Pāru tetovējumi: nozīme, dizaina varianti, izpildījuma stili - VeAn Tattoo
Pāru tetovējumi
5 akcijas piedāvājumi
no VeAn Tattoo!
Saņem SAVU atlaidi!

Pāru tetovējumi: nozīme, dizaina varianti

Pāru tetovējumi – labākais veids, kā nostiprināt attiecības un pastāstīt visai pasaulei par savu laimīgo mīlestību.Ar pāru tetovējumu palīdzību var demonstrēt arī pieķeršanos draugiem un bērniem. Viens no iemesliem uztaisīt pāru ķermeņa attēlus – pastāvīgs atgādinājums par cilvēku, kurš ir dārgs, par uzņemtajām saistībām un nepieciešamību izrādīt rūpes. Tetovējums palīdz iemūžināt atmiņā svarīgus momentus un notikumus, jūtas un kopīgu pieredzi. Pāru tetovējums izraisa pozitīvas emocijas un sajūtu par piederību kaut kam kopīgam. Pāra ķermeņa zīmējumu uzklāšanas pieredze vēl vairāk satuvina cilvēkus.

Pāru tetovējumi

Pāru tetovējumu nozīme

Nozīme parasti ir atkarīga no idejas un jēgas, kuras iegulda īpašnieki.


Pāru tetovējums var norādīt uz svarīgu notikumu, kurš ir noticis divu cilvēku dzīvē, vai uz abpusējām siltām jūtām. Cilvēki biežāk izvēlas šo ķermeņa mākslas variantu, ja ir absolūti pārliecināti par savām jūtām un nešaubās, ka paliks uzticīgi viens otram uz visu dzīvi. Pretējā gadījumā pāru tetovējums var kļūt par atgādinājumu par zaudējumu un izraisīt nepatīkamas asociācijas.

Pāru tetovējumi
Pāru tetovējumi

Pāru tetovējumu veidi

Eksistē bezgalīgi daudz pāru tetovējumu dizaina variantu.


Jūs varat izvēlēties klasiskus mīlestības simbolus – sirdis, ziedus, taureņus, baložus vai izpaust fantāziju un izdomāt savu oriģinālu dizainu. Populāri pāru tetovējumu veidi:

 1. Puzles fragmenti.
  1. Oriģināls tetovējums, kurš nozīmē, ka kopā divi veido vienu veselu.
 2. Citāti no liriskiem darbiem un rindas no dziesmām par mīlestību.
  1. Frāzes var būt rakstītas jūsu rokrakstā vai standarta šriftā. Populāri uzrakstu varianti ietver sekojošus: “Kamēr nāve mūs šķirs”, “Vienmēr un uz mūžu”. Neatkarīgi no tetovējuma dizaina, tetovējums ar romantiska satura citātiem ir ideāls veids, kā atzīmēt veiksmīgas attiecības.
 3. Sirdis.
  1. Mūžīgs un vispāratzīts mīlestības simbols, kurš bez liekiem vārdiem pastāstīs par laimi, kas jūs pārpilda. Pateicoties variantu dažādībai jūsu tetovējumi izskatīsies neatkārtojami. Izvēlieties lakonisku dizainu siržu kontūru izskatā vai sarežģītus attēlus, kurus papildina ziedi, spārni vai bezgalības zīme.
 4. Iniciāļi.
  1. Jūs varat uztaisīt tetovējumu ar mīļotā iniciāļiem vai jūsu abu iniciāļu kombināciju. Tas ir klasisks veids kā parādīt pieķeršanos un siltas jūtas pret mīļoto. Pateicoties vienkāršai formai un maziem izmēriem ķermeņa attēls ir piemērots izvietošanai jebkurā ķermeņa vietā – uz roku pirkstiem vai plaukstas locītavām, aiz auss vai uz kakla.
 5. Iemīļotā vai pāra portreti.
  1. Lai radītu šādu tetovējumu parasti izvēlas reālisma vai tradicionālo stilu. Ja gribat vairāk pozitīva un spilgtu emociju, izveidojiet portretu new school stilā. Eleganti un maigi izskatās ieskicēti portreti.Izplatīti mīlestības simboli ietver Kupidona bultas un bezgalības zīmes. Oriģināli pāru tetovējumu varianti – picas gabaliņi, tikšanās koordinātas, iepazīšanās datums. Beigās izvēle ir atkarīga no jūsu personīgās gaumes un dzīves vērtībām.

