Pareiza ādas kopšana tetovējuma noņemšanas vietā - VeAn Tattoo
Ādas kopšana tetovējuma noņemšanas vietā

Pareiza ādas kopšana
tetovējuma noņemšanas vietā

Vecākais un populārākais ķermeņa mākslas veids ir tetovējums.

Pateicoties attēlam, kas ir uztaisīts uz ādas virsmas, var ne tikai izrotāt ķermeni, bet arī demonstrēt savu individualitāti. Tetovējumu izmanto kā pašizpausmes instrumentu. Ar šāda attēla palīdzību saglabā atmiņu par dārgām personīgām atmiņām.

Taču nereti rodas vēlme likvidēt tetovējumu. Tā var rasties dažādu faktoru dēļ:

  • Zīmējums vai uzraksts, kas veltīts tuvam cilvēkam, ir zaudējis aktualitāti šķiršanās dēļ.
  • Korporatīvās prasības darba vietā aizliedz tetovējumus.
  • Ir kardināli mainījies imidžs, dzīves vērtības.
  • Attēls ir deformējies, zaudējis savu pievilcīgumu, krāšņumu.



Neatkarīgi no tā, kāda iemesla dēļ tetovējuma nēsātājs ir nolēmis no tā tikt vaļā, ir svarīgi izmantot efektīvāko un drošāko metodi tetovējuma noņemšanai ar lāzera palīdzību. Ne mazāk svarīgi ir pareizi izvēlēties salonu, kur šādu pakalpojumu sniedz kvalitatīvi un droši.

Ādas kopšana tetovējuma noņemšanas vietā
Ādas kopšana tetovējuma noņemšanas vietā

Vēršoties jebkurā “VeAn” salonā, jūs saņemsiet profesionālu palīdzību no kvalificētiem un pieredzējušies speciālistiem, kas izmanto mūsdienīgu lāzeru aprīkojumu.

Mūsu meistariem ir medicīniskā sagatavošana, tāpēc visi pakalpojumi tiek sniegti bez riska veselībai.

Pēc ķermeņa zīmējumu noņemšanas procedūru pabeigšanas jums ne tikai pastāstīs, kādai jābūt ādas kopšanai pēc tetovējuma noņemšanas, bet arī piedāvās nepieciešamos līdzekļus. Šāda pieeja ir vērsta uz ātru ādas atjaunošanos, izslēdzot alerģisku reakciju risku. “VeAn” salona meistars piedāvās antiseptiskos līdzekļus, krēmus un dziedējošas ziedes, kuras atbilst jūsu ādas tipam un veiktās procedūras īpatnībām (mērogs, sarežģītība).

Ādas kopšana tetovējuma noņemšanas vietā

Kas notiek ar ādu pēc
tetovējuma noņemšanas
pabeigšanas

Jaunāko lāzera tehnoloģiju izmantošana nodrošina minimālu traumējošu iedarbību uz ādu tetovējuma noņemšanas procesā.

Tas skaidrojams ar to, ka lāzera stars ir noregulēts uz noteiktu zonu un realizē likvidācijas iedarbību tikai uz pigmentu. Dermas šūnas paliek neskartas. Taču lāzera starojumu pavada augsta temperatūra, šī iemesla dēļ iespējamas sekojošas reakcijas:

  • Ādas apsārtums.
  • Audu tūska.
  • Sāpīgas sajūtas un dedzināšana.



Līdzīgi simptomi pēc tetovējuma noņemšanas seansa tiek uzskatīti par normāliem un pāriet 1-3 dienu laikā. Tā kā katram cilvēkam ir individuāls ādas jūtīgums, iespējamas nopietnākas sekas no lāzera termiskās iedarbības. Piemēram, cilvēkiem ar paaugstinātu jūtīgumu var parādīties pūšļi pēc 1-3 stundām pēc procedūras pabeigšanās. Tie ir piepildīti ar caurspīdīgu šķidrumu. Šādā situācijā svarīgākais ir pareiza ādas kopšana pēc tetovējuma noņemšanas. Nekādā gadījumā nedrīkst kasīt, noplēst pūšļus, caurdurt ar adatu, jo pieaug risks, ka brūcē iekļūs infekcija.

Ja pareizi un regulāri kopj ādu līdz pilnīgai sadzīšanai, tad jau pēc dažām nedēļām āda pilnībā sadzīs bez rētām vai iekaisuma procesiem.

Ādas kopšana tetovējuma noņemšanas vietā
Ādas kopšana tetovējuma noņemšanas vietā

Svarīgākie kopšanas noteikumi

Ādas kopšanas pēc tetovējuma noņemšanas ar lāzera metodi ietver sekojošas rekomendācijas:

  • Netīrumu noņemšanai apstrādāt ādas virsmu ar antiseptisku šķīdumu. Noslaukiet iedarbības vietu ar vates disku, kas samērcēts dezinfekcijas šķīdumā. Neberzējiet.
  • Uzklājiet ziedi, kurai piemīt reģenerējošas un antibakteriālas īpašības. To var nopirkt mūsu salonā uzreiz pēc procedūras veikšanas vai jebkurā jums ērtā laikā.
  • Apstrādātā ādas laukuma aizsardzībai no ārējās ietekmes (putekļi, mitrums utt.), no fiziskā kontakta ar ādu, izmantojot aizsargājošu apsēju vai speciālu plēvi. To arī var nopirkt “VeAn” salonā.



