu zīmējumu iegūt sapņo daudzi pieaugušie. Šajā jautājumā sadalījums vairāk vērojams dzimumu, nevis vecuma kategoriju vidū.

Tetovējums uz kājas
Tetovējums uz kājas

Tetovējums uz sieviešu
kājām: kāpēc vērts taisīt un
kādas ir tā īpatnības?

Sieviešu tetovējumi – tā ir tieksme izcelt savu būtību.

Maigi līniju izliekumi, izsmalcināti krāsu salikumi, oriģinālas kompozīcijas – šādi ir sieviešu zīmējumi uz ķermeņa, pat ja tie tiek izvietoti uz kājām.

Visbiežāk tetovējumiem uz kājām sievietes izvēlas sekojošas skices:

 1. Uzraksti un datumi.
  1. Vēlme iemūžināt zīmīgus notikumus ir cieņā daudzām dāmām. Lai vārdi un cipari neizskatītos skopi, tos papildina ar ornamentiem.
 2. Ķēdītes.
  1. Pagarināti zīmējumi uz kājas virsmas izskatās interesanti. Šāds noformējums izceļ sievietes kājas smalkumu.

Tetovējums uz kājas
Tetovējums uz kājas
Tetovējums uz kājas
 1. Abstrakcijas.
  1. Tās izvēlas drosmīgākās meitenes, jo šāda veida zīmējumiem nepieciešams mērogs, tas nozīmē, ka izpildes process var būt ilgs un sāpīgs.
 2. Floras un faunas pārstāvji.
  1. Dažādi augi un dzīvnieki ir populārāko meiteņu tetovējumu topā. Var taisīt maksimāli dabīgus tetovējumus, var izmantot humoru, multiplikācijas elementus (dzīvnieki no multenēm, komiksiem, animē).


Vai jūs esat pievērsuši uzmanību meitenēm ar tetovējumiem potītes un pēdas apvidū? Ziniet, jūsu priekšā ir bezbailīgas daiļā dzimuma pārstāves, jo taisīt tetovējumus šajā zonā nav diez ko patīkami. Taču skaistums prasa upurus. Tas ir par viņām.

Tetovējums uz kājas

Tetovējumi uz vīriešu kājām: kāpēc tie ir favorīti?

Jau izsenis vīriešu izceļ savu brutālumu ar varonīgiem darbiem.

Uzsist tetovējumu ar lielu virsmas laukumu tas arī savā ziņā ir varoņdarbs. Ja jūs esat stiprs un mērķtiecīgs, sapņojat par spilgtu tetovējumu, uztaisiet to uz kājas, bet ņemiet vērā sekojošo:

 1. Matiņu augšanas pakāpe.
  1. Jūs taču saprotat, ka zem apjomīga matiņu seguma ne visi tetovējumi izskatīsies interesanti, varbūt pat nebūs redzami vispār. Ja jūs ļoti vēlaties tetovējumu uz kājas, bet matiņu folikulu daudzums neļauj jums to izdarīt, izvietojiet ķermeņa zīmējumu augšējā gurna pusē.
 2. Ķermeņa reljefs.
  1. Ne visi attēli “iegulsies” uz kājas tās nelielā platuma dēļ. Bet pareizi piemeklējot tetovējumu var saņemt pienācīgu rezultātu.
 3. Stils.
  1. Šeit vispār nav ierobežojumu. Izvēlieties ko gribat, taču apspriediet ar meistaru, kurš sniegs vērtīgas rekomendācijas saistībā ar skices izmaiņām, kas var rasties jūsu anatomisko īpatnību dēļ.
Tetovējums uz kājas
Tetovējums uz kājas

Tetovējums uz kājām tas ir ķermeņa mākslas pakalpojums, kas ir pieejams ikvienam.

Jautājums, vai ir vērts to taisīt – nevis pieejamības, bet jēgas dēļ. Ja jums ķermeņa zīmējums ir tikai sekošana modes tendencēm, tad uzgaidiet ar lēmumu, padzīvojiet kādu laiku nerealizējot šo uzbāzīgo vēlmi. Ja jūs redzat, ka vēlme ir pazudusi, tad jums to arī nevajadzēja. Bet, ja vēlme uztaisīt spilgtu un stilīgu tetovējumu uz kājas nepazūd, jūs apzināties vēlmes nopietnības pakāpi, tad uz priekšu ceļā pie izciliem tetovēšanas meistariem! Parūpējieties par to, lai viss noritētu ne tikai skaisti, bet arī droši jūsu veselībai. Novēlam realizēt savu sapni dzīvē un izjust visu pozitīvo emociju spektru no jauna sasnieguma – tetovējuma uz kājas!

Uzmanību! Uzmanību! Raksts ir žurnālistu rakstīts un tam ir informatīvs raksturs. Visi attēli ir ilustratīvi un tika atlasīti, lai vizuāli papildinātu teksta materiālu. Ja esat atradis kļūdu vai nepiekrītat satura informācijai, lūdzu, informējiet mūs pa e-pastu [email protected]
SAZINĀTIES AR MUMS

Mēs izmantojam sīkfailus, lai uzlabotu jūsu pārlūkošanas pieredzi, rādītu personalizētu reklāmu vai saturu, kā arī analizētu mūsu trafiku. Nospiežot „Pieņemt“, jūs piekrītat sīkfailu izmantošanai.