Neo Traditional tetovējums: atjaunojam amerikāņu klasiku - VeAn Tattoo
Neo Traditional
5 akcijas piedāvājumi
no VeAn Tattoo!
Saņem SAVU atlaidi!

Neo Traditional tetovējums: atjaunojam amerikāņu klasiku

Neo Traditional – tas ir stils, kas apvieno mūsdienīgas ķermeņa mākslas uzklāšanas tehnikas ar klasisko tradicionālā amerikāņu tetovējuma estētiku.


Šis žanrs radās 1970-80.gados kā vecās skolas turpinājums un evolūcija, kas ieguva jaunas dvesmas un jaunu tehniskās sarežģītības līmeni.

Tetovējumam Neo Traditional stilā ir dažas raksturīgās iezīmes:

  • Tumšu, drošu un izteiksmīgu kontūru izmantošana.
  • Spilgtas, piesātinātas krāsas, bieži kontrastējošas krāsas.
  • Ilustratīvs kompozīciju izskats.
  • Smalkas mērenības un līdzsvara sajūta katrā zīmējumā.Šis ķermeņa mākslas virziens paplašina tradicionālo amerikāņu stilu, piešķirot tetovējumiem plašāku krāsu paleti, dziļumu un jaunas dimensijas. Ir svarīgi ņemt vērā arī to, ka neotradicionālās kompozīcijas parasti ir liela izmēra, tāpēc vislabāk izskatās roku, kāju un krūšu zonās.

Neo Traditional tetovējums
Neo Traditional tetovējums
Neo Traditional tetovējums

Neo tradicional un tradicionālo amerikāņu tetovējumu atšķirības

Starp tradicionālajiem amerikāņu tetovējumiem un Neo Traditional nav īpašu atšķirību, jo otrais ir pirmā stila loģisks turpinājums.


Abus stilus atšķir drosmīgas un skaidras kontūras, spilgta, bet ierobežota krāsu palete. Taču darbi, kas tiek veidoti Neo Traditional stilā, izskatās mūsdienīgāk, dziļāk un apjomīgāk.

Lai labāk orientētos šajos divos stilos, piedāvājam iepazīties ar to svarīgākajām atšķirībām:

  • Gan sieviešu, gan vīriešu Neo Traditional tetovējumi var attēlot visdažādākos sižetus. Ierobežojumi šajā gadījumā ir minimāli. Svarīgākie motīvi un tēli ir: ziedi, stīgas un citi augi, kaklarotas, pērles, plēsēji (ērgļi, vilki, lāči, tīģeri, čūskas utt.). Jo vairāk ir dekoratīvo elementu, jo labāk.
  • Atšķirībā no vecās amerikāņu skolas, kur visām līnijām saskaņā ar kanonu ir vienāds biezums, Neo Traditional šī iezīme bieži mainās.
  • Mūsdienu virziens ir dažādāks tematikas ziņā. Tetovēšanas meistari bieži modernizē klasiskās tēmas, apspēlē tās mūsdienīgāk, meklē svaigas interpretācijas un tehnikas.
  • Neo Traditional tiek izmantota sarežģītāka palete un līganas krāsu pārejas, kas tradicionālajos amerikāņu tetovējumos bija nepieļaujami.
  • Pateicoties ēnu efektiem un atspīdumiem, tiek veidotas trīsdimensiju kompozīcijas, kamēr old school ļauj veidot tikai 2D tehnikas zīmējumus, kas mēdz izskatīties plakani un monotoni.
Neo Traditional tetovējums
Neo Traditional tetovējums

Populāras Neo Traditional tetovējumu skices sievietēm

Populāru sieviešu Neo Traditional tetovējumu vidū eksistē daudz tēlu un motīvu.


Tie var būt: portreti, sirdis, augi, lukturi, putni, visdažādākie ornamenti un raksti, multiplikācijas filmu varoņi utt. Paņemsim trīs populāras idejas un aplūkosim tās sīkāk.

Neo Traditional tetovējums
Neo Traditional tetovējums
Neo Traditional tetovējums

Kaķi

Ņaudošo astaiņu cienītājas nereti izvēlas uztetovēt mājdzīvnieka attēlu.


Šāda ķermeņa māksla ataino ne tikai mīļo kaķu skaistumu un mīlestību pret tiem, bet arī simbolizē to noslēpumainību un ciešo saikni ar aizkapa pasauli. Turklāt, četrkājainie personificē veiksmi, labklājību, kā arī visu paranormālo, burvestību, maģiju u.c. Daži cilvēki uzklāj tetovējumus ar kaķiem, lai paustu cieņu pret savu mājdzīvnieku vai iemūžinātu atmiņas par to.

Neo Traditional tetovējums
Neo Traditional tetovējums
Koi zivs

Zivs tetovējums neotradicionālajā stilā ir lielisks risinājums, jo tās tēls tikai vinnē no spilgtu un piesātinātu krāsu izmantošanas.


