Hēliksa pīrsings: Hēliksa pīrsinga rotājumu arsenāls - VeAn Tattoo
Hēliksa pīrsings
5 akcijas piedāvājumi
no VeAn Tattoo!
Saņem SAVU atlaidi!

Hēliksa pīrsings

Pīrsinga speciālisti zina, ka darbs ar auss gliemežnīcas telpu ne vienmēr ir viegls, īpaši kad runa ir par hēliksa pīrsingu – augšējās skrimšļa daļas caurduršanu.

Hēliksa pīrsingu vēl dēvē par spirāles pīrsingu. Tas ir efektīvs veids kā izrotāt auss gliemežnīcu ar vienu auskaru vai veselu rotājumu kombināciju. Šim dūriena veidam vajadzīgas zināšanas un pieredze. Noskaidrosim, ar ko tas ir īpašs.

Hēliksa pīrsings
Hēliksa pīrsings
Hēliksa pīrsings

Hēliksa variācijas

Klasiskajā izpratnē Hēliksa pīrsings tas ir viens dūriens auss gliemežnīcas skrimšļa daļā.

Taču, tieši tāpat, kā apetīte atnāk ēšanas laikā, tas, kuram jau ir viens moderns dūriens, neapstājas pie sasniegtā. Tāpēc klienti bieži lūdz uztaisīt dubultu vai trīskāršu dūrienu, kā arī taisnu vai atgriezenisku dūrienu. Taču viens otram netraucē, un meistarīgi saskaņojot rotājumus, jūs varat izveidot stilīgu kompozīciju.

Hēliksa pīrsings

Parunāsim par sāpīgām sajūtām

Tikai pāris desmitu gadu atpakaļ auss ļipiņas caurduršana asociējās ar sasniegumu, jo to darīja bez atsāpināšanas, parasti mājas apstākļos.

Sapņot par Hēliksa pīrsingu mūsu plašumos pat nebija iespējams. Varbūt bija arī šādi drosminieki, bet šādu speciālistu-ekstremāļu bija nedaudz. Caurdurot auss gliemežnīcas skrimšļa daļu, sajūtas ir diezgan nepatīkamas. Mūsdienu atsāpinošie preparāti sniedz iespēju nejust sāpes caurduršanas laikā. Anestēzijas iedarbībā dūriens tiek sajusts kā viegls kniebiens ar tirpšanas sajūtu. Visa procedūra aizņem 2-3 minūtes. Sarežģījumu risks parasti ir pielīdzināms nullei, pateicoties profesionālam meistara darbam, sanitāri higiēnisko normu ievērošanai un pareizai dūriena vietas kopšanai.

Hēliksa pīrsings
Hēliksa pīrsings

Hēliksa pīrsinga īpatnības

Neskatoties uz to, ka skrimšļa caurduršanas procedūra ir palikusi mazāk sāpīga, tomēr jāievēro vairākas rekomendācijas, ievērojot kuras, rehabilitācijas process tiks paātrināts, neradīsies sarežģījumi.

Lai ātri atjaunotos pēc procedūras, nepieciešams sekojošais:

 • Veikt dūrienus secīgi. Atteikties no skrimšļa audu caurduršanas divās vietās vienlaicīgi, īpaši dažādās auss gliemežnīcās. Lieta ir tajā, ka gulēt uz dūriena puses ir aizliegts. Ja vēlaties, lai audi ātri atjaunotos, to darīt nevajag.
 • Regulāri apstrādāt brūci ar antiseptiskiem šķīdumiem, jo hēliksa pīrsings atšķiras ar ilgstošu dzīšanas procesu.
 • Pirms duršanas jāveic atzīmes – jāapzīmē vieta, kur tiks izvietots auskars. Klientam jāpārliecinās, ka atzīmju izvietojums atbilst viņa vēlmēm.Atšķirībā no citiem pīrsinga veidiem, skrimšļa audu caurduršana atšķiras ar ilgāku dzīšanas periodu. Jābūt uzmanīgam higiēnas jautājumos, nav vērts lieku reizi pieskarties auss gliemežnīcai. Pirms procedūras vēlams apmeklēt dakteri un konsultēties par pretindikācijām.

Hēliksa pīrsings
Kas var traucēt ātru atjaunošanos
pēc hēliksa pīrsinga?

Skrimšļa audu dzīšanas ātrums ir atkarīgs no vairākiem faktoriem, viens no svarīgākajiem ir kopšana.

