Tetovējums minimālisma stilā: nevainojami, stilīgi un vienkārši - VeAn Tattoo
Minimālism
5 akcijas piedāvājumi
no VeAn Tattoo!
Saņem SAVU atlaidi!

Tetovējums minimālisma stilā: nevainojami, stilīgi un vienkārši

Minimālisms – populāra kultūras plūsma, domāšanas veids un veids, kā mijiedarboties ar telpu, kas akcentē uzmanību uz lietu vienkāršību.


Dotais virziens ir sastopams dažādos mākslas veidos, tajā skaitā arī tetovēšanas kultūrā. Taču daudziem cilvēkiem minimālisms ir ne tikai stils, bet viss dzīvesveids.

Tetovējumi šajā stilā atšķiras ar mierīgumu, eleganci, tajos nav nekā lieka. Šīs īpašības tiek sasniegtas pateicoties sekojošam:

 • Akcenti uz precīzām un ieturētām līnijām. Neatkarīgi no tā, vai skicē ir tikai viena taisne vai tas ir sarežģītāks zīmējums, precizitāte un nevainojamība ir viens no svarīgākajiem faktoriem. Šāda pieeja palīdz veidot kontrastu ar cilvēka ķermeņa formu, kā arī piesaistīt uzmanību izsmalcinātā un izteiksmīgā veidā.
 • Stratēģiska negatīvās telpas izmantošana. Ar šo terminu saprot neaizpildīti ar tinti mizas laukumi, kas rada līdzsvara, harmonijas un plūsmas sajūtu tetovējumā. Negatīvo telpu var iesaistīt, lai izteiktu divējādības, savstarpējo saikņu un pārejas no viena stāvokļa citā idejas.
 • Smalku līniju un vienkāršu gradientu apvienojums ar dziļu simbolisko jēgu ar vairākiem līmeņiem.Viena no minimālisma tetovējuma priekšrocībām ir tā universālums un savienojamība ar citām tehnikām. Šīs konstrukcijas var labi strādāt dažādākajās vietās: ekstremitātēs, uz ķermeņa, aiz auss vai pat uz pirkstiem. Turklāt, šādai ķermeņa mākslai ir raksturīgs formu lakonisms, zemas izmaksas un uzklāšanas ātrums. Bet pateicoties nelielam izmēram un ierobežotam detaļu skaitam, vairākumu skiču iespējams realizēt uz ķermeņa viena seansa laikā. Tieši tāpēc minimālismu bieži izvēlas pirmā tetovējuma skicei.

Tetovējums minimālisma stilā
Tetovējums minimālisma stilā
Tetovējums minimālisma stilā

Populāras minimālisma tetovējumu skices sievietēm

Sieviešu minimālisma stila tetovējumu vidū pieprasītākie ir sekojoši:

 • Abstrakta kalnu ainava. Klinšainas dabas trīsstūru, taisnu līniju un citu ģeometrisko figūru izskatā esence ir lieliska minimālisma un simpātijas pret kalnu ceļojumiem izpausme.
 • Melna sirds, kas simbolizē zaudējumu, nomāktību vai bēdas. Tomēr šis tēls var personificēt arī pozitīvo. Piemēram, sarežģīta perioda vai transformācijas beigas, mīlestību pret gotiku utt.
 • Bezgalības simbols, ko parasti apzīmē ar gulošu astotnieku. Šādu tetovējumu ir maksimāli vienkārši izpildīt, taču tam ir daudz nozīmju. Šis simbols nozīmē pārdzimšanu, cikliskumu, bezgalīgas iespējas un reinkarnāciju. Turklāt, tas ir atvērts jaunām interpretācijām.
 • Elegantas līnijas, kas ataino gaisa kustību vai ūdens plūsmas. Tetovējums var simbolizēt vieglumu, brīvību un lidojuma sajūtu.
 • Minimālistiska acs, cilvēka, dzīvnieka vai jebkuras citas būtnes. Simbolizē gudrību un vērīgumu, kā arī prasmi ieskatīties dziļi lietās un redzēt to patieso būtību.
 • Viegli mākoņi ar smalkām līnijā, kas pauž sapņainumu, kreativitāti un to īpašnieces radošo raksturu.
 • Vaļu silueti, kas peld okeānā, paužot varenumu, altruismu un žēlsirdību.
Tetovējums minimālisma stilā
Tetovējums minimālisma stilā

Populāras minimālisma tetovējumu skices vīriešiem

Vīrieši biežāk dod priekšroku sekojošiem minimālisma tetovējumiem:

 • Rūnu simboli. Senais skandināvu futarks (mūsd.alfabēts) ietver 24 simbolus – rūnas. Neskatoties uz vienkāršo izskatu, katrai rūnai ir unikāla dziļa nozīme, kas var mainīties atkarībā no konteksta. Šie simboli ir lieliski piemēroti uzklāšanai uz ķermeņa, taču pirms uzklāšanas ieteicams uzmanīgi iepazīties ar to nozīmi.
 • Bultas – vienkāršs, taču universāls tēls, kuram var būt vairākas nozīmes: sākot ar dzīves vektoru un uzmanības fokusa, beidzot ar aizsardzību un iekšējā spēka paušanu.
 • Sala ar palmu, kas it kā peld pa ķermeni. Šis motīvs var asociēties ar paradīzi, mieru, izolētību un var būt atgādinājums par atpūtas svarīgumu.
 • Nots vai nošu atslēga, kā cieņas paušana un kaisle pret mūziku.
 • Vienkāršas līnijas, kas aptver rokas vai kājas. Šāds tetovējums izceļ stingrību un ģeometrijas pilnīgumu.
 • Pilsētas kontūra ar ēku siluetiem krēslā vai naktī. Kā ideja var kalpota jebkuras pilsētas profila fotogrāfija.
 • Minimālistisks mežs ar jāņtārpiņām gaismas punktiņu izskatā, kas simbolizē pat drūmākās tumsas šķelšanu ar gaismu.
 • Apspēlēti un mainīti klasiski mākslas darbi.Minimālisms tetovējumos piedāvā smalku un elegantu estētiku, kas staro ar savu vienkāršumu un skaidrību. Pateicoties skaidrām līnijām, pareizi izmantotai negatīvai telpai un koncentrācijai uz svarīgāko, tās labi nodod dziļas idejas ar smalku eleganci. Dažreiz pat vienkāršas lietas var būt ģeniālas.

Raksts patika? Lūdzu, novērtējiet.
Uzmanību! Uzmanību! Raksts ir žurnālistu rakstīts un tam ir informatīvs raksturs. Visi attēli ir ilustratīvi un tika atlasīti, lai vizuāli papildinātu teksta materiālu. Ja esat atradis kļūdu vai nepiekrītat satura informācijai, lūdzu, informējiet mūs pa e-pastu [email protected]
SAZINĀTIES AR MUMS

Mēs izmantojam sīkfailus, lai uzlabotu jūsu pārlūkošanas pieredzi, rādītu personalizētu reklāmu vai saturu, kā arī analizētu mūsu trafiku. Nospiežot „Pieņemt“, jūs piekrītat sīkfailu izmantošanai.