Lūpu permanentais grims: Modernākās tehnikas | Priekšrocības. - VeAn Tattoo
Lūpu permanentais grims
5 akcijas piedāvājumi
no VeAn Tattoo!
Saņem SAVU atlaidi!

Lūpu permanentais grims

Lūpu permanentais grims ir viena no pieprasītākajām skaistuma procedūrām, kas palīdzēs piešķirt lūpām vairāk izteiksmīguma un jutekliskuma, ļaus izcelt skaidru kontūru un pat vizuāli palielināt apjomu, neizmantojot fillerus.

Kādas ir šīs procedūras priekšrocības? Kā to izpilda? Kādi stili mūsdienās ir īpaši aktuāli?

Lūpu permanentais grims
Lūpu permanentais grims
Lūpu permanentais grims

Lūpu permanentā grima
stili: kas ir trendā?

Lūpu permanentā grima, kuru bieži (ne pārāk korekti) dēvē par tatuāžu, mūsdienu tehnikas ir būtiski transformējušās, evolucionējušas vairākos virzienos:

 • permanentā grima instrumenti – izstrādāti smalkāko adatu izmantošanai un mazāk dziļai pigmenta ievadīšanai;
 • pigmenta sastāva pilnveidošana – mūsdienās izmanto pilnīgākus, hipoalerģiskus sastāvus, kas spēj saglabāt dabīgus toņus ilga laika perioda laikā.Paredzams tehniskās bāzes pilnveidošanas rezultāts ir dažādu lūpu permanentā grima izpildījuma tehniku parādīšanās.

Lūpu permanentais grims
Lūpu permanentais grims

Lūk, daži populārākie permanentā grima paņēmieni:

 • Kontūras tehnika – viena no minimāli traumējošām procedūrām, kas paredz pigmenta ievadīšanu lūpu kontūrā, dermas augšējos slāņos. Ir ļoti svarīgi, lai iegūtā kontūra izskatītos maksimāli dabīgi, neveidojot radikālu kontrastu ar lūpu toni.
 • Konturēšana ar izpludināšanu – neliels pigmenta daudzums tiek ievadīts gar kontūras līniju, lai izveidotu ombrē efektu, kurā tonis pakāpeniski maina savu piesātinājumu.
 • Akvareļu tehnika – nepieciešama pigmenta ievadīšana pa slāņiem un izpludināšana. Pateicoties dabīgas krāsu gammas toņu izmantošanai, šādu tehniku bieži izmanto asimetrijas korekcijai, apjoma piešķiršanai, pretnovecošanas efektam.
 • Aizpildošā tehnika – viena no sarežģītākajām, tajā nepieciešama strikti vienmērīga pigmenta ievadīšana lūpu sarkanajā daļā.Modernākās tehnikas ir dabīgu, pieklusinātu toņu izmantošana, kā arī konturēšanas un izpludināšanas apvienošana. Tā ir lieliska izvēle ikdienas meikapam. Piemeklējot krāsu gammu, kvalificētam meistaram obligāti jāņem vērā sekojošais:

 • vispārējā krāsu tipa īpatnības;
 • klienta gaume un katras klientes meikapa stils;
 • kontūru un sejas vaibstu precizitāte.
Lūpu permanentais grims

Lūpu permanentā
grima priekšrocības

Lūpu permanentais grims būs lielisks risinājums meitenēm, kas vēlas padarīt lūpas izteiksmīgākas.

Zemāk ir minētas svarīgākās procedūras priekšrocības:

 • zems traumatiskums, nenozīmīgs sarežģījumu rašanās risks;
 • plaša dažādu tehniku izvēle, lai sasniegtu vēlamo efektu – asimetrijas korekcija, toņa izlīdzināšana, apjoma piešķiršana;
 • drošu krāsojošo sastāvu izmantošana;
 • kosmētisko defektu likvidēšanas iespēja.Procedūra, ko veic pieredzējis meistars, palīdzēs līdzsvarot sejas proporcijas, padarīt lūpu kontūras harmoniskākas. Svarīgākais – lūpas vienmēr, jebkurā laikā izskatās ideāli. Jums vairāk nevajag katru rītu radīt sarežģītu, vairāku slāņu grimu – tas nozīmē, ka jums ir garantēts satriecošs līdzekļu un laika ietaupījums. Plus – pilnīga pārliecība par savu neatvairāmo izskatu!