Koi personificē tādas pozitīvas īpašības, kā apņēmību, pārliecinātību un uzstājīgumu. Āzijā tic, ka šīs zivis nes bagātību un veiksmi. Īpaši svarīga loma tām ir japāņu un ķīniešu kultūrā.

Neo Traditional tetovējums
Neo Traditional tetovējums
Neo Traditional tetovējums
Taurenis

Neotradicionālā ķermeņa māksla ar taureni ir lielisks veids kā paeksperimentēt ar krāsām.


Šī kukaiņa attēls simbolizē skaistumu, izaugsmi un transformāciju. Daudziem taurenis ir pārmaiņu simbols un lielisks veids kā parādīt pasaulei, ka jūs pārdzīvojat svarīgu dzīves periodu.

Neo Traditional tetovējums
Neo Traditional tetovējums
Populāras Neo Traditional skices vīriešiem

Lai cik tas nebūtu dīvaini, bet vīriešu Neo Traditional tetovējumu vidū nereti sastopami japāņu motīvi un austrumu tematika kopumā.


Populārākās idejas koncentrē uzmanību ne tik lielā mērā uz folkloru un tās nozīmi, cik uz pasniegšanu, stilu un vizuālo komponentu. Šādus attēlus atšķir spilgtums un krāsas dziļums. Visbiežāk ir sastopami portreti, galvaskausi, dzīvnieki, krāsas, putni, čūskas utt. Taču neotradicionālajā stilā ir sastopami arī daudzi citi tēli.

Neo Traditional tetovējums
Neo Traditional tetovējums
Neo Traditional tetovējums
Ērglis

Spēcīgais un varenais putns, kas asociējas ar drosmi, lepnumu un izturīgumu.


Atkarībā no kultūras, šī tēla nozīme var būt ļoti dažāda. Piemēram, Amerikas iedzīvotāji pret šo putnu un tā spalvām izturas ar īpašu cieņu. Bet tajā pašā laikā actekiem tas asociējas ar agresiju.

Ērglis Neo Traditional stilā var tikt izpildīts ar spilgtām vai melnbaltām tintēm, atkarībā no tā, cik drosmīgs dizains jūs interesē. Bieži izvēlas uzklāt uz ķermeņa putnu ar izplestiem spārniem (uz saules fona vai ar čūsku nagos). Taču ir svarīgi ņemt vērā, ka šāda attēla izvietošanai būs vajadzīgs daudz vietas. Optimālākie ir gurni, krūtis, mugura un pleci.

Neo Traditional tetovējums
Neo Traditional tetovējums
Auns

Radītie Neo Traditional stilā auna tetovējumi var izskatīties mazliet biedējoši un drūmi.


Tas patiks cilvēkiem, kas vēlas, lai viņu ķermeņa māksla asociētos ar spēku, varu, apņēmību un nepakļaušanos. Bet, lai izveidotu piemērotu kontekstu un nelielu stāstu, var pievienot papildus detaļas.

Neo Traditional tetovējums
Neo Traditional tetovējums
Neo Traditional tetovējums
Lācis

Lāču neotradicionālie tetovējumi rada iespaidīgu efektu.


Šis dzīvnieks personificē spēku, izturību un drosmi. Atkarībā no pozas, lācim var būt dažāds skaidrojums. Pa to laiku, kamēr atkailināta rīkle simbolizē aktīvu aizsardzību, dažiem cilvēkiem lācis apzīmē arī garīgās vērtības, jo tos nereti saista ar aizkapa pasauli.

Atkarībā no gaumes, lāčus Neo Traditional stilā var izpildīt, izmantojot spilgtas krāsas vai tikai melnu, pievienojot pelēkos toņus. Pievienojot mazliet ģeometrijas, augu un citu patīkamu elementu, var izveidot maigāku un patīkamāku kompozīcijas noskaņu.

Tetovējumi Neo Traditional stilā izskatās svaigi un mūsdienīgi. Tie būs ideāli piemēroti cilvēkiem, kuriem patīk tradicionāls amerikāņu stils, bet kuriem tas liekas ierobežots. Skicēm šajā gadījumā ir liela telpa fantāzijai un radošai domāšanai. Tajā pašā laikā tām netrūkst dumpinieka estētikas un tās rada asociācijas ar klasiskiem ķermeņa mākslas darbiem.

Raksts patika? Lūdzu, novērtējiet.
Uzmanību! Uzmanību! Raksts ir žurnālistu rakstīts un tam ir informatīvs raksturs. Visi attēli ir ilustratīvi un tika atlasīti, lai vizuāli papildinātu teksta materiālu. Ja esat atradis kļūdu vai nepiekrītat satura informācijai, lūdzu, informējiet mūs pa e-pastu [email protected]
SAZINĀTIES AR MUMS

Mēs izmantojam sīkfailus, lai uzlabotu jūsu pārlūkošanas pieredzi, rādītu personalizētu reklāmu vai saturu, kā arī analizētu mūsu trafiku. Nospiežot „Pieņemt“, jūs piekrītat sīkfailu izmantošanai.