Uzacu permanentais grims: Populāras uzacu permanentā grima tehnikas | Priekšrocības. - VeAn Tattoo
Uzacu permanentais grims
5 akcijas piedāvājumi
no VeAn Tattoo!
Saņem SAVU atlaidi!

Uzacu permanentais grims

Jebkura meitene sapņo par nevainojamu grimu, un, protams, par ideālām, nevainojamām uzacīm, kas piešķir skatienam izteiksmīgumu un burvību.

Lai sasniegtu vēlamo rezultātu, var bezgalīgi manipulēt ar otiņām, birstītēm un pincetēm, kaut kur izraut lieko, kaut kur piezīmēt iztrūkstošo. Bet ir arī cits ceļš – uzacu permanentais grims. Tātad ir īstais laiks tikt skaidrībā ar visām detaļām – objektīvi.

Uzacu permanentais grims
Uzacu permanentais grims
Uzacu permanentais grims

Uzacu permanentais
grims: kas tas ir?

Permanentā grima procedūra tiešām balstās uz dažādām pigmenta ievadīšanas tehnikām ādas virsējos slāņos – tā arī ir visa līdzība ar tetovēšanu.

Otra līdzība ir tajā, ka iegūto zīmējumu nevar nomazgāt – tas paliks uz jūsu sejas pietiekami ilgi.

Bet tagad par atšķirībām! Pigmenta ievadīšanas dziļums permanentā grima laikā ir būtiski mazāks, nekā tetovēšanas laikā. Tas arī nosaka lielāko atšķirību daļu:

 • Permanentais grims nav mūžīgs, zīmējums pakāpeniski kļūst blāvāks, zaudē precizitāti un, ja to neatjauno, ar laiku pazūd.
 • Procedūra ir mazāk sāpīga, nekā tetovēšana. Bet plašais drošo atsāpinošo līdzekļu spektrs palīdzēs minimizēt iespējamo diskomfortu.
 • Cits pigmenta sastāvs – vieglāks, drošāks, hipoalerģisks.
Uzacu permanentais grims

Permanentais grims tiek izpildīts sekojoši:

 • Ādu attīra un dezinficē, lai nepieļautu patogēnu mikroorganismu iekļūšanu rētā un neattīstītos sepse.
 • Meistars kopā ar klienti izvēlas vēlamo uzacu formu un veic to korekciju.
 • Ja ir augsts sāpju slieksnis, tiek veikta vietējā anestēzija.
 • Meistars iezīmē kontūru, apzīmējot zonu, kas tiks aizpildīta ar pigmentu.
 • Meistars ievada pigmentu vienā no tehnikām, piemeklējot dabīgāko krāsvielas toni.
 • Pēc permanentā grima procedūras tiek veikta apstrāde ar antiseptiskiem un nomierinošiem līdzekļiem.
Uzacu permanentais grims
Uzacu permanentais grims
Uzacu permanentais grims

Populāras uzacu permanentā
grima tehnikas

Eksistē dažādi pigmenta ievadīšanas veidi, kas nodrošina dabiskāko zīmējumu:

 • Pūdertehnika – ideāls variants dienas grimam, izskatās pietiekami dabiski, ļauj sasniegt uzacu korekciju un biezumu. Lai ievadītu pigmentu, izmanto adatu ar izsmidzinātāju. Pigmenta ievadīšanas dziļums nepārsniedz 1mm. Procedūra ļauj minimāli traumēt ādu, diskomforts ir minimāls.
 • Izmantojot matiņu tehniku, meistars var izlabot dabisko uzacu asimetriju, padarīt tās izteiksmīgas. Piesātināta toņa pigments tiek uzklāts svītru izskatā, lai imitētu matiņus. Matiņu tehnika ir piemērota meitenēm, kas vēlas padarīt izteiksmīgākas pārāk gaišas vai plānas uzacis.
 • Mikrobleidinga procedūrai nepieciešami sīki griezieni uz ādas, kas tiek aizpildīti ar krāsvielu. Šajā gadījumā pigmenta dabiskā krāsa tiek sasniegta, kad rētas sadzīst. Ja ir atbildīga pieeja un pareiza sagatavošanās procedūrai, meistaram ir visas iespējas uztaisīt tiešām nevainojamu permanento grimu.



Ādas seguma atjaunošanās process pēc uzacu permanentā grima aizņem aptuveni piecas dienas. Aptuveni 3.-4. dzīšanas procesa dienā var traucēt nieze traumētās ādas zonā. Šajās dienā ir ļoti svarīgi nemēģināt kasīt, aiztikt vai berzēt uzacis. Attēla tonis arī pakāpeniski mainīsies ādas dzīšanas laikā.
Parasti korekcija šādām uzacīm ir nepieciešama ne agrāk, kā pēc 30-40 dienām. Bet otrā korekcija būs nepieciešama tikai pēc gada vai pusotra.

Uzacu permanentais grims

Cik ilgi tas turas?

Katrai klientei, kas taisa uzacu permanento grimu, ir svarīgi zināt, kad jāveic korekcija un jāatjauno nevainojams uzacu izskats.

Par korekcijas veikšanas nepieciešamību jūs varat uzzināt pēc šādām pazīmēm:

 • nepareiza kontūra, parādās pamanāmi plankumi;
 • nepieciešamība mainīt toni – uzacis sanāk pārāk tumšas vai nepietiekami izteiksmīgas;
 • nevienmērīga pigmenta sadale;
 • neprecīza kontūra.



Atzīmēsim, ka šādas nepilnības var rasties ādas individuālu īpatnību dēļ un var rasties arī tad, ja procedūra ir veikta nevainojami.

Uzacu permanentais grims
Uzacu permanentais grims
Uzacu permanentais grims
Priekšrocības

Nenoliedzami, permanentajam grimam ir daudz priekšrocību.

Primāri ir jāatzīmē, ka tehnikas nav jaunas un ir lieliski atstrādātas, pigmentu kvalitāte ik gadu pilnveidojas. Procedūras rezultātā jūs iegūstat ideālas uzacis uz ilgu laiku, tātad, varat ietaupīt uz dekoratīvās kosmētikas līdzekļiem. Krāsot šādas uzacis arī nevajag, tās vienmēr ir nevainojamas. Turklāt, procedūra nerada būtisku diskomfortu.

Pirms uzacu permanentā grima veikšanas, jākonsultējas ar meistaru, lai izvēlētos veiksmīgāko laiku, uzzinātu par sagatavošanos šādai procedūrai, kopšanas noteikumiem, pretindikācijām un iespējamajām sekām.

Uzmanību! Uzmanību! Raksts ir žurnālistu rakstīts un tam ir informatīvs raksturs. Visi attēli ir ilustratīvi un tika atlasīti, lai vizuāli papildinātu teksta materiālu. Ja esat atradis kļūdu vai nepiekrītat satura informācijai, lūdzu, informējiet mūs pa e-pastu [email protected]
SAZINĀTIES AR MUMS

Mēs izmantojam sīkfailus, lai uzlabotu jūsu pārlūkošanas pieredzi, rādītu personalizētu reklāmu vai saturu, kā arī analizētu mūsu trafiku. Nospiežot „Pieņemt“, jūs piekrītat sīkfailu izmantošanai.