Pīrsings mikrodermāls: caurduršanas īpatnības, rotājumi, kopšana - VeAn Tattoo
Pīrsings mikrodermāls
5 akcijas piedāvājumi
no VeAn Tattoo!
Saņem SAVU atlaidi!

Pīrsings mikrodermāls: caurduršanas
īpatnības, rotājumi, kopšana

Pīrsings mikrodermāls paredz zemādas rotājumu implantāciju.

Atšķirībā no tradicionāliem dūrieniem šajā gadījumā nav izejas atvēruma. Dūriens tiek izpildīts, lejup, virzienā uz ādas iekšpusi. Rotājums blīvi pieguļ ādas virsmai. Mikrodermāla pīrsings ir moderns trends, par ko liecina Givenchy un Balenciaga kolekciju modes skates 2023.gadā.

Viena no svarīgākajām priekšrocībām – iespēja izvietot jebkurā ķermeņa un sejas daļām. Ar iedzīvinātu rotājumu palīdzību veido rakstus uz krūtīm un sejas, vaigiem un vaigu kauliem, zoda un pieres, vēdera un plaukstas locītavām. Mikrodermāla pīrsingu izvēlas, lai akcentētu tetovējumus, izceltu skaistus sejas vaibstus un piesaistītu uzmanību noteiktām ķermeņa daļām.

Pīrsings mikrodermāls
Pīrsings mikrodermāls

Procedūras īpatnības

“VeAn” salonā mikrodermāla pīrsingu veic saskaņā ar sanitārijas normām un medicīnas protokoliem.

Meistars apstrādā ādu ar dezinfekcijas sastāvu un veido atzīmes. Ja rotājuma izvietojums klientu apmierina, ar apaļa skalpeļa palīdzību tiek realizēts dūriens dziļumā, līdz dermai. Dūriena dziļums – aptuveni 2-5mm. Atvērumā ar knaibļu palīdzību ievieto speciālu implantu – enkuru, kura galā atrodas plakana plāksne ar 6-7mm diametru. Plāksne novērš implanta izkrišanu no atvēruma. Uz serdes gala, kas izvirzās no ādas, tiek uzskrūvēti rotājumi – parasti akmentiņi, dārgakmeņi un to imitācijas. Pēc rotājuma uzstādīšanas meistars aizlīmē iedarbības zonu ar plāksteri. Procedūra aizņem dažas minūtes.

Pīrsings mikrodermāls
Pīrsings mikrodermāls
Pīrsings mikrodermāls

Mikrodermāla pīrsingu taisa uz vēdera un atslēgas kauliem, dažādās sejas zonās un uz pirkstiem.

Šo dūrienu veidu var izvietot praktiski jebkurā vietā. Pieņemot lēmumu par mikrodermālu uzstādīšanu, jāatceras, ka uz ādas pēc sadzīšanas var palikt rēta, ja jūs nolemsiet vairāk nenēsāt rotājumu.

Sāpju līmenis procedūras laikā variējas atkarībā no dūriena izvietojuma un individuālā jūtīguma pret sāpēm. Uzreiz pēc procedūras ir vērojams apsārtums un audu tūska, kas ir normāla organisma reakcija uz ādas seguma bojājumu. Parasti šādas izpausmes pāriet 7-10. dienā.

Izvēloties drošu salonu, jūs pasargājat sevi no negatīvām sekām veselībai. Izvēloties vietu dūrienam, pieredzējis meistars ņem vērā nervu galu izvietojumu, ādas biezumu, tuvumu vēnām. No šiem faktoriem ir atkarīgs sāpju līmenis caurduršanas laikā un komforta līmenis rotājuma nēsāšanas laikā. Ja procedūras laikā ir skarti nervu gali, iespējama neiropātijas un neiralģijas attīstīšanās.

Pīrsings mikrodermāls
Pīrsings mikrodermāls

Kā kopt mikrodermāla pīrsingu

Dzīšanas periods sastāda 1-3 mēnešus.

