Industriālais pīrsings: caurduršanas īpatnības, rotas un kopšana - VeAn Tattoo
Industriālais pīrsings
5 akcijas piedāvājumi
no VeAn Tattoo!
Saņem SAVU atlaidi!

Industriālais pīrsings: caurduršanas
īpatnības, rotas un kopšana

Industriālais pīrsings ir dubults dūriens, kurš paredzēts vienai rotai.

Šis ķermeņa mākslas veids kļuva plaši izplatīts pateicoties oriģinālai, sarežģītai formai. Ja vēlaties nonākt uzmanības centrā, izvēlieties industriālo pīrsingu.

Populārais 90.gados ķermeņa mākslas veids atgriežas mūsdienu kultūrā. Ja agrāk caurduršana asociējās ar panku stilu, pašlaik tas ir moderns rotājums cilvēkiem, kas ir tāli no subkultūrām. Industriālais pīrsings ir viens no spilgtiem pašizpausmes veidiem, kuru ir izvēlējušās daudzas slavenības, tajā skaitā Mailija Sairusa, Zeins Maliks, Kailija Džennera, Ešlija Tīsdeila.

Industriālais pīrsings

Īpatnības un veidi

Industriālo pīrsingu veido divi auss skrimšļa dūrieni.

Parasti kā rotu izvēlas taisnu vai izliektu stieni. Stieņa galus ievieto dažādos caurumos. Izpildījuma stils var atšķirties. Taču visbiežāk industriālais pīrsings savieno auss gliemežnīcas ārējo un iekšējo daļu. Izpildījuma varianti paredz dažādu auss daļu apvienošanu:

  • Ārējā auss daļa (scapha) dažādās vietās.
  • Dubulta vertikāla gliemežnīcas caurduršana.
  • Gliemežnīca un ārējā auss daļa.
  • Ārējā un iekšējā gliemežnīcas daļa.Industriālais pīrsings mēdz būt ordinārs un dubults. Otrajā gadījumā runa ir par četriem dūrieniem un divām rotām. Var nēsāt vienu stieni, kas tiek izvilkts caur četriem caurumiem – centrālajā iekšējā auss skrimslī (daith), ārējā auss daļā, iekšējā un ārējā gliemežnīcā. Tas nav populārākais variants, bet viens no oriģinālākajiem. “VeAn” studijas meistari palīdzēs izvēlēties stilu un rotājumus.

Lai izveidotu industriālo pīrsingu, nepieciešama īpaša auss anatomiskā uzbūve. Ja auss ir pārāk maza, caurduršanas laikā var rasties sarežģījumi. Caurduršanu ir grūti veikt arī tad, ja auss plakanā daļa ir pārāk izliekta.

Industriālais pīrsings
Industriālais pīrsings
Industriālais pīrsings

Procedūras kārtība

Procedūra “VeAn” salonā notiek sterilos apstākļos.

Meistars apstrādā auss gliemežnīcas virsmu ar antiseptisku sastāvu. Tad tiek iezīmētas dūriena vietas. Pīrseris, izmantojot speciālu marķieri, iezīmē dūrienu izvietojuma punktus. Šajā procedūras posmā var ieviest izmaiņas dizainā. Ja klients ir apmierināts ar iezīmētajām vietām, ar sterilas adatas palīdzību tiek veikta caurduršana. Caurumos ievieto stieni.

Sāpīgo sajūtu līmenis variējas atkarībā no individuālā sāpju sliekšņa. Vairākums novērtē sāpes kā mērenas. Sāpīgām sajūtām un diskomfortam ir īslaicīgs raksturs.

Keloīdo rētu veidošanās risks samazinās, ja procedūru veic pieredzējis meistars. Parasti rētas veidojas nelīdzenu dūrienu vietā, kas rada pārmērīgu spiedienu uz atvēruma malām. Nepareizas caurduršanas rezultātā iespējamas spēcīgas sāpes, jo rota spiež uz atvēruma malu.