Pāru tetovējumi

Dizaina varianti

Pāru tetovējumi – tā ir iespēja padalīties ar savām emocijām ar kaut ko īpašu.


Ķermeņa attēliem ir sentimentāla vērtība, tie attiecībām nosaka principiāli jaunu līmeni. Daudziem mīlniekiem pāru tetovējumu izveide asociējas ar laulību gredzenu apmaiņu. Izvēloties pāru attēlus un uzrakstus, cilvēki izceļ mīlestību un uzticēšanos partnerim. Dizaina varianti:

 • Uzticības zvēresti. Viens no romantisku uzrakstu veidiem. Uzticības zvēresti mīlniekiem rada patīkamas saistības.
 • Trīsstūri. Veiksmes, līdzsvara un noturīga pāra simboli. Izvietojiet trīsstūrus uz plaukstas loxītavas, lai redzētu, kā tie harmonizē, kad jūs turaties aiz rokām.
 • Laulības gredzenu imitācija. Jūs varat nebūt gatavi šajā posmā saistīt sevi ar laulību. Taču pāru tetovējumi laulības gredzenu izskatā uz zeltnešiem kļūs par savdabīgu kāzu ceremonijas mēģinājumu.
 • Enkuri. Enkura tetovējuma nozīme ietver stāvokļa stabilitāti un saistības. Pāru tetovējums ar enkuriem burtiski norāda, ka abi partneri ir atraduši savu kluso ostu un netaisās to pamest.
 • Slēdzene un atslēga. Nododot partnerim atslēgu no slēdzenes, jūs simboliski uzticat viņam savu sirdi. Tā ir īpaša slēdzene, kurai ir tikai viena vienīgā atslēga.
 • Pirksta nospiedums. Izvēlieties atsevišķus nospiedumus vai apvienotus veselā attēlā sirds vai zieda izskatā. Neatkarīgi no tetovējuma dizaina, tetovējums ar pirkstu nospiedumiem būs ekskluzīvs.
 • Tetovējumi, kas nav vienādi. Varianti – trusis un burkāns, krustiņš un nullīte, dažādas emoji zīmes, sirds pusītes, mēness un saule.Izvēloties dizainu, jāņem vērā savietojamība ar imidžu un apģērba stilu. Lai izvairītos no disharmonijas, izvēlieties smalkas līnijas un vienkāršas formas, kas organiski sader ar jebkuru tēlu.

Pāru tetovējumi
Pāru tetovējumi
Pāru tetovējumi
Izpildījuma stili

Pāru tetovējumi – tā ir iespēja pastāvīgi nēsāt līdzi atmiņas par svarīgākajiem cilvēkiem dzīvē.


Pāru tetovējumu izveidei ir piemērots jebkurš stils un izvietojums. Jūs varat izvēlēties izsmalcinātu tetovējumu fineline stilā vai sireālistisku attēlu trash polka stilā, mūsdienīgu attēlu ģeometrijas stilā vai izsmalcinātu skici linework stilā. “VeAn” salona pieredzējušie meistari palīdzēs izvēlēties piemērotu dizainu un stilu.

Raksts patika? Lūdzu, novērtējiet.
Uzmanību! Uzmanību! Raksts ir žurnālistu rakstīts un tam ir informatīvs raksturs. Visi attēli ir ilustratīvi un tika atlasīti, lai vizuāli papildinātu teksta materiālu. Ja esat atradis kļūdu vai nepiekrītat satura informācijai, lūdzu, informējiet mūs pa e-pastu [email protected]
SAZINĀTIES AR MUMS

Mēs izmantojam sīkfailus, lai uzlabotu jūsu pārlūkošanas pieredzi, rādītu personalizētu reklāmu vai saturu, kā arī analizētu mūsu trafiku. Nospiežot „Pieņemt“, jūs piekrītat sīkfailu izmantošanai.