Māksla, kas atdzīvojas: reālisms tetovēšanas kultūrā - VeAn Tattoo
Reālisms
5 akcijas piedāvājumi
no VeAn Tattoo!
Saņem SAVU atlaidi!

Māksla, kas atdzīvojas: reālisms tetovēšanas kultūrā

Reālisma tetovējums – mākslas darbs, kas izskatās tik dabiski, ka ir sarežģīti noticēt, ka tā nav fotogrāfija.


Darbi reālisma stilā ir slaveni ar savu neticamo detalizāciju un lielu ēnu un sarežģītu elementu daudzumu, kā arī spēju precīzi nodot priekšmeta patieso būtību.

Reālisms ir strauji iekarojis tetovēšanas industriju. Tiesa, apgūt šo tehniku ir smagi pat uz papīra. Taču paņemt tos pašus principus un pārnest tos ķermeņa mākslas pasaulē ir iespējams. Tas ir tas, uz ko mākslinieki tērē cītīgu treniņu gadus. Reālisma tetovējums, ko taisa nepieredzējis meistars vai tas, kurš nav mācījies konkrēto virzienu, var izvērsties katastrofā.

Reālistisku tetovējumu
Reālistisku tetovējumu
Reālistisku tetovējumu

Reālistisku tetovējumu īpatnības

Svarīgākais uzdevums reālisma stila tetovējumā ir maksimāli precīzi atainot reālas lokācijas, objektus, dzīvniekus, cilvēkus vai ainas.


Lai sasniegtu satriecošu 3D ilūziju, mākslinieki noķer un ataino sarežģītas detaļas, ēnas un krāsu gradientus ar augstu precizitāti. Lai atdzīvinātu zīmējumu, tetovēšanas meistari izmanto dažādas tehnikas un noteiktas viltības (piemēram, gatavi trafareti nekļūdainam rezultātam).

Gradienti ir nepieciešami tekstūras pievienošanai. Bet baltā krāsa ir spējīga izcelta noteiktus elementus un piešķirt tiem apjomīgāku izskatu, izmantojot atspīdumus (gaismas atstarošanas efekts). Katrs mākslinieks, kas strādā reālisma stilā, pilnībā pārvalda krāsu sajaukšanas un kombinēšanas mākslu.

Vēl viens svarīgs aspekts reālisma tetovējuma ir ēnas. Smalka gaismas un ēnas mijiedarbība sniedz attēliem apjomīgumu. Tetovēšanas meistariem parasti ir savas ēnu kartes un unikālas adatu kombinācijas. Veidojot skices, meistari izmanto tikai augstas kvalitātes attēlus vai fotogrāfijas. Tas ir nepieciešams, lai fiksētu pat smalkākās detaļas, tekstūras, atspīdumus, poras, grumbas utt.

Reālistisku tetovējumu
Reālistisku tetovējumu

Kā izvēlēties tetovējumu reālisma stilā un kam tie ir piemēroti

Kad jāizvēlas attēls, lai radītu skici reālisma stilā, pazūd jebkuri ierobežojumi.


Der viss, ko var ieraudzīt vai fiksēt ar kameru. Pārējais ir tetovēšanas meistara roku ziņā. Ņemot to vērā, ir dažas tēmas, kuras biežāk izvēlas reālisma tetovējumiem:

 • Portreti. Tie var būt mīļoto vai tuvo cilvēku attēli, slavenības, zinātnieki vai citi zināmi cilvēki, pat mājdzīvnieki.
 • Šausmīgas un asiņainas ainas šausmu filmu cienītājiem. Pateicoties šim tetovējumu stiliem, kino un komiksu varoņi atdzīvojas uz ķermeņa, pārsteidzot ar savu fotoreālistiskumu. Īpašu uzmanību ir pelnījusi skrāpējumu, asinsizplūdumu stilizācija, vaļējas rētas efekts utt.
 • Mīļāko filmu, seriālu un grāmatu varoņi.
 • Daba – vēl viena populāra tēma reālistiskiem tetovējumiem. Izvēlētie motīvi var variēties, sākot ar neticami detalizētiem un palielinātiem ziediem, beidzot ar dzīvniekiem vai liela mēroga ainavām.Reālisma tetovējumi ir piemēroti sievietēm un vīriešiem, kam ir radošs un brīvs raksturs. Turklāt, šī virziena izvēli var vērtēt kā izturības izpausmi, jo fotoreālistiskiem darbiem ir nepieciešams daudz laika, tātad arī daudz seansu. Šāda ķermeņa māksla ir piemērota arī cilvēkiem, kas nebaidās atrasties uzmanības centrā.

Reālistisku tetovējumu
Reālistisku tetovējumu
Reālistisku tetovējumu

Populāri reālistisku tetovējumu varianti sievietēm

Šis ķermeņa mākslas virziens sniedz tetovēšanas māksliniekiem izveidot pat vissarežģītākos attēlus.


Katra līnija un katra ēna pārvērš ādu trīsdimensiju mākslas audeklā. Kaut arī darbus reālisma stilā ierobežo tikai jūsu fantāzija, izcelsim dažas interesantas skiču idejas.

