Plakstiņu permanentais grims | Populāri plakstiņu permanentā grima veidi. - VeAn Tattoo
Plakstiņu permanentais grims
5 akcijas piedāvājumi
no VeAn Tattoo!
Saņem SAVU atlaidi!

Plakstiņu permanentais grims

Izteiksmīga acu līnija ir aktuāla meikapa daļa jau vairāku desmitgažu garumā.

Bēda ir tajā, ka uzzīmēt to ātri, skaisti vai, vismaz, vienādi sanāk tuvu ne vienmēr. Tiesa, mūsdienās šo problēmu var pietiekami viegli atrisināt. Talkā nāks plakstiņu permanentais grims: šis skaistuma procedūras veids ļaus izveidot izteiksmīgu grimu, kurš būs kopā ar jums dienā un naktī, salā un karstumā, jebkuros apstākļos.

Plakstiņu permanentais grims

Populāri plakstiņu
permanentā grima veidi

Plakstiņu permanentais grims ir viena no populārākajām procedūrām, kuras gaitā zem ādas tiek ievadīts drošs hipoalerģisks pigments.


Populārākie šāda grima veidi:

 • starpskropstu kontūras aizpildīšana – izskatās maksimāli dabīgi, lieliska izvēle gaišām vai nepietiekami biezām skropstām;
 • acu līnija uz augšējā vai / un apakšējā plakstiņa – var būt melna, brūna, retāk izvēlas tumši zilu un citus eksotiskus toņus;
 • acu līnija ar izpludināšanas efektu tiek iegūta, kad krāsviela tiek ievadīta pa punktiem, ļaujot radīt grimu “smoky eyes” stilā;
 • ēnas – lieliska izvēle meitenēm, kas netiecas pie grima dažādošanas.Ir svarīgi atcerēties, ka “izpludinātu” efektu radīšanai nepieciešama liela meistarība, tāpēc ļoti rūpīgi jāizvēlas salons vai studija, kur jums tiks izpildīts plakstiņu permanentais grims.

Plakstiņu permanentais grims
Plakstiņu permanentais grims
Plakstiņu permanentais grims

Kā izpilda plakstiņu
permanento grimu?

Pirms procedūras pieredzējuši meistari iesaka:

 • konsultēties ar ārstu, lai pārliecinātos, ka nav pretindikāciju šādām procedūrām;
 • diennakti pirms nozīmētā skaistuma procedūras datuma izslēgt no uztura alkoholu, kā arī dzērienus, kas satur kofeīnu;
 • nelietot preparātus, kas veicina asins šķīdināšanu.Permanentā grima procedūra sākas ar rūpīgu kosmētisko līdzekļu palieku likvidēšanas no plakstiņiem un skropstām, kā arī ādas attaukošanas zonā, kur tiks ievadīts pigments. Meistars veido skici, ņemot vērā individuālās ārienes īpatnības un klientes vēlmes.

Plakstiņu permanentais grims
Plakstiņu permanentais grims

Tālākās darbības tiek veiktas sekojoši:

 • plakstiņu apvidū uzklāj atsāpinošu gēlu vai krēmu;
 • ar speciālu ierīci izpilda pigmenta uzklāšanu, izmantojot svītru vai punktu tehniku;
 • likvidē skices paliekas.Kamēr kliente atpūšas pēc procedūras, meistars detalizēti pastāsta par plakstiņu kopšanas noteikumiem pēc procedūras. Ir svarīgi atcerēties, ka vēlamais efekts tiks sasniegts tikai pēc vairākām dienām, bet viegls apsārtums, tūska un ādas lobīšanās – ir pilnībā normālas populārās skaistuma procedūras sekas. Šādi simptomi nav bīstami, bet mūsdienu farmakoloģija ļauj viegli novērst iespējamo diskomfortu. Neaizmirstiet par tumšām brillēm, lai pasargātu jūsu acis no spilgtas gaismas.

Plakstiņu permanentais grims
Plakstiņu permanentais grims
Plakstiņu permanentais grims

Kā kopt plakstiņus
pēc procedūras?