Ir svarīgi ievērot sekojošus pasākumus:

 • Izmantot noteiktus auskarus – labretes. Aizliegts uzreiz pēc duršanas ievietot stieņus, gredzenus un citus rotājumu veidus, kuri var kontaktēt ar drēbēm, lai izvairītos no dzīstošo audu bojājumiem.
 • Pēc caurduršanas vairāku nedēļu garumā neapmeklēt vietas ar paaugstinātu mitruma līmeni (sauna, pirts, baseins), nenodarboties ar aktīviem sporta veidiem. Pirmajās 2-3 dienās pēc dūriena veikšanas izvairīties no kontakta ar ūdeni, “mazgāt” galvu ar sausu šampūnu.Rehabilitācijas ilgums sastāda 3-6 mēnešus. Cik ātri sadzīs dūriena vieta, ir atkarīgs no organisma īpatnībām un tā, cik pareizi tiek realizēta kopšana. Apstrādes laikā neizmantojiet vates diskus, kuru pūkas viegli nonāk rētā. Labāk izmantot marles tamponus, kas iemērcēti antiseptiskā šķīdumā.

Hēliksa pīrsings
Hēliksa pīrsings
Hēliksa pīrsings
Ko darīt, ja dūriena
vieta slikti dzīst?

Ja jūs redzat, ka apkārt dūriena vietai ir caurspīdīgi vai strutaini izdalījumi, nekavējoties jāgriežas pēc medicīniskās palīdzības.

Par iekaisuma procesu var liecināt: apsārtums, nieze, tūska, audu sablīvēšanās. Nevajag patstāvīgi ārstēt brūci, savādāk jūs riskējat saņemt sarežģījumus.

Hēliksa pīrsingu labāk veikt aukstā gadalaikā. Aukstā temperatūrā dūriena vieta ģenerējas lēnāk, sarežģījumu risks ir lielāks. Auskarus nomaina pēc pilnīgas dūriena vietas sadzīšanas. Labāk to darīt pie meistara, kurš veica procedūru. Speciālists jums pastāstīs, kā pareizi noņemt un ievietot auskaru, lai izvairītos no mīksto audu traumēšanas.

Hēliksa pīrsings
Hēliksa pīrsings
Hēliksa pīrsinga rotājumu arsenāls

Pēc tam, kad meistars atļaus jums nomainīt auskarus, var iegādāties auskarus pēc savas gaumes.

Auskarus hēliksa pīrsingam izgatavo no dažādiem materiāliem: zelta, sudraba, titāna, plastikāta utt. Viss ir atkarīgs no tā, vai ir ierobežojumi saistībā ar alerģisku reakciju uz konkrētu materiāla veidu.

Atkarībā no konstrukcijas tipa, auskari hēliksa pīrsinga, var būt sekojoši:

 1. Gredzeni.
  1. Izmanto spirāles pīrsingam. Gredzeni ir populāri pīrsinga cienītāju vidū, bet, kā jau tika minēts iepriekš, uzreiz pēc caurduršanas tos ievietot nedrīkst.
 2. Stienis.
  1. Izskatās kā stienītis, kas no abām pusēm tiek fiksēts ar uzskrūvējamām daļām.
 3. Labrete.
  1. Nagla, kuras vienā pusē ir bumbiņa, pretējā – uzskrūvējams elements. Tas ir pirmais hēliksa pīrsinga rotājumu veids, ar kuru jūs saskarsieties.


Svarīgākās zināšanas par Hēliksa pīrsingu jums ir iedotas. Tagad atliek pavisam nedaudz – nonākt laba meistara rokās. Mēs jums to arī patiesi novēlam!

Hēliksa pīrsings
Hēliksa pīrsings
Hēliksa pīrsings
Uzmanību! Uzmanību! Raksts ir žurnālistu rakstīts un tam ir informatīvs raksturs. Visi attēli ir ilustratīvi un tika atlasīti, lai vizuāli papildinātu teksta materiālu. Ja esat atradis kļūdu vai nepiekrītat satura informācijai, lūdzu, informējiet mūs pa e-pastu [email protected]
SAZINĀTIES AR MUMS

Mēs izmantojam sīkfailus, lai uzlabotu jūsu pārlūkošanas pieredzi, rādītu personalizētu reklāmu vai saturu, kā arī analizētu mūsu trafiku. Nospiežot „Pieņemt“, jūs piekrītat sīkfailu izmantošanai.