Rādītājs ir atkarīgs no organisma individuālajām īpatnībām un kopšanas kvalitātes. “VeAn” salonā jūs saņemsiet sīku informāciju, kā organizēt iedarbības vietas kopšanu. Pie mums var nopirkt profesionālus līdzekļus, kas vienkāršos un paātrinās audu dzīšanas procesu. Svarīgākās rekomendācijas:

  • Attīrīt pīrsingu ar vates kociņu vai vates disku, kas samērcēts dezinficējošā šķīdumā.
  • Nosusināt apstrādāto virsmu ar papīra dvieli.
  • Aizlīmēt rētu ar plāksteri, lai mazinātu berzi ap drēbēm.
  • Nepieskarties pie dūriena vietas ar rokām.
  • Izvairīties no rotājuma kontakta ar apģērba priekšmetiem un matiem.
  • Nepieļaut mazgājošo līdzekļu un kosmētikas iekļūšanu pīrsingā.Lai novērstu ūdens iekļūšanu rētā, higiēnisko ūdens procedūru laikā pīrsings ir jāaizlīmē ar plāksteri. Pareiza kopšana neļauj rasties infekcijai, iekaisumam un rētām. Nav pieļaujama patstāvīga rotājuma nomaiņa līdz pilnīgai dūriena vietas sadzīšanai. Inficēšanās pazīmes ir paaugstināta ķermeņa temperatūra, tūska un sāpes iedarbības vietā. Ja rodas simptomi, kas rada trauksmi, jāvēršas pie meistara vai ārsta.

Pīrsings mikrodermāls
Pīrsings mikrodermāls
Pīrsings mikrodermāls

Rotājumu veidi

Rotājumus mikrodermāla pīrsingam izgatavo no hipoalerģiskiem materiāliem – medicīniskā tērauda, titāna, sudraba, zelta un platīna.

Pieredzējuši meistari saka, ka labākais kā pirmais rotājums būs titāna izstrādājums. Šajā gadījumā sarežģījumu risks ir minimāls. Implantu uzskrūvējamās daļas parasti ir plakanas, lai pīrsings neķertos drēbēs. Uzskrūvējamo daļu forma ir dažādās variācijās, kas ļauj izvēlēties rotājumu, ņemot vērā personīgo gaumi un apģērba stilu. Pieejami rotājumi sirds, ziedu, zvaigžņu un krustu formā, dekorēti ar akmentiņiem un dārgakmeņiem.

Pīrsings mikrodermāls
Kā izņemt mikrodermāla pīrsingu

Lai tiktu vaļā no mikrodermāla pīrsinga, jāvēršas pie meistara.

Nevajadzētu patstāvīgi mēģināt izņemt implantu. Neprofesionālas darbības var izraisīt infekciju un būtiskus ādas bojājumus, kā rezultātā var izveidoties apjomīga rēta. Šī dūriena veida īpatnība ir tajā, ka tas pats izkrīt pēc 1-5 gadiem pēc uzstādīšanas. Implanta izkrišana ir saistīta ar pastāvīgu ādas reģenerāciju. Rezultātā enkurs pakāpeniski tiek izgrūsts augšup.

Pīrsings mikrodermāls
Pīrsings mikrodermāls
Pīrsings mikrodermāls
Raksts patika? Lūdzu, novērtējiet.
Uzmanību! Uzmanību! Raksts ir žurnālistu rakstīts un tam ir informatīvs raksturs. Visi attēli ir ilustratīvi un tika atlasīti, lai vizuāli papildinātu teksta materiālu. Ja esat atradis kļūdu vai nepiekrītat satura informācijai, lūdzu, informējiet mūs pa e-pastu [email protected]
SAZINĀTIES AR MUMS

Mēs izmantojam sīkfailus, lai uzlabotu jūsu pārlūkošanas pieredzi, rādītu personalizētu reklāmu vai saturu, kā arī analizētu mūsu trafiku. Nospiežot „Pieņemt“, jūs piekrītat sīkfailu izmantošanai.