Ir ļoti svarīgi ievērot visus meistara ieteikumus, rūpīgi kopt plakstiņu ādu.

Mūsdienās kosmētisko un medicīnisko preparātu klāsts ir neticami plašs, bet katram meistaram ir sava gaume, kas veidojusies, balstoties uz ilggadēju pieredzi. Tomēr eksistē daži noteikumi, par kuriem jāzina jau pirms procedūras.

 • Pirmajā dienā nepieciešama īpaši rūpīga kopšana. Procedūras zonu apstrādā ar drošu antiseptisku šķīdumu, kas nekairina ādu.
 • Lai likvidētu tūsku, var izmantot speciālas ziedes, kuru efektivitāte būs augstāka, ja tās papildina ar atvēsinošām kompresēm.
 • Antibakteriālu pilienu izmantošana palīdzēs likvidēt nepatīkamās sajūtas, apsārtumu un iekaisumu.
 • Saunas, pirts apmeklēšana vai peldēšanās atklātās ūdenstilpnēs ir kategoriski aizliegta. Mitrināt procedūras zonu ar krāna ūdeni arī nav ieteicams.
 • Nevajadzētu aizmirst par taukaina krēma vai atvēsinoša gēla lietošanu, ja meistars uzskata to par vajadzīgu.
 • Centieties sevi kontrolēt: dzīšanas periodā nevajadzētu aiztikt plakstiņus, vēl jo vairāk – intensīvi berzēt. Jau laikus noskaidrojiet, kā izvairīties no niezes un cita veida diskomforta.Tomēr noskaņoties uz negatīvām sajūtām arī nevajag: vairākumā gadījumu šāda procedūra norisinās bez sarežģījumiem, bet nepatīkamās sajūtas pacientu traucē ne vairāk kā trīs dienas.

Plakstiņu permanentais grims
Plakstiņu permanentais grims
Kas jāzina par korekciju?

Mūsdienu permanentais grims nav tas pats, kas tetovējums, lai gan procedūrām ir daudz kas kopīgs.

Svarīgākā atšķirība ir tajā, ka šāds meikaps nav uz visu dzīvi. Kad paiet divi gadi (iespējams – mazāk), pigmenta spilgtums un jūsu ideālās acu līnijas precizitāte samazināsies. Lai precīzi zinātu, kad nepieciešama korekcija, meistars palūgs jūs atnākt trīs nedēļas pēc procedūras. Šāds termiņš ir pietiekams, lai izdarītu secinājumus par jūsu ādas individuālajām īpatnībām un prognozētu atkārtotas procedūras laiku.

Tomēr ir pazīmes, kuras ļauj jums patstāvīgi saprast, ka ir pienācis laiks atjaunot plakstiņu permanento grimu. Tas jādara, ja krāsas ir zaudējušas spilgtumu, parādās nepilnības, līnijas ir neskaidras un izplūdušas. Dažreiz atkārtota procedūra nepieciešama, ja netiek ievērotas kopšanas rekomendācijas vai ir pieļauta kļūda speciālista darbā. Lai izvairītos no nepatīkamām sekām, permanentais plakstiņu grims jāizpilda studijā vai salonā, kura reputācija nav apšaubāma.

Plakstiņu permanentais grims
Uzmanību! Uzmanību! Raksts ir žurnālistu rakstīts un tam ir informatīvs raksturs. Visi attēli ir ilustratīvi un tika atlasīti, lai vizuāli papildinātu teksta materiālu. Ja esat atradis kļūdu vai nepiekrītat satura informācijai, lūdzu, informējiet mūs pa e-pastu [email protected]
SAZINĀTIES AR MUMS

Mēs izmantojam sīkfailus, lai uzlabotu jūsu pārlūkošanas pieredzi, rādītu personalizētu reklāmu vai saturu, kā arī analizētu mūsu trafiku. Nospiežot „Pieņemt“, jūs piekrītat sīkfailu izmantošanai.