Ādas apstrāde jāveic 3-5 reizes dienā, 2-3 nedēļu garumā. Ja noņemtā zīmējuma vietā ir izveidojusies krevele, nevajag to noplēst. Nedrīkst arī kasīt šo ādas laukumu. Caur brūces virsmu viegli var iekļūt patogēnie mikroorganismi un izraisīt iekaisuma procesa sākšanos.

Lai pilnībā noņemtu tetovējumi, būs nepieciešami vairāki seansi (vidēji 3-6). To skaits ir atkarīgs no sekojošiem faktoriem:

  • Zīmējuma izmērs un sarežģītība.
  • Pigmenta krāsa un sastāvs.
  • Klienta ādas individuālās īpatnības.
  • Bojājumi uz ādas tetovējuma vietā. Nereti pēc tetovējuma uzklāšanas dzīšanas laikā uz ādas veidojas rētas.



Atkarībā no ādas dzīšanas laika pēc lāzera iedarbības, intervāls starp seansiem var variēties no 30 līdz 60 dienām. Rūpīga ādas kopšana pēc tetovējuma noņemšanas jāveic pēc katra šāda seansa.

Ādas kopšana tetovējuma noņemšanas vietā
Kā pareizi organizēt kopšanu

Pēc tetovējuma noņemšanas ar lāzeru procedūras iedarbības vietu nedrīkst mērcēt pirmās trīs diennaktis.

10 diennakšu laikā šo zonu ir aizliegts arī skūt. Tā kā lāzera bojātās pigmenta mikrodaliņas tiek izvadītas no ādas kopā ar limfu, organisms jānodrošina ar pietiekamu ūdens daudzumu. Procesa nodrošināšanai daudz jādzer līdz brīdim, kamēr pilnībā atjaunosies ādas virsma.

Lai nodrošinātu pilnvērtīgu atjaunošanos, ievērojiet sekojošus noteikumus:

  • 3 dienu laikā pēc seansa ievērojiet “sauso” likumu (pilnīga atteikšanās no jebkuriem alkoholiskiem dzērieniem).
  • 10 dienu laikā neuzklājiet uz ādas jebkādu kosmētiku (dekoratīvo, barojošo un mitrinošo).
  • Neizmantojiet mazgājošos līdzekļus (ziepes, gēlus, šampūnus), kuru sastāvā ir komponenti, kas var provocēt ādas iekaisumu vai izraisīt alerģisku reakciju.
  • Nedrīkst izmantot kā antiseptisko līdzekli šķidrumus ar spirta saturu vai jodu.
Ādas kopšana tetovējuma noņemšanas vietā
Ādas kopšana tetovējuma noņemšanas vietā
Ādas kopšana tetovējuma noņemšanas vietā
  • Lai koptu iedarbības vietu, izmantojiet tikai tos līdzekļus, kurus ir nozīmējis “VeAn” salona meistars.
  • Nenodarbojieties ar patstāvīgu ārstēšanu. Ja rodas jautājumi, konsultējieties ar savu meistaru.
  • Saudzējiet vietu uz ādas, kur tika noņemts tetovējums no ultravioletā starojuma (tieši saules stari). Izvairieties no pludmales apmeklēšanas un ielas pastaigām laikā, kad ir paaugstināta saules aktivitāte (11:00-17:00). Bet pirms došanās svaigā gaisā izmantojiet saules aizsargkrēmu. Šie profilakses pasākumi pasargās iedarbības vietu no iespējamās hiperpigmentācijas.
  • Centieties nepievērst uzmanību niezei, jo audu dzīšanas laikā tā ir normāla parādība. Nekādā gadījumā nekasiet šo ādas laukumu, lai nebūtu infekcijas.
  • Nav ieteicama paaugstināta fiziskā slodze 2 nedēļu laikā.
  • Apģērbam jābūt brīvam, no dabīga kokvilnas auduma.
  • Uz 2-3 nedēļām atsakieties no saunas, pirts, solārija, pludmales un baseina apmeklējuma. Nedrīkst arī vannoties.
  • Higiēnas procedūras mēreni siltas dušas formā ir atļautas tikai pēc 3 dienām pēc seansa.



Pateicoties pareizai kopšanai āda iedarbības zonā atjaunosies ātri un bez ārējām sekām (rētas utt.). Ja rodas nepatīkami simptomi, uzreiz vērsieties pie sava meistara. Konsultācija ir bezmaksas, gan personīga, gan izmantojot tālruni.

SAZINĀTIES AR MUMS