Lūpu permanentais grims
Lūpu permanentais grims
Lūpu permanentais grims

Protams, kā vairākumam invazīvo procedūru, permanentajam grimam ir pretindikācijas.

Šāda procedūra nav piemērota sekojošos gadījumos:

 • autoimūnās saslimšanas;
 • cukura diabēts;
 • grūtniecība;
 • herpe akūtajā periodā;
 • alerģija uz krāsvielām, kas tiek izmantotas lūpu permanentajam grimam.Ir svarīgi atcerēties, ka procedūras gaitā vienmēr pastāv nenozīmīgs infekcijas risks vai citu sarežģījumu rašanās risks. Turklāt, aptuveni reizi pusotrā-divos gados jāveic lūpu permanentā grima korekcija. Šādu nepieciešamību nosaka sīks pigmenta daļiņu izmērs, tās pakāpeniski likvidējas dabiska metabolisma gaitā. Tomēr, ņemot vērā, ka šāda laika perioda laikā meikapa modes tendences var būtiski mainīties, korekcijas process ļauj:

 • atjaunot krāsas;
 • izveidot pilnībā jaunu, stilīgu tēlu;
 • pielāgot lūpu meikapu vecuma izmaiņām – izveidot precīzāku kontūru, piešķirt vairāk apjoma, izlabot lūpu formu vai pastrādāt pie krāsu gammas izmaiņām.

Lūpu permanentais grims
Lūpu permanentais grims

Kā veic procedūru?

Pirms pieņemt galīgo lēmumu un pierakstīties uz procedūru, ir svarīgi ļoti rūpīgi izvēlēties studiju un meistaru, no kura profesionalitātes ir atkarīgs ilgstošas, dārgas un ne pašas komfortablākās procedūras rezultāts.

Lai izvairītos no nepatīkamām sekām, pieredzējuši meistari uzstājīgi iesaka:

 • dienu pirms procedūras pārtraukt lietot preparātus, kas šķīdina asinis – lai neprovocētu asiņošanu;
 • vairāku dienu laikā atbalstīt organismu, lietojot preparātus pret herpi;
 • diennakti pirms procedūras izslēgt no uztura stipru tēju, kafiju, alkoholu.
Lūpu permanentais grims
Lūpu permanentais grims
Lūpu permanentais grims

Meistars studijā vai salonā palīdzēs izvēlēties optimālu zīmējumu, krāsu gammu un permanentā grima izpildīšanas tehniku.

Lūpu ādu apstrādā ar antiseptisku sastāvu. Ja nepieciešams, meistars var izmantot vietējo anestēziju. Izvēloties permanentā grima tehniku ar pilnu lūpu kontūras aizpildīšanu, meitenēm morāli jānoskaņojas: tas ir pietiekami sarežģīts, process, kas pieprasa rūpīgu darbu un aizņem vairākas stundas.

Ir svarīgi atcerēties, ka tūska un garoziņa traumētās ādas vietā ir pilnībā normāla organisma reakcija. Jau pēc dažām dienām zīmējums iegūs vēlamo toni, bet no tūskas un ādas, kas nolobās, nekas nepaliks. Lai dzīšanas process noritētu ātri un bez sarežģījumiem, uzmanīgi jāklausās meistara ieteikumos saistībā ar lūpu kopšanu pēc procedūras, nedrīkst aizmirst par antiseptiskiem, mitrinošiem un dziedinošiem līdzekļiem.

Uzmanību! Uzmanību! Raksts ir žurnālistu rakstīts un tam ir informatīvs raksturs. Visi attēli ir ilustratīvi un tika atlasīti, lai vizuāli papildinātu teksta materiālu. Ja esat atradis kļūdu vai nepiekrītat satura informācijai, lūdzu, informējiet mūs pa e-pastu [email protected]
SAZINĀTIES AR MUMS

Mēs izmantojam sīkfailus, lai uzlabotu jūsu pārlūkošanas pieredzi, rādītu personalizētu reklāmu vai saturu, kā arī analizētu mūsu trafiku. Nospiežot „Pieņemt“, jūs piekrītat sīkfailu izmantošanai.