Industriālais pīrsings

Industriālā pīrsinga rotas

Industriālā pīrsinga rotas atšķiras ar dizainu, izmēriem un materiālu.

Lai mazinātu sarežģījumu risku un paātrinātu audu dzīšanas procesu, izvēlieties rotas, kas ir izpildītas no hipoalergēniem materiāliem – sudraba, zelta, titāna, teflona, medicīniskā metāla. Pieredzējuši meistari svaigai dūriena vietai iesaka izmantot titāna rotas. Tas minimizē sarežģījumu risku.

Industriālā pīrsinga priekšrocība – elastīgums, kas ļauj atrast daudzus personalizēšanas veidus. Lai padarītu ārieni spilgtu un paliekošu atmiņā, atsakieties no standarta serdēm no nerūsējošā tērauda. Alternatīvi varianti – stieņi, kas pa vidu ir dekorēti ar bumbiņām, akmentiņiem, gravējumu, spirāli. Ja ir apnicis nēsāt stieni, caurumos var ievietot divus ordinārus rotājumus – gredzenus, apaļus stieņus vai nagliņas.

Industriālais pīrsings
Industriālais pīrsings
Dzīšanas periods un kā kopt

Lai industriālais pīrsings ātrāk dzītu, jāorganizē pareiza kopšana.

Sīku instrukciju saistībā ar iedarbības vietas kopšanu jūs saņemsiet pie meistara. “VeAn” salonā var iegādāties profesionālus līdzekļus, kas būtiski atvieglos un padarīs kopšanu efektīvu. Industriālā pīrsinga kopšanas laiks sastāda 2-3 mēnešus. 5-10 dienu laikā pēc procedūras ir vērojama tūska, kura pakāpeniski samazinās. Kopšanas noteikumi:

  • Ikdienas atvērumu un rotājumu tīrīšana ar antiseptiskiem līdzekļiem. Dezinficējošos sastāvus uzklāj ar vates spilventiņu vai vates kociņu. Pēc noslaucīšanas pīrsingu nosusina ar papīra dvieli.
  • Kairinošās iedarbības mazināšana. Labāk nepieskarties pie pīrsinga ar rokām, izvairīties no kontakta ar drēbēm un citiem priekšmetiem.
  • Viena rotājuma nēsāšana, kamēr rēta nesadzīst pilnībā. Kamēr atvērums pilnībā nesadzīst, vajadzētu atteikties no rotājuma nomaiņas.
  • Gulēt uz puses, kas ir pretēja dūriena pusei. Pārlieks spiediens uz rētas virsmu var provocēt papildus bojājumus. Ceļas arī rētas inficēšanās risks, kad ir kontakts ar spilvenu.Sarežģījumi kopšanas laikā var rasties arī divu atvērumu dēļ viena vietā. Jāņem vērā, ka pārāk gara stieņa malas var ķerties aiz matiem un apģērba priekšmetiem, piemēram, aiz šalles un cepures. Ja paaugstinās ķermeņa temperatūra, rodas spēcīgs apsārtums, tūska, nieze un sāpes dūriena vietā, jāvēršas pie meistara vai ārsta.

Industriālais pīrsings
Industriālais pīrsings
Industriālais pīrsings
Raksts patika? Lūdzu, novērtējiet.
Uzmanību! Uzmanību! Raksts ir žurnālistu rakstīts un tam ir informatīvs raksturs. Visi attēli ir ilustratīvi un tika atlasīti, lai vizuāli papildinātu teksta materiālu. Ja esat atradis kļūdu vai nepiekrītat satura informācijai, lūdzu, informējiet mūs pa e-pastu [email protected]
SAZINĀTIES AR MUMS

Mēs izmantojam sīkfailus, lai uzlabotu jūsu pārlūkošanas pieredzi, rādītu personalizētu reklāmu vai saturu, kā arī analizētu mūsu trafiku. Nospiežot „Pieņemt“, jūs piekrītat sīkfailu izmantošanai.