Reālistisku tetovējumu
Reālistisku tetovējumu
Reālistisks acu tetovējums

Viens no populārākajiem tēliem reālisma tetovējumā ir cilvēka acs tetovējumi ar visām sarežģītajām un detalizētākajām iezīmēm, ar visu dziļumu un pievilcīgumu.


Tos var izvietot uz pleca, kakla muguras daļā, uz atslēgas kauliem vai plaukstas aizmugurē. Jebkurā gadījumā, šāda ķermeņa daļa pieprasa no mākslinieka augstu meistarības līmeni un uzmanīgumu pret sīkumiem.

Reālistisku tetovējumu
Reālistisku tetovējumu
Reālistisku tetovējumu
Mūzikas instruments

Ja jūs nodarbojaties ar mūziku, jums, iespējams, ir cieša saikne ar savu instrumentu.


Mijiedarbība ar to mēģinājumu laikā var būt intīma un tuva. Padomājiet par reālistisku tetovējumu, lai parādītu pasaulei, kāda loma jūsu dzīvē ir konkrētam mūzikas instrumentam. Tādējādi, atmiņas un patīkams atgādinājums par ikdienas treniņu svarīgumu vienmēr būs blakus.

Citi izplatīti sieviešu reālisma stila tetovējumu motīvi:

 • Ziedi, koki un citi augi.
 • Ainavas un kosmiskie motīvi.
 • Juvelierizstrādājumi
 • Mākslas priekšmeti.
 • Kukaiņi (taureņi, dievlūdzēji, sienāži, sirseņi utt.).
 • Sveces, vāzes un citi ikdienā ierasti priekšmeti.
Reālistisku tetovējumu
Reālistisku tetovējumu
Populāri reālistisku tetovējumu varianti vīriešiem

Reālisma stils ļauj pārvērst savu ķermeni, kurš jau tā ir mākslas darbs, par patiesu šedevru.


Aplūkosim dažus populārus vīriešu reālistisko tetovējumu variantus, kas aizrauj iztēli un piešķir tēlam īpašu raksturu.

Reālistisku tetovējumu
Reālistisku tetovējumu
Reālistisku tetovējumu
Tīģeris

Reālistiski tīģera tetovējumi var atšķirties ar izmēru, izvietojumu un stilu.


Taču to mērķis vienmēr ir tajā, lai attēlotu valdonīgā plēsēja tēlu. Šie tetovējumi ir pietiekami sarežģīti un detalizēti. Tie demonstrē katru svītriņu, ūsas, kažoku un dzīvnieka muskuļus, turklāt, labā kvalitātē, tāpēc šādam tetovējumam vajag daudz laika un iekšējo resursu.

Reālistisku tetovējumu
Reālistisku tetovējumu
Navigācijas ierīces

Lai gan reālisms ir pietiekami svaigs un mūsdienīgs stils, tas nereti attēlo tēlus un priekšmetus, kas tetovēšanas kultūrā tiek uzskatīti par tradicionāliem.


Viens no tiem ir klasiski navigācijas priekšmeti. Tās var būt kartes, kompasi, teleskopi vai pulksteņi. To nozīme var būt dažāda un daudzslāņaina, bet katra konkrētā interpretācija ir atkarīga no vērotāja.

Reālistisku tetovējumu
Reālistisku tetovējumu
Reālistisku tetovējumu
Botānika

Daba vienmēr ir iedvesmojusi mākslu.


Reālistiski augu motīvi ir tikpat populāri, cik mūžīgi, neatkarīgi no stila. Nav svarīgi, vai tie ir ziedi, augi, koki, augļi, dārzeņi, vai veseli dārzi. Pieredzējis meistars rada iespaidu, ka tie visi aug tieši uz jūsu ķermeņa.

Ļoti populāri vīriešu vidū ir arī sekojoši tetovējumi:

 • Visdažādākie mehānismi (zobrati, skrūves utt.).
 • Fantāzijas žanra tēli.
 • Automobiļi, motocikli un cita tehnika.
 • Reliģijas simboli, mitoloģijas tēli.
 • Gleznas un citi mākslas darbi.Reālistiski tetovējumi ir unikāls ķermeņa mākslas veids, kas ir veidojies pēdējo desmitgažu laikā. Šajā laikā meistari ir testējuši simtiem stilu un tehniku, pārbaudot to efektivitāti. Daži tiek plaši izmantoti mūsdienās, citi tiek pieslīpēti un pilnveidoti, atstājot telpu jaunām idejām nākotnē.

Raksts patika? Lūdzu, novērtējiet.
Uzmanību! Uzmanību! Raksts ir žurnālistu rakstīts un tam ir informatīvs raksturs. Visi attēli ir ilustratīvi un tika atlasīti, lai vizuāli papildinātu teksta materiālu. Ja esat atradis kļūdu vai nepiekrītat satura informācijai, lūdzu, informējiet mūs pa e-pastu [email protected]
SAZINĀTIES AR MUMS

Mēs izmantojam sīkfailus, lai uzlabotu jūsu pārlūkošanas pieredzi, rādītu personalizētu reklāmu vai saturu, kā arī analizētu mūsu trafiku. Nospiežot „Pieņemt“, jūs piekrītat sīkfailu izmantošanai.